Denizlispor Yönetiminden Vali Canpolat'a Ziyaret

Denizlispor Yönetimi, Denizli Valisi Hasan Canpolat'ı Makamında Ziyaret Ederek, Desteklerinden Dolayı Teşekkür Etti.

Denizlispor Yönetiminden Vali Canpolat'a Ziyaret

Denizlispor yönetimi, Denizli Valisi Hasan Canpolat'ı makamında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Gençlerbirliği galibiyetiyle moral kazanan Denizlispor yönetimi, Denizli Valisi Hasan Canpolat'ı desteklerinden dolayı makamında ziyaret etti. Tüm yöneticilerin katıldığı ziyarette konuşan Vali Canpolat, yöneticilere güvendiğini belirterek, "Denizlispor'u sizler yürüteceksiniz. Bizler her zaman destekçiniziz. Sizlere güveniyoruz. Denizlispor'un yükselişi, başarılı bir şekilde devam edecek. Bu heyecan artarak devam ettiği taktirde başarı kendiliğinden gelecektir. Denizlispor, Denizli'nin pozitif bir markası. Desteğin süreklilik arzetmesi gerekiyor" dedi.

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek ise, desteklerinden dolayı Vali Hasan Canpolat'a teşekkür ederek, "Denizlispor, çok iyi işler yapılabileceğini göstermeye başladı. Böyle bir heyecan getirilmeseydi, Denizlispor'u kötü günler bekliyordu. Bu konuda 'Önceki yöneticilerin de suçu var' demiyorum. Onlara da yaptıkları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Kulübümüz, sizin ve Belediye Başkanımız'ın yardımıyla yeni bir ivme yakaladı. Bu ivme ile birlikte Denizlispor üst sıralara tırmanacak" dedi.

Denizlispor yönetimi, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'yi de makamında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

(SK-KÇ-ÖK-S)