Denizlispor Telafi Peşinde

Denizlispor Telafi Peşinde

TÜRKİYE 1'inci Ligi'nde istikrarsız bir grafik çizen Denizlispor, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Elazığspor'u yenip geçen hafta kendi sahasında aldığı Manisaspor mağlubiyetini telafi etmenin hesaplarını yapıyor.

Denizlispor Telafi Peşinde

TÜRKİYE 1'inci Ligi'nde istikrarsız bir grafik çizen Denizlispor, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Elazığspor'u yenip geçen hafta kendi sahasında aldığı Manisaspor mağlubiyetini telafi etmenin hesaplarını yapıyor.

Bu sabah İzmir üzerinden uçakla Elazığ'a giden yeşil siyahlı ekipte grip nedeniyle geçen hafta oynayamayan Veli'nin yanı sıra sakatlığı yüzünden 5 maçtır takımdan uzak kalan Sankoh da kadroya dahil edildi. Tedavisi devam eden Berkan ve dizinden sakat olan Necati ile Kolombiya'da meydana gelen uçak kazasında Chapecoense takımında oynayan üç arkadaşını kaybeden Brezilyalı Moritz, morali bozuk olduğu için Elazığ'a götürülmedi.

Elazığ'a üç puan için gittiklerini, hafta içinde yapılan çalışmalarda futbolcularına bu maçtan galibiyet istediğini ifade eden teknik sorumlu Ali Tandoğan, şöyle dedi:

"Kendi evimizde hesapta olmayan bir mağlubiyet aldık. Bunu Elazığ deplasmanında telafi edeceğiz. Ligin iyi takımlarından biriyle karşı karşıya geleceğiz. En üst seviyede mücadele ederek sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz." - Denizli