Deniz Baykal Nikah Şahidi Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Deniz Baykal Nikah Şahidi Oldu

ANKA - Haberler | Dünya
Deniz Baykal Nikah Şahidi Oldu

CHP Yurtdışı Örgütlenmeler Danışma Kurulu Üyesi Yurter Özcan, hayatını Tatlıcı Grubu marka yöneticisi Aspurçe Onay ile birleştirdi.

CHP Yurtdışı Örgütlenmeler Danışma Kurulu Üyesi ve Washington Türk Politika Merkezi Başkanı Yurter Özcan hayatını Tatlıcı Grubu marka yöneticisi Aspurçe Onay ile birleştirdi CHP Yurtdışı Örgütlenmeler Danışma Kurulu Üyesi ve Washington Türk Politika Merkezi Başkanı Yurter Özcan hayatını Tatlıcı Grubu marka yöneticisi Aspurçe Onay ile birleştirdi. İstanbul Kalender Orduevi Boğaztepe tesislerinde gerçekleşen düğünde, Özcan'ın nikah şahitliğini CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Onay'ın şahitliğini ise araştırmacı-yazar Erol Mütercimler yaptı.

Ev sahipliğini Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Yaşar Onay ve eşi Gülhan Onay ile Semiha Koçyigit'in üstlendiği düğüne yurtiçi ve yurtdışından 250 seçkin davetli katıldı.

Düğüne katılanlar arasında CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, araştırmacı-yazar Gareth Jenkins, Washington'daki Center for American Progress düşünce kuruluşu kıdemli uzmanı Michael Werz, Haliç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Sevgener, Gerçek Gündem Yayın Yönetmeni Barış Yarkadaş, Turkish Policy Quarterly İmtiyaz Sahibi Kemal Köprülü ve genç işadamı Mustafa Tatlıcı da vardı.

Bu arada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da çiftin mutluluğunu gönderdiği çiçek ve mesajla paylaştı. - Ankara

ANKA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500