Denizlispor, Ümit Kayıhan'a İmza Attırdı

Denizlispor'da, Sivasspor Maçı Sonrası İstifa Eden Ali Yalçın'ın Yerine Teknik Direktörlük Görevine Ümit Kayıhan Getirildi. Kayıhan, Sezon Sonuna Kadar Takımın Başında Olacak.

Denizlispor, Ümit Kayıhan'a İmza Attırdı

Denizlispor'da, Sivasspor maçı sonrası istifa eden Ali Yalçın'ın yerine teknik direktörlük görevine Ümit Kayıhan getirildi. Kayıhan, sezon sonuna kadar takımın başında olacak.

Dün Kayserispor maçını tribünden seyreden Kayıhan, bugün sözleşme imzaladı. Denizlispor 2. Başkanı Mehmet Özsoy ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı törende Kayıhan ve yardımcıları Muharrem Gürbüz, Aziz Sağlam ve Haşmet Aras, resmen Yeşil - siyahlı oldu.

İmza töreninde konuşan 2. Başkan Özsoy, Ümit Kayıhan ile sezon sonuna kadar anlaştıklarını belirterek, "Gecikmeli gibi görünse de Denizlispor'un menfaatlerini gözönüne alarak bizi bu ligde başarıya ulaştıracak, daha önce de Denizlispor'da görev yapmış Ümit hocayla anlaştık. Taraftarlarımız ve Denizli halkının içi rahat olsun. Denizlispor en kısa sürede hakettiği yere gelecektir." dedi.

Denizlispor'un başarılı bir ekip olduğunu söyleyen Kayıhan ise, "Başarılarını anlatmaya gerek yok. Avrupa'da da zaman zaman başarılı olmuş bir takım. Denizlispor'un iyi gidişatına katkıda bulunmak istiyoruz. Dünkü maçta artı ve eksilerini yazdık." şeklinde konuştu.

Kayıhan, Ege temsilcisini 1995-1996 sezonunda da çalıştırmıştı.

(CİHAN)

Kaynak: CHA