Deniz Gören Haberleri

Deniz Gören haber, Deniz Gören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Gören - 14.10.2017
Biz Anadoluyuz" Projesi
"Samsun'um1" gemisi ile Karadeniz'e açılan öğrenciler, burada da denizle tanıştı. İlk defa deniz gören ve tekne turuna çıkan öğrenciler, mutluluk yaşadı.
Deniz Gören - 13.10.2017
Dha Yurt Bülteni-2
1)KILIÇDAROĞLU'NA ŞEHİT EVİNDE YOĞUN İLGİ DENİZLİ'ye toplantı ve açılış için gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde 18 Eylül tarihinde teröristler çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş Muhammet Arıkan'ın Çal İlçesi...
Deniz Gören - 13.10.2017
İşe Diye Evden Çıktı Bir Haftadır Dönmedi
BURSA'da bir tekstil firmasında çalışan 17 yaşındaki Recep Deniz, bir hafta önce 'İşe gidiyorum' diyerek evinden ayrıldı, bir daha geri dönmedi.
Deniz Gören - 25.08.2017
Varyap'tan Bodrum'a 120 Milyon Avroluk Turizm Yatırımı
Varyap adına kendilerinin de otelin işletmeciliğini üstlendiklerini belirten Özdoğan, projede hepsinin deniz gören 77 ünitesinin bulunduğunu söyledi.
Deniz Gören - 17.06.2017
Hakkari'den Muğla'ya "Gönül Köprüsü" Projesi
Aralarında ilk kez deniz gören öğrencilerin de olduğu grup, İçmeler Yelken Kulüp'te karşılandı.
Deniz Gören - 23.04.2017
Şehirlerinden İlk Kez Çıktılar, Boğaz'ı ve İstanbul'u Gezdiler
Şehirlerinden ilk kez çıkan Siirtli engelli 10 öğrenci, İstanbul'u ziyaret edip Boğaz'ı gezdi. İlk kez uçağa binen ve deniz gören çocuklar iki gün boyunca doyasıya eğlendi.
Deniz Gören - 24.01.2017
''Kardeşliğimiz güçlü olursa, zalimlere fırsat vermeyiz''
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Mardin'den gelen bir grup öğrenci ile buluştu. Aynı zamanda Kocaeli'nin kardeş şehri olan Mardin'in gençleriyle bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Mardinli gençlere, "Sizler bizim evladımızsınız" diyen Başkan Karaosmanoğlu, "Sizler ne kadar iyi yetişirseniz, ülkemiz de o kadar zengin olur. Türkiye'nin geleceği parlak. Ama hep beraber çaba göstermemiz lazım. Kardeşliğimiz ne kadar güçlü olursa zalimlere de o kadar fırsat vermeyiz" ifadesini kullandı. Kocaeli'ne gelen gençlerden bazıları için ise söz konusu ziyaret ilkleri barındırdı. İlk kez uçağa binen ya da ilk kez deniz gören bazı öğrenciler, en önemlisinin ise Kocaeli'nde gördükleri sevgi ve kardeşlik olduğunu söyledi.
Deniz Gören - 24.08.2016
Yalova'dan Kısa Kısa
Kurt, kendilerine bu yönde gelen talebi hemen değerlendirmeye alıp verdikleri sözü yerine getirdiklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanabileceği, ibadetlerini ve dini vecibelerini yerine getirebilecekleri bir cemevi yapılabilmesi için arsayı tahsis ettik. Deniz gören, önü kapanmayacak bir arsada Çınarcık'a yakışan bir cemevi yapılacak.
Deniz Gören - 21.04.2016
Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanı Öztatar Açıklaması
İngiliz aileyle tatil karşılığı uzlaşma Arabuluculuğun ekonomik bir sistem olarak da karşılarına çıktığını belirten Öztatar, şöyle konuştu: "Bugün dava yoluna gittiğinizde bin liraya yakın gider avansı ödüyorsunuz. Ayrıca tanık, keşif, bilirkişi ücreti, harç ve temyiz harcı gibi harçlar ödenebiliyor. Arabuluculuk sistemi de bu anlamda daha temiz bir sistem. Çünkü yargılama olmadığı için bu ücretler de bulunmamaktadır. Gerçekten çok güzel bir örnek var Antalya'da, arabulucu arkadaşlarımızın çözdüğü bir sorun. Antalya'da bir otelde İngiliz bir ailenin kızı 11 yaşında spor aletini kullanırken yaralanıyor ve bir maddi tazminat davası açacaklar. Otel avukatı arabulucu olduğu için arabuluculuk teklif ediyor. İngiliz aile 1980 yıllarından bu yana arabuluculuğu bildiği için kabul ediyor ve şöyle bir anlaşma yapıyorlar: 5 yıl boyunca deniz gören manzaralı bir odayı İngiliz aileye tahsis etme karşılığında anlaşıyorlar ve tazminat davası açmaktan vazgeçiyorlar.
Deniz Gören - 16.04.2016
Türkan Sedefoğlu Öğrenciler Tarafından Gökkuşağı Renkleriyle Anıldı
TEV Genel Müdürü Yıldız Günay törende yaptığı konuşmada "Albert Einstein'ın söylediği gibi matematik bizi sadece A'dan B'ye götürür, hayal gücü ise her yere… Değerli bağışçılarımızdan Türkan Sedefoğlu, kaynaklarını kısıtlı, yaratıcılığını sınırsız tutarak bunu kanıtlamış, hayallerinin peşinden giderek radyo reklamcılığının öncü kadın ismi olmuştur. Bugün öğrencilerimizin ortaya çıkardığı küçük yaratıcılıkların büyük hayallere dönüştüğünü görüyoruz. Eğitim temeliyle katman katman yükselen yaratıcı çalışmalar çok etkileyici. Renklerin armonisi ve hayal gücümüzün en büyük sembolü gökkuşağı umut demektir, çocuklarımızın '' gökkuşağı'' temasında ortaya çıkarttığı ürünler bunun en güzel örneği olmuş.'' Türkan Sedefoğlu'nun varislerinden Sevgi Tanyolu da, öğrencilerin yaptığı çalışmalardan çok duygulandığını ifade ederek, "Türkan Ablamı kaybedeli 25 yıl oldu. Kendisinin 'okulumuz deniz gören bir yerde olsun' vasiyetinden yola çıkarak burada okulun temellerini attık, bugün okulumuzda emek veren öğretmenlerimizi, öğrencilerimizin coşkusunu görünce bir kez daha gurur duydum, iyi ki dedim.
Deniz Gören - 17.12.2015
MHP'li Büyükataman: Bugün Onların 'Günah İşleme Özgürlüğü' Günüdür
Vergi ödeyen milletimiz, aşıran 17-25 Aralık’çılardır. Emek veren milletimiz, alın teri hırsızları 17-25 Aralık’çılardır. Millete küfreden havuzcular, devletin malını deniz gören asalaklar 17-25 Aralık’çılardır.
Deniz Gören - 12.11.2015
Körfez'e Kavuklar İmzası
Kavuklar Bornova'yı, Wembley Stadyumu'nu çizen mimarlık ofisi HOK, tasarlıyor Zemin kattan itibaren yüzde 80'i deniz gören konutların yer aldığı Kavuklar Bornova projesinin mimarisi, Londra'daki yeni Wembley Stadyumu, St.
Deniz Gören - 30.10.2015
'Yaşam alanı' tesadüf değil
"Kent Hakkı", "Yaşam Alanı" gibi kavramın/kelimeleri günlük hayatta kullanmaya başlamış olmamız tesadüf değil. Mahalleler, ormanlar, deniz gören parklar, arkadaşlarla buluştuğumuz mekanlar, bağ bahçeler, tarihi alanlar yok edilirken, 'sıradan insan' 'yaşadığı alandan' kovuluyor.
Deniz Gören - 03.08.2015
Arazisini Mehmetçik Vakfına Bağışladı
Tamamı deniz gören 85 dönem arazide, meyve bahçelerinin yanı sıra 2 adet 3 katlı villa ve 7 adet tripleks villa ile eski bir benzinlik bulunuyor.
Deniz Gören - 30.07.2015
Hayalleri Gerçek Oldu
İlk kez denizi gördüler Üçkuyular Vapur İskelesi'nden kalkan arabalı vapurla Bostanlı'ya geçen çocukların yüreği, Körfez'in mavi sularıyla birlikte pır pır etti. İlk kez vapura binen ve ilk kez deniz gören 12 yaşındaki Beray, 11 yaşındaki Talha, 13 yaşındaki Gökhan ve 9 yaşındaki İbrahim'in heyecanı görülmeye değerdi.
Deniz Gören - 23.05.2015
MHP'nin Kayseri Mitingi
"AKP'ye oy veren vatandaşlarım artık gerçekleri görünüz" diyen Bahçeli, şöyle konuştu: "Fitne fesat yuvası zihniyetin gerçek yüzünü tanıyınız. Özellikle hemşehriniz 11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'e yapılan haksızlıkları da fark ediniz. İster beğenelim, ister beğenmeyelim, ister takdir edelim, ister etmeyelim, Sayın Gül üstlendiği Cumhurbaşkanlığı görevini yasa ve Anayasa'ya bağlı kalarak yürütmüştür. Polemiklerden nispeten uzak kalmıştır. Şeklen da olsa siyasi tarafsızlığını muhafaza etmek için azami çaba göstermiştir. Elbette kendisini çok defa eleştirdik, çok defa yerdik ve pek çok kez haklı olduğumuz konularda tepkimizi koyduk. Fakat Sayın Gül, Cumhurbaşkanlığı makamının ağırlığını sabırla taşımayı bilmiştir. Kayseri'ye hakaret edenleri yanında gezdiren ve başkanlık sistemi amacıyla her türlü hukuksuzluktan, her türlü kanunsuzluktan fayda uman bir Erdoğan'a bakınız, bir de Sayın Gül'ü değerlendiriniz. İnanıyorum ki sizler mukayeseyi en iyi şekilde yapacak, vicdan terazinizde gerekli ölçümü de gerçekleştireceksiniz. Kardeşim dediği kişiye çalım atan, dirsek çeviren, el altından yıpratmaya çalışan Erdoğan'ın vefası mezara kadar değil, menfaati bitene kadardır." - Kazanan Erdoğan'dır, kaybeden sizlersiniz" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gözünde Kayseri'nin bir hükmü olmadığını savunan Bahçeli, şunları söyledi:   "Nitekim Kayseri sorunlara teslimdir. Fakat Kayseri'yi kötüleyen havuzcular sizin hakkınızı çalarak köşeyi dönmektedir. 12 yıl Türkiye'yi Başbakan olarak yönetmiş Erdoğan hala sizden, hala AKP'ye oy veren vatandaşlarımdan yetki istiyor, yeni yeni unvanlar bekliyor. Kazanan Erdoğan'dır, kaybeden sizlersiniz. 1 milyar 370 milyon liraya mal olan kaçak ve karanlık sarayda oturan Erdoğan'dır, kirayı ödemede zorluk çeken, ömür boyunca banka kredisine mahkum olan sizlersiniz. Şu işe bakınız ki yükselen Erdoğan'dır, düşen sizlersiniz. Dolar milyarderi olan, villaları, gemileri, kupon arazileri sıra sıra dizen gene Erdoğan'dır, umutsuzluğun pençesinde inim inim inleyen ise sizlersiniz." "Kayserili mazlumu, Kayserili mağduru, Kayserili işsizi, Kayserili yoksulu hatırlayan, önemseyen, derdiyle dertlenen var mıdır, varsa nerededir" diye soran Bahçeli, şöyle devam etti: "Emin olunuz şunları söylerken bile içim acımaktadır. Çalışan sizsiniz, çalan onlardır. Vergi ödeyen sizsiniz, aşıran onlardır. Emek veren sizsiniz, alın teri hırsızları onlardır. Onları uzaklarda aramayın, onları görmek için başka yerlere bakmayın. Millete küfreden havuzcular, devletin malını deniz gören asalaklar onlardandır.
Deniz Gören - 22.04.2015
Dünya Yetim Çocukları Barış İçin Güvercin Uçurdu
Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri devam ediyor. Dünyanın farklı coğrafyalarından bir araya gelen dünya yetim çocukları, kutlamalar kapsamında boğaz turuna çıkarıldı. Çoğu ilk kez deniz gören çocukların heyecanlı olduğu gözlerinden okunurken palyaço ve hikaye kahramanlarından oluşan animasyon gösterileri de renkli görüntüler oluşturdu.
Deniz Gören - 04.04.2015
Kayahan Vasiyet Ettiği Yere Gömüldü
Kayahan Teşvikiye Camii'ndeki cenaze törenin ardından vasiyeti üzerine deniz gören Kanlıca Mezarlığı'nda toprağa verildi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Gören Haberleri | Deniz Gören Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Deniz Gören haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Gören kimdir, hayatı ve biyografisi. İlk Defa Denizi ve Caretta Carettaları Gördüler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 21:31:49. #1.14#

title