Haberler » Spor » Denizlispor Yusuf Şimşek'e Teslim - Spor

Denizlispor Yusuf Şimşek'e Teslim

Denizlispor'da art arda yapılan kongrelerin yarattığı idari boşluk çok sayıda oyuncunun takımdan kopmasına yol açarken, yönetim teknik direktörlüğe Yusuf Şimşek'i getirirek toparlanma yolunda ilk adımı attı.

Denizlispor Yusuf Şimşek'e Teslim

Denizlispor'da art arda yapılan kongrelerin yarattığı idari boşluk çok sayıda oyuncunun takımdan kopmasına yol açarken, yönetim teknik direktörlüğe 'i getirirek toparlanma yolunda ilk adımı attı.

Geçen sezon oyuncu-teknik direktör olarak görev yaptığı Turgutluspor'la yolları ayıran Yusuf Şimşek'le prensip anlaşmasına varıldığı, resmi sözleşmenin salı günü atılacağı bildirildi.

Futbola Kemerspor'da başlayan, 1996-97'de Denizlispor'a transfer olan 36 yaşındaki Yusuf Şimşek, değişik dönemlerde toplam 7 sezon yeşil siyahlı formayı giyip kaptanlık yaptı. Futbolculuk kariyerinde Fenerbahçe, Gaziantepspor, A.Sebatspor, Ankaraspor, Bursaspor, Beşiktaş, K.Erciyesspor ve Turgutluspor formalarını giyen tecrübeli oyuncu, "Denizlispor benim yuvam. Bu kentte çok güzel anılarım var. Denizlispor forması giyerken de bir gün bu takımın başına teknik adam olarak gelmenin hayalini taşıyordum. Bu büyük hayalim gerçek olduğu için çok mutuluyum" diye konuştu. - Denizli

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler