Deniz Oral Haberleri

Deniz Oral haber, Deniz Oral son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Oral - 6.7.2013
Ramazana Doğru
Bir ay boyunca söz konusu alanda Hacivat-Karagöz, animasyon gösterileri, sihirbaz, orta oyunu, tasavuf müziği, sıra gecesi, çocuk tiyatroları, semah gösterilerinin yanı sıra Eda-Metin Özülkü, Emine Sevinç Öksüzoğlu, Yeni Türkü, Deniz Oral, Metin Uca, Hülya Polat, İlizyonist Burak ve Kıvanç, Grup Gece Yolcuları, Cem Çelebi, Pişekar, Aydın Beyoğlu, Bedirhan Gökçe, Uğur Arslan ve Şenel Gök sahne alacak.
Deniz Oral - 20.5.2013
Doksanlar Dizisi Yakında Atv'de
“Sokakta oynayan son çocukların dizisi” 'Doksanlar' yakında atv’de…
Deniz Oral - 11.4.2013
Doksanlar Dizisine İki Yeni İsim Daha
DOKSANLAR İDDİALI OYUNCU KADROSUYLA GELİYOR Seksenler'in de yapımcısı olan Mint Yapım'ın yeni projesi Doksanlar'a bugüne kadar Hande Soral ve Gamze Özalan'la birlikte, Şebnem Bozoklu, Esra Dermancıoğlu, Ferhan Şensoy ve Derya Şensoy kardeşler, Deniz Oral, Ümit Erdim, Atalay Uluışık, Beste Bereket, Arif Erkin, Rasim Öztekin'in kızı Pelin Öztekin de katılmıştı.
Deniz Oral - 10.4.2013
Komedi Ustaları Rize'de
Ekranların tanınmış yüzleri olan "Olacak O Kadar"dan Ahmet Çevik, "Cennet Mahallesi"nden Ahmet Kabasakal, "Papatyam"dan Deniz Oral, "Cümbür Cemaat Aile"den Fulden Akyürek (Sapancalı), "Zerda" Şule Cengiz ve "Avrupa Yakası'ndan (Tacettin) Veysel Diker'in rol aldığı "Her Yöne 90 Dakika" adlı oyun Rizelileri kahkahalara boğmaya hazırlanıyor.
Deniz Oral - 8.4.2013
Doksanlar Dizisine İki Ünlü Oyuncu Daha
Doksanlar'a Beste Bereket ile Arif Erkin'den önce de Esra Dermancıoğlu, Ferhan Şensoy ve Derya Şensoy kardeşler, Deniz Oral, Ümit Erdim ve Atalay Uluışık katılmıştı.
Deniz Oral - 4.4.2013
Bizimkiler'in Ali'si Yeniden Ekranlarda
Dizinin kadrosunda Esra Dermancıoğlu, Deniz Oral, Ümit Erdim, Ferhan Şensoy - Derya Şensoy kardeşler bulunuyor.
Deniz Oral - 2.4.2013
Bol Komedili Oyun Beylikdüzü'nü Kahkahaya Boğdu
Az Dramlı Bol Komedili Oyun Beylikdüzü'nü Kahkahaya Boğdu Beylikdüzü Belediyesi Gürpınar Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı'nda eğlenceli mi eğlenceli, güldürüsü bol, dramı az bir oyun sergilendi. Vasıf Küçükoruç'un yazdığı, Yıldırım Öcek'in yönettiği "Kim Öle Kim Kala" adlı tiyatro oyununda Ahmet Çevik, Deniz Oral, Hülya Şen, Tuğba Ersöz ve Veysel Diker rol aldı.
Deniz Oral - 29.3.2013
Her Yöne 90 Dakika
Televizyondan tanınan ünlü oyuncular Ahmet Çevik, Deniz Oral, Tuğba Ersöz, Seval Ovalı ve Veysel Diker'in rol aldığı "Her Yöne 90 Dakika" adlı oyun; izleyenleri eğlendirirken düşündürdü.
Deniz Oral - 18.3.2013
Beylikdüzü'nde Popüler Kültüre Mizahi Yaklaşım
Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi'nin bu haftaki oyuncu konukları Ahmet Çevik, Deniz Oral, Hülya Şen, Tuğba Ersöz ve Veysel Diker, "Her Yöne 90 Dakika" adlı oyun ile izleyicilerin karşına çıktı.
Deniz Oral - 18.3.2013
Doksanlar Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?
'Sokakta oynayan son çocukların dizisi' sloganıyla ilk tanıtımları yayınlanan dizi için Darıca'da mahalle şeklinde dev bir plato da kuruluyor. Cast çalışmalarının da sürdüğü dizi için Ferhan Şensoy - Derya Baykal'ın kızları Ferhan Şensoy ile Derya Şensoy, Deniz Oral ve Esra Dermancıoğlu ile anlaşıldı.
Deniz Oral - 1.2.2013
Göz Kapağı Düşüklüğüne Dikkat
Uzmanlar göz kapağı düşüklüğünün başka hastalıkların habercisi olabileceğini söyledi. Dünyagöz Etiler Op. Dr. Deniz Oral, göz kapağı düşüklüklerinin nörolojik hastalıklardan akciğer hastalığına kadar pek çok sorunun işareti olabileceği konusunda uyardı.
Deniz Oral - 22.1.2013
Göz Kapağı Düşüklüğü Sistemik Hastalıkların Habercisi Olabilir
Dünyagöz Etiler'den Doç. Dr. Deniz Oral, göz kapağı düşüklüklerinin nörolojik hastalıklardan akciğer hastalığına kadar pek çok sorunun işareti olabileceği konusunda uyardı.
Deniz Oral - 14.1.2013
'Her Yöne 90 Dakika' Fethiye'de Sahnelendi
'Olacak O Kadar' programından tanınan Ahmet Çevik, Cennet Mahallesi'nden Ahmet Kabasakal, Papatyam'dan Deniz Oral'ın yer aldığı tiyatro da izleyenler kahkahaya boğuldu.
Deniz Oral - 11.1.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Mesegün Organizasyon sahibi Mehmet Selim Günday, 'Her Yöne 90 Dakika' isimli oyunda yer alan sanatçıların insanların televizyonlardan görmeye alışkın olduğu isimlerden oluştuğunu söyledi. Günday, oyuncular arasında 'Olacak O Kadar' programından tanınan Ahmet Çevik, Cennet Mahallesi'nden Ahmet Kabasakal, Papatyam'dan Deniz Oral'ın yer aldığını belirtti.
Deniz Oral - 3.1.2013
'Her Yöne 90 Dakika' Fethiyelilerle Buluşacak
Günday, oyuncular arasında 'Olacak O Kadar' programından tanınan Ahmet Çevik, Cennet Mahallesi'nden Ahmet Kabasakal, Papatyam'dan Deniz Oral'ın yer aldığını belirtti.
Deniz Oral - 13.12.2012
Talasemi ve Lösemililer Yararına Tiyatro Gösterisi Yapıldı
Kayseri Talasemi ve Lösemililer Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte, İstanbul Meydan Sahnesi Tiyatro ekibi sahne aldı. Ahmet Çevik, Deniz Oral, Hülya Şen, Tuğba Ersöz ve Veysel Diker'in yer aldığı 2 perdelik "Her yöne 90 dakika" isimli oyun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde sahnelendi.
Deniz Oral - 30.11.2012
Türkiye Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası
Çınar daha sonra sinema ve tiyatro oyuncusu Deniz Oral'ın söylediği Sarı Gelin türküsü eşliğinde pastanın üzerindeki mumları söndürdü.
Deniz Oral - 7.11.2012
Haberal'ın Doktorları Hakkındaki Davaya Başlandı
İddianamenin kabul kararının okunduğu duruşmada söz alan sanıklar Muhammet Hüsrev ve Erkan Özhun'un avukatı Şerife Deniz Oral, kimlik tespitine geçilmeden önce usule ilişkin itirazlarını bildireceklerini belirterek iddianamenin Cumhuriyet Savcılığına iade edilmesi gerektiğini, İstanbul 13.
Deniz Oral - 7.11.2012
Haberal'ın Doktorları Hakim Karşısında
Duruşmada ilk olarak Erkan Özhun'un sanık avukatı Şerife Deniz Oral, davanın bekletilmesi talebinde bulundu.
Deniz Oral - 23.9.2012
Ana-oğul Hem Çaldı Hem Söyledi
"ARABESK SÖYLESE ÜZÜLÜRDÜM" Konser sonunda Şahsenem Bacı, "Oğlum sanatçı, ben halk ozanıyım. Yavuz'u iyi eğittik, türkü söylediği için onunla gurur duyuyorum. Başka bir müziğe kaysaydı, mesela arabesk söyleseydi, kalbim çok kırılırdı" dedi. Bingöl de, "Annem dobradır. Arabeski de çok iyi yapanlar var ama benim kökenim türküler" diye konuştu. Bingöl konserde; Aylin Aslım, Sevcan Orhan, Fuat Güner ve Grup Seksendört'ün solisti Tuna Velibaşoğlu ile düet yaptı. Sanatçıyı izlemeye gelenler arasında oyuncu Deniz Oral ve Nebil Özgentürk de vardı.
Deniz Oral - 22.7.2012
Ya Tutarsa Gölü, Ya Kurursa!
Bu yıl 5-10 Temmuz tarihlerinde 53.'sü düzenlenen Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri'nde temsili Nasreddin Hoca Deniz Oral, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve beraberindeki heyet göle maya çalmıştı.
Deniz Oral - 8.7.2012
53. Uluslararası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri
İlk olarak Nasreddin Hoca'nın türbesine gelen Bakan Yılmaz, Nasreddin Hoca'yı canlandıran tiyatro oyuncusu Deniz Oral'ı şenliklere davet etti.
Deniz Oral - 5.7.2012
Bakan Yılmaz, Nasreddin Hoca ile Göle Maya Çaldı
Nasreddin Hoca'nın türbesi önüne gelen protokol üyeleri, Nasreddin Hoca'yı canlandıran tiyatro sanatçısı Deniz Oral'ı etkinliklere davet etti.
Deniz Oral - 5.7.2012
Temsili Nasreddin Hoca, Dünyaya Barış Çağrısında Bulundu
Uluslararası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri etkinliklerine katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Nasreddin Hoca'yı temsili olarak canlandıran sinema ve tiyatro sanatçısı Deniz Oral ile birlikte Akşehir Gölü'ne maya çaldı.
Deniz Oral - 5.7.2012
Bakan Cevdet Yılmaz, 'Göle Maya Çaldı'
'53'üncü Uluslararası Nasreddin Hoca'yı Anma ve Mizah Günleri' programına katılmak için Konya'nın Akşehir'e gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ilk olarak Nasreddin Hoca'nın türbesini ziyaret etti. Bakan Yılmaz, protokol üyeleriyle birlikte temsili Nasreddin Hoca'yı şenliklere davet etti. Nasreddin Hoca'yı canlandıran tiyatrocu Deniz Oral da, davet üzerine şenliklere katılarak, Bakan Yılmaz ile birlikte türbenin önünde bulunan 'Dünya'nın Merkezi Burasıdır' yazılı kaidenin üzerine çıktı.
Deniz Oral - 5.7.2012
53. Uluslararası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 53.Uluslararası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında Nasreddin Hoca'yı temsili olarak canlandıran sinema ve tiyatro sanatçısı Deniz Oral ile birlikte Akşehir Gölü'ne maya çaldı.
Deniz Oral - 21.6.2012
'Altın Kavuk Ödülü' Bu Yıl Davutoğlu'na Verilecek
TEMSİLİ NASREDDİN HOCA GÖREVİ 'DENİZ ORAL'A Her sene ünlü sanatçılar tarafından Temsili Nasreddin Hoca canladırması yapılan etkinlikler de bu yılki görev verilen isim, tiyatro ve sinema sanatçısı Deniz Oral.
Deniz Oral - 19.6.2012
Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri Programı Açıklandı
53. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri ile bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Akşehir Kirazı Kültür ve Sanat Festivali Programı düzenlenen bir basın toplantısıyla kamuoyuna açıklandı. Bu yıl temsili Nasreddin Hocalık görevini ünlü tiyatro sanatçısı Deniz Oral yapacak.
Deniz Oral - 19.6.2012
Nasreddin Hoca Etkinliklerinin Programı Açıklandı
Programın organizatörleri olan Akşehir Belediyesi ve Nasreddin Hoca Turizm Derneği, basın toplantısıyla 5–10 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan etkinlikleri açıkladı. Nasreddin Hoca Turizm Derneği Başkanı Ahmet Güvedik, etkinlikte, Deniz Oral'ın temsili Nasreddin Hoca'yı canlandıracağını, TRT spikeri Güler Kazmacı'nın sunuculuk yapacağını dile getirdi.
Deniz Oral - 30.5.2012
Liseli Gençten Kansere Karşı Muhteşem Portreler
Sergiye destek için fotoğraf çekimlerine katılan isimler şöyle: "Ahmet Çevik, Alper Kul, Armağan Çağlayan, Aslı Omağ, Aylin Kabasakal, Ayşen Gruda, Bilge Kösebalaban, Can Bonomo, Cem Adrian, Cem Özer, Cemre Tosun, Cengiz Küçükayvaz, Deniz Oral, Ege Kayacan, Fahir Öğünç, Kemal Kılıçdaroğlu, Kemal Kuruçay, Nusret Çetinel, Oktay Demirci, Paşhan Yılmazel, Sefa Zengin, Sinan Pekinton, Süleyman Demirel, Tibet Ağırtan, Veysel Diker, Volkan Severcan, Volkan Yırtıcı, Zakkum ve Züleyha Karyağdı.
Deniz Oral - 19.4.2012
"Her Yöne 90 Dakika" Tiyatro Oyunu İzleyiciyle Buluşuyor
Akşehir Kültür Merkezi'nde 27 Nisan 2012 Cuma akşamı saat 20.00'de sergilenecek olan oyunda Ahmet Çevik, Aslı Omağ, Deniz Oral, Hülya Şen ve Kemal Kuruçay gibi sanatçılar rol alıyor.
Deniz Oral - 7.4.2012
İstanbul Meydan Sahnesi Ağrı'da
Şenlik programında hafta sonu İstanbul Meydan Sahnesi'nin "Her Yöne 90 Dakika isimli tiyatro gösterisi sahnelenecek. 2010 yılı Mart ayında Faruk Sofuoğlu tarafından kurulan İstanbul Meydan Sahnesi Seyfi Şahin'in yazdığı, müziklerini Aras Deniz Sipahi''nin bestelediği, Ahmet Çevik, Aylin Kabasakal, Deniz Oral, Fulden Akyürek, Şule Cengiz ve Veysel Diker'in rol aldığı "Her Yöne 90 Dk.
Deniz Oral - 4.4.2012
Mevsim Çiçek Açtı 6 Nisan'da Sinemalarda
Ali Levent Üngör'ün yönettiği ve 5 Nisan'da Avrupa'da, 6 Nisan'da Türkiye'de gösterime girecek olan Mevsim Çiçek Açtı'nın çekimleri tamamlandı. Başrollerinde Turgay Tanülkü, Mehtap Bayrı, Onur Şan, Feriha Ecem Çalık, Deniz Oral, Mehmet Özgür ve Deniz Oral yer alıyor.
Deniz Oral - 4.4.2012
Nürnberg'de Muhteşem Gala
'Mevsim Çiçek Açtı' adlı filmin Almanya Nürnberg galası CinaCitta'da üç ayrı salonda birden yapıldı.
Deniz Oral - 2.4.2012
Ece'nin Konukları
"Ece'nin Konukları" programına bu gece Mehtap Bayri ve Deniz Oral katılıyor.
Deniz Oral - 30.3.2012
Mevsim Çiçek Açtı Filminin Basın Gösterimi Yapıldı
Başrollerinde Turgay Tanülkü, Mehtap Bayrı, Onur Şan, Feriha Ecem Çalık, Deniz Oral, Mehmet Özgür ve Deniz Oral yer alıyor.
Deniz Oral - 29.3.2012
Nürnberg'de Mevsim Çiçek Açaçak
NÜRNBERGLİ SANATÇILARDA ROL ALDI Mevsim Çiçek açtı filminin sahneleri Nürnberg'in yanı sıra Fürth ve İstanbul'da çekildi. Filmde, Yavuz Bingöl, Feriha Ecem Çalık, Onur Şan, Mehtap Bayrı, Turgay Tanülkü, Deniz Oral gibi profesyonel oyuncuların yanı sıra, Nürnberg Objektif sahne oyuncuları Ertuğrul Karakaya, Murat Ovant ve Mevsim'i canlandıran Fürth'lü küçük oyuncu 8 yaşındaki Sude Yeşil'de rol aldı.
Deniz Oral - 27.3.2012
Mevsim Çiçek Açtı Filmi
Yönetmen: Ali Levent Üngör Senaryo: Ali Levent Üngör Oyuncular: Mehmet Ali Kula, Deniz Oral, Mehtap Bayrı, Yavuz Bingöl, Feriha Ecem Çalık Filmin Türü: Drama 0, Orijinal Adı: Mevsim Çiçek Açtı Yapımcı Firma: Yalınayak Film Yapım Yılı: 2012 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 110 dk.
Deniz Oral - 9.3.2012
Bu Yılın "Nasreddin Hoca"Sı Deniz Oral Olacak
Bu yıl 53'ncüsü düzenlenecek Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri'nde temsili Nasreddin Hoca görevini Papatyam dizisinde Lütfü karakterini canlandıran sinema ve tiyatro sanatçısı Deniz Oral üstlenecek.
Deniz Oral - 9.3.2012
Yeni Nasreddin Hoca Deniz Oral
Konya'nın Akşehir ilçesinde bu yıl 53'ncüsü düzenlenecek Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri'nde temsili Nasreddin Hoca'yı sinema ve tiyatro sanatçısı Deniz Oral canlandıracak.
Deniz Oral - 14.2.2012
Ereğli'de Her Yöne 90 Dakika Sergilendi
Türkiye turnesine çıkan "Her Yöne 90 Dakika" isimli komedi oyunu Kdz. Ereğli Atatürk Kültür Merkezi (AKM)'de sergilendi. Seyfi Sahin'in yazdığı Ahmet Çevik, Aslı Omag, Deniz Oral, Hülya Şen, Kemal Kuruçay'ın rol aldığı "Her Yöne 90 Dakika" adlı oyun seyirciler tarafından oldukça beğeni toplayarak ayakta alkışlandı.
Deniz Oral - 2.2.2012
Papatyam Dizisi 119. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 14 Aralık 2011 çarşamba akşamı Startv ekranlarında.

Deniz Oral - 2.2.2012
Papatyam Dizisi 120. Bölüm Fragmanı
Necati'ye boşanmak istediğini söyleyen Feride, eve gelen Dünya Evi ekibini karşısında görünce ne yapacağını bilemez.

Deniz Oral - 24.1.2012
Almanya'dan Bir Kadın Hikâyesi
'Mevsim Çiçek Açtı'da Feriha Ecem Çalık, Onur Şan, Mehtap Bayrı, Turgay Tanülkü, Deniz Oral, Mehmet Özgür, Ertuğrul Karakaya, Şule Cengiz, Hüseyin İlker, Yavuz Bingöl, Kerem Alışık rol alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Oral Haberleri | Deniz Oral Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Deniz Oral haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Oral kimdir, hayatı ve biyografisi. Bu Yılki Temsili Nasreddin Hoca Münib Engin Noyan.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.10.2020 18:48:53. #1.14#
title