Denizili Nakliyeci Gelin Almaya Tır'la Gitti

Denizili Nakliyeci Gelin Almaya Tır'la Gitti

Denizili nakliyeci gelin almaya TIR'la gitti Gelin aracı gibi süslediği TIR'le Denizli sokaklarında konvoy yaptıDENİZLİ - Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde nakliyecilik yapan 26 yaşındaki Yusuf Bal, düğününde TIR'ı süsleyerek, gelin arabası yaptı.

Denizili nakliyeci gelin almaya TIR'la gitti
Gelin aracı gibi süslediği TIR'le Denizli sokaklarında konvoy yaptı

DENİZLİ - Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde nakliyecilik yapan 26 yaşındaki Yusuf Bal, düğününde TIR'ı süsleyerek, gelin arabası yaptı. Süslediği TIR'la gelini almaya giden Bal, çocukluğundan beri hayalini kurduğu tırı gelin arabası yaptığı için mutlu olduğunu söyledi.
Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Karaman Mahallesinde yaşayan 26 yaşındaki nakliyeci Yusuf Bal düğününde gelin arabası yerine TIR'ını süsleyip gelin arabası yaptı. Çocukluğundan beri hayalin kurduğu tırı süsleyip gelin arabası yapma halini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu kaydetti. Bal, süslenen TIR'ı kendisi kullanarak, özel bir firmada işçi olarak çalışan Şeyma Canbazoğlu'nu almaya gitti. Damat Bal'ın, birkaç nakliyeci arkadaşı da TIR'larını alıp gelin konvoyu oluşturdu.
Gelin evine giden Bal, burada okunan Kur'an-ı Kerimin ve duanın ardından gelini TIR'a bindirerek, düğün salonuna götürdü. Denizli sokaklarında gelinli TIR konvoyunu gören vatandaşlar, şaşkınlığını gizleymeedi.
TIR"ı süsleyip gelin arabası yapmanın çocukluğundan beri hayali olduğunu belirten damat Yusuf Bal, hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyleyerek,"Bu güne kadar gerçekleştirmek istediğim olay vardı. Allah nasip ederse gelin evinden TIR'ımızla almak istedim. Daha önceden gerçekleştirmek istediğim bir şeydi. Eşimin şu anda haberi yok. Ona da sürpriz yapacağım" dedi.