Denizli: "Rakiplere Yaklaştık"

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Antalyaspor Karşısında Zaman Zaman Zorlanmalarına Rağmen Kazandıklarını ve Puan Sıralamasında Üstlerinde Bulunan Takımlara Yaklaştıklarını Söyledi.

Denizli:

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Antalyaspor karşısında zaman zaman zorlanmalarına rağmen kazandıklarını ve puan sıralamasında üstlerinde bulunan takımlara yaklaştıklarını söyledi.

Denizli, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, Antalyaspor karşılaşmasının son derece önemli olduğunu ifade ederek, ''Zaman zaman zorlandık. İkinci yarıda 20-25 dakika bir tempo yaptık. Belki ikinci bir gol bulsak rahatlardık. 90 dakikalarımız sıkıntılı geçiyor. Buna rağmen kazanmak ve üstümüzdeki rakiplere yaklaşmak bizim için önemli'' diye konuştu.

Önümüzdeki haftalarda puan sıralamasında daha iyi yerde olacaklarına inandığını ifade eden Denizli, ''Bu geldiğimiz yerle tatmin olmayacağız. 2 haftada üstümüzdeki takımlarda yaklaşık 12-13 puan erittik. Toplam 23 puanlık farkı 10 puana indirdik. Üzerimizde 3 takım var. İlerleyen haftalarda buraya daha da yaklaşacağız'' dedi.

Mustafa Denizli, transfer etmeyi düşündükleri Alman futbolcu Fabian Ernst konusunda da sözlü anlaşmaya varıldığını söyledi.

Denizli bir soru üzerine, ''Sözlü olarak anlaşmaya varıldı. Herhangi bir değişiklik olmazsa muhtemelen yarın bu transfer tamamlanacak'' dedi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise Beşiktaş karşısında iyi mücadele ettiklerini, ancak son vuruşlarda başarısız olduklarını söyledi.

Beşiktaş ile çarşamba günü Fortis Türkiye Kupası'nda karşılaşacaklarını hatırlatan Özdilek, bu karşılaşmada da Antalyaspor'a yakışır bir mücadele sergileyeceklerini ifade etti.

Kaynak: AA