Haberler » Spor » Haber

Denizlispor Transfer Ettiği Dört Futbolcuyla Sözleşme İmzaladı

Bank Asya 1. Lig'e Düşen Takımlardan Denizlispor, Galatasaray'a Verdiği Sol Kanat Oyuncusu Çağlar Birinci'ye Karşılık Aldığı Üç Futbolcu ve Adana Demirspor'dan Transfer Ettiği Bir Futbolcuyla Sözleşme İmzaladı.

Denizlispor Transfer Ettiği Dört Futbolcuyla Sözleşme İmzaladı

Bank Asya 1. Lig'e düşen takımlardan Denizlispor, Galatasaray'a verdiği sol kanat oyuncusu Çağlar Birinci'ye karşılık aldığı üç futbolcu ve Adana Demirspor'dan transfer ettiği bir futbolcuyla sözleşme imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen imza törenine Asbaşkan Ali Alaybeyoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Akif Ercan, Rıdvan Erdemir, Yavuz Dalaman ve Cengiz Ayyavuz katıldı.

Asbaşkan Alaybeyoğlu, yeni transfer edilen dört oyuncunun takıma büyük katkı sağlayacağrını belirterek, uzun yıllar Denizlispor'a hizmet edecekleri söyledi. Konuşmaların ardından yeni transferlerden stoperler Murat Akça (20) ve Semih Kaya (19), sağ kanat oyuncusu Erhan Şentürk (21) ve Adana Demirspor'dan transfer edilen sağ kanat oyuncusu Barış Durmaz'la, üçer yıllık sözleşmeler imzalandı. Alaybeyoğlu'nun yeni futbolcuları basına tanıtmasının ardından genç oyuncular, Denizlispor bayrağıyla fotoğraf çektirdi.