Denizlispor, Teknik Direktör Kulaksızoğlu ile Sözleşme İmzaladı

Denizlispor, Daha Önce Sezon Sonuna Kadar El Sıkıştığı Teknik Direktör Mehmet Kulaksızoğlu ile 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı. Tarafların Bugün Yapılan Görüşmede 1.5 Yıl Üzerinde Anlaşmaya Varması Üzerine Sözleşme Süresinin Uzatıldığı Açıklandı.

Denizlispor, Teknik Direktör Kulaksızoğlu ile Sözleşme İmzaladı

Denizlispor, daha önce sezon sonuna kadar el sıkıştığı teknik direktör Mehmet Kulaksızoğlu ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Tarafların bugün yapılan görüşmede 1.5 yıl üzerinde anlaşmaya varması üzerine sözleşme süresinin uzatıldığı açıklandı.

İlk kez Süper Lig'de görev yapacağını dile getiren Mehmet Kulaksızoğlu bu durumun dezavantaj olmadığını belirterek, "Ben dünya üçüncüsü olan A Milli Takım'da sadece kaleci antrenörü değil, Teknik Direktör Şenol Güneş'in hem yardımcısı, hem arkadaşıydım. Denizlispor'da da başarılı olacağıma inanıyorum" dedi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Kulaksızoğlu, şu anda 4 futbolcu ile temas halinde olduklarını açıklarken, "Bunlardan iki ya da üçünü almayı düşünüyoruz. Denizlispor ikinci yarıda her maçı final niteliğinde görecek ve ilk yarıda topladığı 19 puanın çok üzerine çıkacaktır. Zaten bunu gerçekleştiremezsek başarılı sayılmayız" şeklinde konuştu.

Denizlispor'un Mehmet Kulaksızoğlu ile daha agresif futbol oynayacağını ve izleyenlere keyif vereceğini söyleyen Başkan Ali İpek ise şunları söyledi: "Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nde görev yaparken Mehmet Kulaksızoğlu ile Milli Takım'da birlikte çalışma olanağımız oldu. Hocamıza güvendiğimiz için Denizli'ye davet ettik ve anlaştık. Beklentilerimizi boşa çıkartmayacağına inanıyorum"