Demyanenko : "Şimdiden Turu Geçip, Geçemeyeceğimize Dair Kesin Konuşmak Yanlış Olur"

Fenerbahçe İle Dinamo Kiev Arasında Yarın Oynanacak Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Rövanş Maçı Öncesi Ukrayna Temsilcisinin Teknik Direktörü Anatoliy Demyanenko, Türk Ve Ukraynalı Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı.21 Kişilik Bir Kadroyla Geldiklerini İfade Eden Demyanenko, "Yarın Sahaya Çıka...

Demyanenko :

Fenerbahçe ile Dinamo Kiev arasında yarın oynanacak Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme rövanş maçı öncesi Ukrayna temsilcisinin teknik direktörü Anatoliy Demyanenko, Türk ve Ukraynalı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
21 kişilik bir kadroyla geldiklerini ifade eden Demyanenko, ¨Yarın sahaya çıkaracağım futbolcuları henüz belirlemedim. Rebrov`un da oynayıp oynamayacağını yarın göreceğiz. Fenerbahçe`nin birçok yetenekli futbolcusu var. Bunlara özel önlem alınıp alınmayacağını ve oyun sistemimizi herkes yarın sahada görecek. Şimdilik bu konuda bir açıklama yapamam. 3-1`lik skor bu turun ilk yarı skoruydu. Daha oynayacağımız bir 90 dakika daha var. Şimdiden turu geçip, geçemeyeceğimize dair kesin konuşmak yanlış olur. Fenerbahçe`nin kendi liginde oynadığı maçlar ve bizim de kendi ligimizde oynadığımız maçlar bir ölçü olamaz. Avrupa karşılaşmaları her zaman çok farklı olmuştur. Ama biz Fenerbahçe`nin taraftar desteği ile kendi evinde nasıl oynadığını iyi biliyoruz. Buradaki hava sıcaklıklarının etkili olacağını sanmıyorum. Kiev`de de 35-40 derecelere varan hava sıcaklığı vardı¨ dedi.
Basın toplantısının ardından Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı`na geçen Ukrayna ekibi, burada ilk 15 dakikasının basına açık oluğu ve yaklaşık 1,5 saat süren bir antrenman yaptı.
Yarın oynanacak karşılaşmaya Dinamo Kiev`in şu 11 ile çıkması bekleniyor;
Shovkoyski, Kaddari, Sablic, Rodrigo, Gavranchic, Markovic, Yussuf, Rinkon, Rebrov (Correa), Husey
Shatskih

Kaynak: DHA