Denizde Çıplak Doğum Günü Kutlaması
Haberler » Güncel » Haber

Denizde Çıplak Doğum Günü Kutlaması

İzmir'in Konak İlçesinde Üniversite Öğrencisi Bir Kız, Doğum Günü Arkadaşıyla Alkol Aldıktan Sonra Çırılçıplak Denize Atlayarak Yüzdü. Olay Yerine Gelen Polisler Tarafından Denizden Çıkarılmak İstenen Çılgın Kız, Polislere ve Gazetecilere Küfretti.

Denizde Çıplak Doğum Günü Kutlaması

İzmir'in Konak ilçesinde üniversite öğrencisi bir kız, doğum günü arkadaşıyla alkol aldıktan sonra çırılçıplak denize atlayarak yüzdü. Olay yerine gelen polisler tarafından denizden çıkarılmak istenen çılgın kız, polislere ve gazetecilere küfretti.

Olay, gece saat 02:00 sıralarında Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nda meydana geldi. Ege Üniversitesi öğrencisi genç kız arkadaşıyla birlikte deniz kenarında alkol aldıktan sonra üzerindeki kıyafetleri çıkararak çırılçıplak denize atladı. Bir süre denizde yüzen kızı görenler polisi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine gelen ekipler, denizde yüzen çırılçıplak kızdan kıyafetini giydikten sonra dışarı çıkmasını istedi. Alkolün etkisiyle denizden çıkmayan ve yüzmeye devam eden

üniversiteli kız, gazetecilere ve polislere küfürler yağdırdı. Kız arkadaşının iknası sonucu kıyıya çıkan genç kız, kıyıda kıyafetlerini giymeyerek tartışmaya başladı. Arkadaşının yardımıyla kıyafetini giyen üniversiteli kız polis aracıyla karakola götürüldü. Alkollü olduğu belirlenen üniversite öğrencisi kızın doğum gününü arkadaşıyla denize girerek kutladığı belirlendi. Genç kıza polisler tarafından 'Kabahatler kanununa muhalefet' suçundan para cezası kesildi.

(ARÇ-Mİ-HO-Y)