Denizbank'tan Bayram Kredisi

Denizbank'tan Bayram Kredisi

Esnafın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, bayramın yaklaşmasıyla birlikte avantajlı kredi kampanyasını KOBİ'lerin hizmetine sunuyor.

Denizbank'tan Bayram Kredisi
16.09.2015 11:10 | Son Güncelleme: 16.09.2015 11:10

Esnafın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, bayramın yaklaşmasıyla birlikte avantajlı kredi kampanyasını KOBİ'lerin hizmetine sunuyor. 

Banka açıklamasına göre DenizBank, KOBİ'lere yönelik finansal çözümler geliştirmeye devam ediyor.

DenizBank, 36 ay vadeli kredi imkanı sunduğu bayram kampanyası kapsamında her bankacılık işlemi için ayrı ayrı ücret ödemekten bunalan esnafa günlük bankacılık işlemlerini içeren ve bankacılık işlem türü ile sıklığına göre farklılaşan Midi, Maksi veya Jumbo işlem tarifesi alması durumunda indirimli faiz oranı sağlıyor.

Kredi ihtiyacı olan esnaf hem kendisine özel yüzde 1,34'ten başlayan faiz oranlı kredisini kullanıp ödemeye ocak 2016'da başlıyor, hem de cebine uygun tarifeyi seçip tasarruf sağlıyor.

Başvuruların DenizBank Şubeleri, ATM'ler, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, SMS, Facebook bankacılığı ve www.denizbank.com adresleri üzerinden yapılabildiği kredi için son başvuru tarihi ise 30 Eylül 2015 olarak belirlendi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, bayram kampanyaları ile esnafa ferahlatan kredi paketi sunduklarını bildirdi.

Esnafın yanında ve yakınında olabilmeyi, bu konudaki duyarlılıklarının bir gereği olarak çok önemsediklerini bildiren Koçak, "Bu çerçevede yaklaşan bayram öncesi KOBİ'lerimizin oluşacak nakit ihtiyacına destek olmak amacıyla bayrama özel kredi kampanyamızla esnafa 250 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi sunuyor ve geri ödemelerini 2016'ya erteliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kredi kampanyalarının yanı sıra işlem türü ve sıklığına göre farklılaşan günlük bankacılık işlemleri içeren KOBİ tarifelerinin de esnafın hizmetinde olduğunu vurgulayan Koçak, şunları kaydetti:

"30 Eylül'e kadar sürecek kampanyamızla esnaf hem kredisini kullanıyor, hem de tasarruf sağlayan KOBİ tarifelerinden yararlanma imkanına sahip oluyor. Üstelik tüm bu hizmetlerden faydalanan esnafımızın yüzde 1,34'ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilmelerini sağlıyoruz. Bu vesileyle tüm esnafımızın bayramını DenizBank ailesi olarak kutluyoruz."

Kaynak: AA

title