Denizli: AK Parti İl Danışma Kurul Toplantısı Yapıldı

Denizli: AK Parti İl Danışma Kurul Toplantısı Yapıldı

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Kasım Ayı İl Danışma Kurul Toplantısında Konuşan AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, Hükümetin Uzun Yıllar Sürecek Olan Hizmetleri 4 Yılda Yaptığını Söyledi.

Denizli: AK Parti İl Danışma Kurul Toplantısı Yapıldı

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Kasım ayı İl Danışma Kurul toplantısında konuşan AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, hükümetin uzun yıllar sürecek olan hizmetleri 4 yılda yaptığını söyledi.

Yenişehir Pekdemir Düğün Salonu'nda yapılan toplantıya, AK Parti Denizli milletvekilleri Osman Nuri Filiz, Mehmet Yüksektepe, Mehmet Salih Erdoğan, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Çoşkunyürek, Denizli Belediye Başkan Vekili Sezai Günalp, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zolan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Müberra Tomaroğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kuzu, AK Partili belediye başkanları ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, AK Parti hükümetinin Türkiye'de uzun yıllar sürecek olan hizmetleri 4 yılda yaptığını söyleyerek, "Partimizin iktidarında söz verdiğimiz gibi şehrimiz merkezinden en ücra köyüne kadar kazandırdığımız birçok önemli hizmetler bulunmaktadır. Yaptığımız önemli hizmetleri ve çalışmaları mutlaka görmezden gelenler olacaktır. Bizim 4 yılda yaptığımızı görmekten yoksun olanlar, her şeye muhalefet yapmaktan başka görev bilmeyenler, AK Parti'den önceki iktidarların bıraktığı fotoğrafları iyi incelemeli ve bir de bu günkü AK Partili Türkiye'nin fotoğrafına iyi bakmalıdır" dedi.