Deniz Akkaya'dan Avşar Kızı İçin Polemik Yaratacak Sözler: Cahil Geldi Cahil Gidecek

Deniz Akkaya'dan Avşar Kızı İçin Polemik Yaratacak Sözler: Cahil Geldi Cahil Gidecek

"Arada" filminin galasına katılan güzel oyuncu Deniz Akkaya, Hülya Avşar'ın "Erkek çalışsın, kadın evde çocuk büyütsün" sözlerine, "Cahil geldi cahil gidecek" diyerek yanıt verdi.

HT Magazin'de yer alan habere göre, galaya davetli isimler arasında olan Deniz Akkaya, bir film projesinde yer alacağını ve başrolde çok yakışıklı bir jönün olduğunu söyledi.

"O GENELDE BEL ALTI KONULAR KONUŞUR"

Bu konuşmanın üzerine muhabirlerin "Hülya Avşar'ın açıklamasına benzer bir açıklama yaptınız" sözlerine ünlü model, "O genelde bel altı konulara girer. Ben oyunculukla ilgili konuşuyorum" diyerek cevap verdi.

"KIZ ÇOCUKLARINI YANLIŞ ETKİLİYOR"

Deniz Akkaya, Hülya Avşar'ın, "Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını büyütsün" sözlerine, "Cahil geldi, cahil gidecek. Bu kadınla ilgili ne olur bana soru sormayın. Ben geriliyorum dinlerken... Kız çocuklarını yanlış etkiliyor" demişti.

YORUMLAR (1)

  • GFH:
    hala hülyanın yanlış anlaşıldıgını düşünüyorum , demek istediği konusunda da kesinlikle hak veriyorum hülya ya , deniz e gelince bi taraflarını yırtıyor hüya cevap versin diye ama yazık hülya iplemiyor o yüzden sus deniz gerçekten rezil oluyorsun
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.