Denizlispor, Beşiktaş'ı gözüne kestirdi

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Beşiktaş'ı yenmek istediklerini ve başka bir düşüncelerinin olmadığını belirtti.

Denizlispor, Beşiktaş'ı gözüne kestirdi

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Beşiktaş'ı yenmek istediklerini ve başka bir düşüncelerinin olmadığını belirtti.

Yeşil Siyahlılar, cuma günü kendi evinde oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri'nde teknik direktör Güvenç Kurtar nezaretinde yapılan antrenmana, Kasımpaşa maçında sakatlanan Kaptan Yusuf Şimşek ve Caner dışında tüm futbolcular katıldı. Hafif sakatlıkları bulunan Cesar, Çağlar ve Murat Karakoç'un takımdan ayrı çalıştığı antrenmanda; diğer futbolcular kondisyon ağırlıklı istasyon çalışması yaptı. Afrika Kupası'na katılan Kamerun Milli Takımı'nda forma giyen kaleci Souleymanou da takım arkadaşlarıyla çalışmalara başlarken, Denizlispor 3 puana kilitlendi.

Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Güvenç Kurtar, genç futbolcuların kendilerine puan kaybettirdiğini ancak Beşiktaş maçından 3 puan hedeflediklerini ifade ederek, "Genç futbolcuları oynatıyoruz. Her genç futbolcu puan kaybı anlamına geliyor. Gençler alışıyor. Alışırken de bu puan kayıplarını yapacağız. Ligdeki puan cetvelinde 7.'liğe düştük. Beşiktaş ligdeki dört büyük takımdan biri. Beşiktaş'ı burada yenmek istiyoruz. İyi bir maç olacak. Taraftarlarımız bizi destekleyecekler. İnşallah sahadan galip geleceğiz. Başka bir şey düşünmüyoruz." dedi.

Bu arada Denizlispor yönetimi, Beşiktaş maçının bilet fiyatlarını kale arkası 5, maraton tribün 15, kapalı tribünü de 40 YTL olarak belirledi. Rakip taraftarların da bilet fiyatlarının 40 YTL olduğu açıklandı.

Kaynak: CHA