Denizli Maçını Unutmayacağız

Galatasaray, Konyaspor ile Yarın Deplasmanda Oynayacağı Süper Lig'in 22. Hafta Karşılaşması İçin Konya'ya Hareket Etti.

Denizli Maçını Unutmayacağız

Galatasaray, Konyaspor ile yarın deplasmanda oynayacağı Süper Lig'in 22. hafta karşılaşması için Konya'ya hareket etti.

Bu sabah basına kapalı yapılan antrenman ile hazırlıklarını tamamlayan Sarı-Kırmızılı takımda ülkesinden dün akşam dönen Kamerunlu Song'un bu çalışmaya katılırken, Konya kafilesine alınmadı. Song'un yanı sıra sakatlığı bulunan Lincoln, Hasan Şaş ve Okan da Konyaspor maçı kadrosunda yer almadı.

takımla birlikte Konya'ya giden yöneticilerden Haldun Üstünel ve Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Konyaspor maçının zor geçeceğini ancak kazanmak ve liderliklerini sürdürmek istediklerini söylediler.

Üstünel ayrıca dünkü Ç.Rize-Fenerbahçe maçı öncesinde yaşanan ve Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Usulu'nun maç sonunda basın toplantısı ile dile getirdiği olay hakkındaki sorulara cevap verdi. Galatasaraylı yönetici Tunca Haznedaroğlu'nun Rize Başkanı Abdulkadir Çakır'ı arayarak maçın hakemi ile ilgili şaibeden bahsetmesi ve maçın atmosferini germeye çalışması ile ilgili olarak, Üstünel, "Ortamı germemek lazım. Herkesin konuşmalarına dikkat etmesi gerekiyor. Futbolda yeni bir sayfanın açıldığı şu günlerde böyle girişimlere, karşılıklı atışmalara gerek yok. Bu arada Fenerbahçeli yönetici abileremizin bahsettiği Denizli maçını biz de unutamayacağız. O maç bizim için de son derece tarihi bir maçtı" diye konuştu.

Öte yandan Ümit Karan ve Ayhan Akman bugün saat 16.30'da Konya Galatasaray Store mağazasında taraftarlarla buluşacak.

Kaynak: DHA