Denizbank'tan Esnafa "Hoş Geldin" Kampanyası

Denizbank'tan Esnafa "Hoş Geldin" Kampanyası

DenizBank, ilk defa kredi kullanacak müşterilerine özel "hoş geldin" kampanyasını hizmete sunuyor.

Denizbank'tan Esnafa
21.10.2015 11:35 | Son Güncelleme: 21.10.2015 11:35

125.000 TL'ye kadar 36 aya varan vadelerle kredi imkânının sunulduğu kampanya kapsamında KOBİ'ler avantajlı Midi KOBİ işlem tarifesini alarak %1,29 faiz oranı ile kredi kullanabiliyor, Deniz'in fırsatlar sunan dünyası ile tanışıyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Esnafı Deniz'in fırsatlar sağlayan dünyası ile tanıştıracak "hoş geldin" kampanyasını uygulamaya alan Banka, ilk defa kredi kullanacak müşterilerine 5.000 – 125.000 TL aralığında 3 ila 36 ay vade imkanı sağlayan %1,29 faiz oranlı kredisini sunuyor.

Midi KOBİ işlem tarifesi alacak esnafın yararlanacağı bu avantajlı krediye, HOSGELDİN boşluk TCKN yazıp 3280'e SMS göndererek, DenizBank şubeleri, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, Açıkdeniz ATM'leri ve Kobideniz Facebook hesabı üzerinden başvurulabiliyor.

Kampanya ile ayrıca her bankacılık işlemi için ayrı ayrı ücret ödemekten bunalan esnafa günlük bankacılık işlemlerini içeren ve bankacılık işlem türü ile sıklığına göre farklılaşan Midi KOBİ işlem tarifesinden faydalanma avantajı da sağlanıyor.

Esnafın yüzünü güldürecek yenilikler her zaman Deniz'de

Kampanyaya ilişkin değerlendirmede bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, hoş geldin kredi kampanyaları ile esnafa avantajlı faiz oranlarından faydalanma fırsatı sunduklarını bildirdi. Koçak şöyle devam etti; "Yeni kampanyamızla birlikte DenizBank'tan ilk defa kredi kullanacak KOBİ'lerimize uygun faiz oranlı, 125 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi sunuyoruz. Üstelik dünyanın en yenilikçi Bankası unvanına sahip bir kurum olarak bu avantajlı krediye şubelerimiz ve SMS kanallarının yanı sıra dijital platformlarımız üzerinden de hızlıca başvuru imkânı sağlıyoruz. Midi KOBİ işlem tarifesinden yararlanma fırsatını KOBİlerimizle buluşturduğumuz bu yeni kredimiz ile daha çok esnafımızı Deniz'in ayrıcalıklı dünyası ile tanıştırmak istiyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın hayatını Deniz'de güzelleştirmek üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title