DENİZ KÖKEN HABERLERİ

Deniz Köken haber, Deniz Köken son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Köken - 15.09.2020
Eyüpsultan Belediyesinden bahçesini parka dönüştüren Zekeriya dedeye "oyun grubu" desteği
Sosyal medyada Tavşanoğlu'nun haberini gören Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bilgi vererek ilgilenilmesini istedi.
Deniz Köken - 27.08.2020
"Mesafe" isimli minyatür sergisi açıldı
Eyüpsultan Belediyesi Başkanlık Binası Fuaye Alanı'ndaki serginin açılışına minyatür sanatçılarının yanı sıra Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve yazar Tarık Tufan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda sanatsever katıldı.
Deniz Köken - 14.08.2020
İl spor merkezleri ve il engelli spor merkezleri, 17 Ağustos'ta açılacak
Tesislerde hijyen kurallarına uyulacağını aktaran Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şunları kaydetti: "Pandemi süreci çerçevesinde tedbirlere sporcularımız, gençlerimiz ve halkımız riayet edecek. Sonrasında bu süreci atlatır atlatmaz saha sık bir şekilde kullanacağız. Tesislerimizin hem sporcularımız hem de halkımız için. Tesisler, sadece profesyonellere değil tüm halkımıza açık. Yedi gün 24 saat usulüne göre bu tesisleri hizmete açtık. Operasyonlarımız bu çerçevede işliyor. 'İnşallah bu salgın sürecini atlatıp, dolu dolu hizmet verelim.' diyoruz. Hayırlı olmasını temenni ediyorum." Eyüpsultan Belediye Başkan Deniz Köken ise, "Lisanssız genç kalmasın, her gence liseyi bitirmeden önce bir branşta lisans çıkarmak istiyoruz.
Deniz Köken - 28.07.2020
Eyüpsultan Belediyesinden yetim çocuklara bayram sürprizi
Programda çocuklara kıyafetlerini ve oyuncaklarını teslim eden Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, çocukların ve ailelerinin Kurban Bayramı'nı kutladı.
Deniz Köken - 18.07.2020
Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Eyüpsultan Belediyesi kurban bağışı kampanyası başlattı
Kampanyanın Mihrişah Valide Sultan Eyüp İmareti'nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan Vakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy, pandemi nedeniyle Kurban Bayramı için Türkiye genelinde güvenilir, sağlık ve hijyen şartlarına uygun bir imaret ve kesim yeri arandığını, bu talep kendilerine gelince Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ile görüştüklerini ve Köken'in iş birliğine hazır olduğunu ifade etmesiyle kampanyayı başlattıklarını söyledi.
Deniz Köken - 18.07.2020
GÜNDEM / 18 Temmuz 2020
(Trablus) (Fotoğraflı - Görüntülü) GÜNCEL 1- Vakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy ile Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Eyüp İmareti'nde basın toplantısı yapacak.
Deniz Köken - 17.07.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 18 Temmuz 2020
GÜNCEL 1- Vakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy ile Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Eyüp İmareti'nde basın toplantısı yapacak.
Deniz Köken - 17.07.2020
İSKİ 2019 faaliyet raporu onaylandı
-İSTANBUL SUYU İÇİLEBİLİR- İstanbul'un içme suyu kalitesi ve atık suların arıtılması ile ilgili bilgi veren Mermutlu, şu bilgileri verdi: "İstanbul'da şehir şebeke suyu dünyada kabul görmüş tüm parametrelerde sağlıklıdır ve içilebilir kalitededir. Su kalitesi; Uluslararası Akredite Laboratuvarımızda günlük ortalama 75 numune, 163 farklı parametrede incelenerek takip edilmektedir. İstanbul'da kullanılan tüm sular, atıksu toplama ağı ile toplanmakta ve 88 farklı atıksu arıtma tesisinde arıtılarak çevreye zararsız hale getirildikten sonra alıcı ortama deşarj edilmektedir. 2019 yılında arıtılan toplam atıksu miktarı da 1 milyar 381 milyon 290 bin metreküptür." -50 FARKLI TARİHİ ÇEŞMESİNİN SUYU YENİDEN AKTI- İSKİ Genel Müdürü Mermutlu'nun konuşmasından diğer satır başları şöyle: "Son 1 yılda; Aralarında 3. Ahmet Çeşmesi ve Kazlıçeşme gibi simge eserlerin de olduğu İstanbul'un 50 farklı tarihi çeşmesinin suyunun yeniden akmasını sağladık. 40 tarihi çeşmenin restorasyonunu yapacağız. 41 farklı tarihi çeşme için de proje çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca, ecdad yagidarı su kemelerimizden olan "Bozdoğan - Eğrikemer ve Uzunkemer"de de restorasyon çalışmalarımız devam ediyor." -KONUT 1. KADEME ARALIK AYI SU TARİFESİ- 2019 yılı Mayıs ayından itibaren her 2,5 metreküp tüketime 0,5 metreküp indirim (İnsani Su Kullanım Hakkı) uygulanmaktadır.2019 yılı Mayıs ayından itibaren uygulanan tarife, 2011 yılı Kasım ayı tarifesine tekabül etmektedir. 2011 yılı Aralık ayı ile 2020 yılı Haziran ayı arasındaki enflasyon (TÜFE) oranı yüzde 132 artmıştır. 2011 Aralık ayında 3,24 TL olan tarife, 2020 yılı Haziran ayına kadar olan TÜFE oranı uygulandığında tarife 7,51 TL olmaktadır." -GRUPLAR ADINA KONUŞMALAR YAPILDI- Mermutlu'nun sunumun ardından sırasıyla, Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İYİ Parti Grubu adına Akın Gürkan, AK Parti Grubu adına Kağıthane Belediye Başkanı Deniz Köken, Cumhuriyet Halk Partisi Grubu adına Selçuk Sarıyar söz alarak, İSKİ faaliyet raporu ile ilgili görüşlerini dile getirdiler.
Deniz Köken - 16.07.2020
Son dakika güncel: Eyüpsultan'da BESYO hazırlık kursuna yoğun ilgi
İki günde 45 katılım oldu Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Spor Koordinatörü Ramazan Yaşlı, BESYO hazırlık kursuyla ilgili şu bilgileri verdi: "Eyüpsultan Belediye Başkanımız, Eyüpsultan'da her zaman, her yerde, her alanda sporun olması gerektiğini söylüyor. Biz de bu doğrultuda projeler üretiyoruz. BESYO hazırlık kursu da bunlardan biri. Çok ciddi talep var. Biz de böyle bir çalışma başlatıp Eyüpsultan genelinde mesaj attık. İki gün gibi kısa bir sürede 45 kişilik katılım oldu, böyle bir ihtiyaç gerçekten varmış. Dışarıda bu kursların yüksek maliyeti var. Eyüpsultan Belediyesi olarak ücretsiz bir şekilde gençlere katkıda bulunalım istedik. Bu kursta sayı sınırı yok. Katılmak isteyen gençler Belediyemizin web sitesinden bilgi edinebilirler, Alibeyköy Spor Kompleksi'ne gelebilirler ya da Eyüpsultan Belediye Hizmet binasında Beyaz Masa birimine başvurabilirler. Eğitimlerde tamamen pandemi kurallarına uyuyoruz." Eyüpsultan Belediyesi Spor Eğitmeni Deniz Özcan da verilen eğitimlerle ilgili şunları söyledi: "Her üniversitenin farklı yetenek sınavı var. Biz de öğrencileri bu sınavlara hazırlıyoruz. Onun dışında parkur yaptırıyoruz. Bu projenin ilk senesi. Umarım başarılı olacağız. Kursa devam eden öğrenciler aldıkları eğitimden, disiplinli çalışmadan dolayı çok memnun. Öğrenciler özellikle Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken'e ve bu organizasyonu gerçekleştiren ekibine teşekkür ediyorlar.
Deniz Köken - 16.07.2020
Son dakika haberleri! Eyüpsultan Belediyesinden vatandaşlara ücretsiz maske
Belediyenin maske dağıtmasından memnun kalan vatandaşlar Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken'e teşekkürlerini iletti.
Deniz Köken - 15.07.2020
Eyüpsultan Kaymakamlığından Vefa Sosyal Destek Ekibine "Teşekkür Belgesi"
Eyüpsultan Kaymakamlığı tarafından, sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı günlerde başarılı çalışmaları dolayısıyla Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ile Vefa Sosyal Destek Ekibinde görev alan belediye personeline teşekkür belgesi verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Köken Haberleri | Deniz Köken Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Deniz Köken haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Köken kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Köken, Kapadokya gezisi sözünü yerine getirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:00:42. #1.15#
title