Denizli'de Trafik Kazası: 4 Ölü

Denizli'de Trafik Kazası: 4 Ölü

Denizli'nin Tavas İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Hayatını Kaybetti. Tanınmayacak Hale Gelen Cesetler, Uzun Uğraşlardan Sonra Araçtan Çıkarılabildi.

Denizli'de Trafik Kazası: 4 Ölü

Denizli'nin Tavas ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti. Tanınmayacak hale gelen cesetler, uzun uğraşlardan sonra araçtan çıkarılabildi.

Edinilen bilgiye göre, saat 16.00 sıralarında Denizli-Muğla Karayolu Kale İlçesi'ne bağlı Altınova yol kavşağında meydana gelen trafik kazasında, Ramazan S. (Sazboğaz) yönetimindeki 48 FY 248 plakalı kamyon ile Ahmet Karakol (48) yönetimindeki 20 ZY 573 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü Ahmet Karakol, otomobilde yolcu olarak bulunan Bekir Kaymakçı (66), Osman Çavuşlu (40) ve kimliği tespit edilemeyen 8 yaşlarında bir erkek çocuğu hayatını kaybetti. Kazanın ardından cesetler otomobil içinde sıkıştı. Jandarma, Denizli-Muğla yolunu trafiğe kapatarak cesetleri araç içinde çıkarmak için çalışma başlattı. Tanınmayacak hale gelen cesetler, uzun uğraşlardan sonra araçtan çıkarılabildi. Hayatlarını kaybeden 4 kişinin cesedi, otopsi yapılmak üzere Tavas Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Jandarma, kamyon şoförü Ramazan S.'yi gözaltına alırken, kazayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

(SK-OK-Y)