Denizli: Anavatan Lideri Mumcu'nun Denizli Ziyareti

Denizli: Anavatan Lideri Mumcu'nun Denizli Ziyareti

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Denizli'de Partililerle Yediği İftar Yemeğinin Ardından Yaptığı Konuşmada, 1 Yıl Sonra İktidarda Olacaklarını Söyledi.

Denizli: Anavatan Lideri Mumcu'nun Denizli Ziyareti

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Denizli'de partililerle yediği iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, 1 yıl sonra iktidarda olacaklarını söyledi.

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Denizli'ye gelen Anavatan lideri Mumcu, partililerle iftar yemeğinde biraraya geldi. Deda Düğün Salonu'nda verilen iftar yemeğine Mumcu'nun yanısıra Anavatan Partisi Isparta Milletvekili Sait Armağan, Muğla Milletvekili Hasan Özyar, Anavatan Partisi Denizli İl Başkanı Mustafa Gürbüz, çevre illerden gelen parti üyeleri ve davetliler katıldı. Erkan Mumcu, burada yaptığı konuşmada, barajı aşmanın başarı olmadığını ve 1 yıl sonra yapılacak seçimlerde iktidar olacaklarını söyleyerek, "Barajı aşacakmıyız aşamıyacakmıyız, kimin umurunda baraj. Barajı aşsan ne olur, aşmasan ne olur. Biz, iktidar için siyaset yapıyoruz. Anavatan Partisi'ne iktidar istiyoruz. Anavatan Partisi'ne emanet istiyoruz. Milletin emanetini baştacı yapmak için iktidar istiyoruz. Bunun için varız, ayaktayız, buradayız. Hiç merak etmeyin, geriye sayım başladı, 1 yıl sonra iktidarız ve 1 yıl sonra değişen Türkiye'nin mimarı olacağız" diye konuştu.