Denizbank ve Cisco, Kobi'ler İçin Yeni Bir Model Hayata Geçiriyor

Türkiye'de Toplam İşletmelerin Yüzde 98'ini Oluşturan, Çalışan İş Gücünün Yüzde 77'sini İstihdam Eden, Ekonominin İtici Gücü Küçük ve Orta Boy İşletmelerin (Kobi'ler) Verimlilik, Karlılık ve Rekabetçi Güçlerini Artırma Yönünde Yepyeni Bir Model Hayata Geçiriliyor.

Denizbank ve Cisco, Kobi'ler İçin Yeni Bir Model Hayata Geçiriyor

Türkiye'de toplam işletmelerin yüzde 98'ini oluşturan, çalışan iş gücünün yüzde 77'sini istihdam eden, ekonominin itici gücü Küçük ve Orta Boy İşletmelerin (KOBİ'ler) verimlilik, karlılık ve rekabetçi güçlerini artırma yönünde yepyeni bir model hayata geçiriliyor.

Cisco ve DenizBank iş birliğiyle geliştirilen yeni proje ile KOBİ'lerin bilişim teknolojilerine ulaşımını kolaylaştırmak hedefleniyor.

Denizbank'tan yapılan açıklamaya göre, Cisco Capital'ın Türkiye'de iş ortağı olarak Denizbank ile faaliyetlerine başlayacağı ve KOBİ'lerin teknoloji yatırımlarında finansal açıdan da önemli avantaj sunacak yeni modelin tanıtım toplantısına DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş ile Cisco Global Ticari Pazarlar Yönetim Direktörü Joe Diodative Cisco Türkiye Genel Müdürü Erkan Akdemir konuşmacı olarak katılacak.

Toplantı 22 Mart 2007 günü gerçekleştirilecek.

(CHT-HO-E)