Denizlispor ve Bursaspor Mehmetçik Turnuvası'ndan Memnun

Denizlispor Kulübü Tarafından Geliri Şehit Ailelerine Bağışlanmak Üzere Düzenlenen Mehmetçik Turnuvası'nın İlk Maçında Denizlispor, Normal Süresi 1-1 Sona Eren Karşılaşmada Bursaspor'u Penaltı Atışları Sonucunda 5-3 Mağlup Etti.

Denizlispor ve Bursaspor Mehmetçik Turnuvası'ndan Memnun

Denizlispor Kulübü tarafından geliri şehit ailelerine bağışlanmak üzere düzenlenen Mehmetçik Turnuvası'nın ilk maçında Denizlispor, normal süresi 1-1 sona eren karşılaşmada Bursaspor'u penaltı atışları sonucunda 5-3 mağlup etti.

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, şehit aileleri için düzenlenen turnuvaya katılan takımlara teşekkür ederek, "Şehit ailelerine sabır diliyorum. Maçta daha çok genç oyuncularımıza yer verdik. Oynamayan oyuncularımızı oynattık. Maç tempolarını arttırmaları için bu oyuncularımız fırsat buldu. Yarın da diğer oyuncuları sahaya süreceğiz" diye konuştu.

Karşılaşma sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Bursaspor Antrenörü Adnan Örnek ise, turnuvayı düzenlemelerinden dolayı Denizlispor Kulübü'ne teşekkür ederek, "Denizlispor'a teşekkür ederiz. Seve seve bu turnuvaya geldik. Oynamayan futbolcularımızı değerlendirmek istedik. Maç iyi geçti. İstediğimiz oyuncuları görmekti. Özellikle uzun süredir oynamayan oyuncular ile genç oyuncularımızdan istediğimiz verimi aldık. Üçüncülük maçında da diğer oyuncularımıza şans vereceğiz" dedi.

(AV-ERS-ERS-OK-S)

Kaynak: İHA