DENİZ ÇAKIR HABERLERİ

Deniz Çakır haber, Deniz Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Çakır - 17.1.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
SANAT, spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı. Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Deniz Çakır - 17.1.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
Haber-Kamera: Mustafa AKIN-İSTANBUL DHA  Sanat,  spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.    Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Deniz Çakır - 17.1.2018
Ünlüler Çocuklara "Göz Kulak" Oldu
Sunuculuğunu Deniz Akkaya'nın yaptığı geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi-Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier ve Hazan Salman gibi çok sayıda isim katıldı.
Deniz Çakır - 17.1.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
SANAT, spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.  Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Deniz Çakır - 5.12.2017
Ünlüler Kansere Dikkat Çekti
ATA Demirer, Deniz Çakır, Feridun Düzağaç ve Altan Erkekli, kameraların karşısına bu kez kolon kanserine dikkat çekmek amacıyla geçti.
Deniz Çakır - 5.12.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü: ---------------------- -Banka önünden görüntü -Dolandırılmak istenen emekli -Polis eşliğinde götürülmesi Haber-Kamera:  İrfan ÖZŞEKER/SİVAS, (113 mb) ========================================================= 5)ÜNLÜLER KANSERE DİKKAT ÇEKTİ ATA Demirer, Deniz Çakır, Feridun Düzağaç ve Altan Erkekli, kameraların karşısına bu kez kolon kanserine dikkat çekmek amacıyla geçti.
Deniz Çakır - 13.11.2017
Moi Sahne'de Bu Hafta
"Bir odanın içine dört mevsimi sığdırabilir misiniz? Bu, bir yetişkin için çok kolay görünmese de bir çocuk için hiç de zor değil aslında. Odasında nasıl vakit geçireceğini bilmeden sıkılan bir çocuğun yardımına koşan bilge sinek Bay Cızbız'la tanışacak; Vivaldi'nin eşsiz müziğinden yararlanarak küçücük odanın içinde yarattığı dünyaya tanık olacaksınız. Danslarla ve görsel efektlerle zenginleşen oyunda çocuklar hem hayal güçlerinin sınırsızlığını, hem de müziğin nasıl bir anlatım gücüne sahip olduğunu keşfedecek. Bay Cızbız'ın ellerini birbirine sürtmesiyle yaşanan büyülü yolculuğa siz de katılmak ister misiniz?" Oyuncular: Fulden Obiz, Sinan Çelik, Metehan Özcan, Deniz Çakır.
Deniz Çakır - 30.10.2017
Deniz Çakır ve Metin Akdülger'den Kemal Hamamcıoğlu'na Destek
Yazar Kemal Hamamcıoğlu'nun ''Birini Pencere Kenarına Çiçek Koyacak Kadar Sevmek Lazım'' kitabının lansmanı D&R Kitap Fuarı kapsamında D&R Zorlu'da gerçekleşti.
Deniz Çakır - 21.5.2017
Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" Adlı Oyun Gaziantep'te
Ece Temelkuran'ın yazıp Selen Uçer'in yönettiği oyunda, Deniz Çakır, Füsun Demirel, Zeynep Kankonde, İpek Türktan Kaynak ve Kadir Çermik rol alıyor.
Deniz Çakır - 19.5.2017
Odada Dört Mevsim
Okan Yahşi'nin yönettiği "Odada Dört Mevsim" tiyatro oyunu, 20 Mayıs'ta Mall of İstanbul - Moi Sahnesinde.
Deniz Çakır - 8.5.2017
Bütün Kadınların Kafası Karışıktır
Ece Temelkuran'ın aynı adlı kitabından esinlenerek yazılan komedi oyunu "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır", sizler için sahnelenmeye hazırlanıyor.
Deniz Çakır - 25.4.2017
Dans Şampiyonları Bodrum'u Tanıtacak
BODRUM'da yapılacak 2 ayrı dans festivalinde  görev alacak 14 Avrupa ülkesinden 27 genç dansçı, ilçeye geldi. Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ziyaretine gelen gençlerin Bodrum'un gönüllü turizm elçisi olacağını söyledi.  Bodrum Dans Kulübü ve Bodrum Belediyesi işbirliğiyle 27- 29 Nisan ve 23- 30 Mayıs arasında düzenlenecek 18'inci Uluslararası Dünya Dans Şampiyonası öncesi bu şampiyonada görev alacak 15 ülkeden 35 genç Bodrum'a geldi. Aralarında dansçı, dans eğitmeni, yaşam koçu, halkla ilişkiler uzmanı, beden eğitimi öğretmeni, rehber, gazeteci, reklamcı ve turizmci gençlerin bulunduğu grup, bugün öğle saatlerinde Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci ve yardımcısı Günce Deniz Çakır ile birlikte Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.
Deniz Çakır - 25.4.2017
Dha Yurt Bülteni - 13
Bodrum Dans Kulübü ve Bodrum Belediyesi işbirliğiyle 27-29 Nisan ve 23-30 Mayıs arasında düzenlenecek 18'inci Uluslararası Dünya Dans Şampiyonası öncesi bu şampiyonada görev alacak 15 ülkenin 35 genci ilçeye geldi. Aralarında dansçı, dans eğitmeni, yaşam koçu, halkla ilişkiler uzmanı, beden eğitimi öğretmeni, rehber, gazeteci, reklamcı ve turizmci gençlerin bulunduğu grup, bugün öğle saatlerinde, Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci ve yardımcısı Günce Deniz Çakır ile birlikte Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.
Deniz Çakır - 25.4.2017
CHP'den Stk'lara Teşekkür Ziyareti
CHP heyeti, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin 'hayır' oyu için mücadele eden sivil toplum kuruluşlarına, meslek odalarına ve demokratik kitle örgütlerine ziyaretlerde bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla başlatılan görüşmelerde; CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Ankara Milletvekilleri Necati Yılmaz ve Şenal Sarıhan ile avukat Deniz Çakır yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Çakır Haberleri | Deniz Çakır Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Deniz Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. 50 Yaş ve Üstü Herkes Yılda Bir Kolonoskopi Yaptırmalı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 08:16:06. #1.15#
title