Demokrat Parti Aday Listesini Açıkladı

Demokrat Parti Aday Listesini Açıkladı

Demokrat Parti Aday Listesini Açıkladı
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Politika

Demokrat Parti 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listelerini YSK'ya teslim etti.

Demokrat Parti 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listelerini YSK'ya teslim etti.

Demokrat Parti 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri 25. Dönem Milletvekili Aday Listesi şöyle:

Adana 1 Hakan Topaloğlu Sendikacı

Adana 2 Celal Topaloğlu Serbest

Adana 3 Yalçın Mete İş Adamı

Adana 4 Muhammet Emin Atasever Serbest

Adana 5 Baha İspir Çiftçi

Adana 6 Jale Hiçyakmazer İşletmeci

Adana 7 Doğan Kiper Ulusoy Emekli

Adana 8 Hülya Tufan Serbest

Adana 9 Gülay Sezgin Emekli

Adana 10 Metehan Yaman Serbest

Adana 11 Alper Tükenmez Serbest

Adana 12 Emrah Şahin Serbest

Adana 13 İbrahim Buran Serbest

Adana 14 Hasan Hüseyin Bakır Serbest

Adıyaman 1 Rağibe Yağdi Ev Hanımı

Adıyaman 2 İbrahim Salhan Çiftçi

Adıyaman 3 Celal Ulu Esnaf

Adıyaman 4 Murat Kınacı Serbest

Adıyaman 5 Remziye Yalçin Ev Hanımı

Afyonkarahisar 1 İhsan Dinçay Doğar Gazeteci

Afyonkarahisar 2 Aslan Sayın İktisatçı

Afyonkarahisar 3 İbrahim Ölmez İktisatçı

Afyonkarahisar 4 Asuman Umut Serbest

Afyonkarahisar 5 Erdal Ünsoy Serbest

Ağrı 1 Neşat Tirimoğulları İnşaat Teknisyeni

Ağrı 2 Cevdet Erciyas Emekli

Ağrı 3 Sabahattin Menderes Koçer Serbest

Ağrı 4 Halit Eken İşçi

Amasya 1 Salih Aşcı Çiftçi

Amasya 2 İlhan Şeker Serbest

Amasya 3 Muzaffer Harputlu Serbest

Ankara 1. Böl 1 Mehmet Özdemir Sosyolog

Ankara 1. Böl 2 Birol Gökçe Çiftçi

Ankara 1. Böl 3 Sedat Karaca Serbest

Ankara 1. Böl 4 Arif Varmış Esnaf

Ankara 1. Böl 5 Abdurrahman Özdere Makine Yük. Müh.

Ankara 1. Böl 6 Fatih Yıldız Emekli Öğretim Üyesi

Ankara 1. Böl 7 Ömer Sabri Yolaş İktisatçı

Ankara 1. Böl 8 Ömer Şenöz İşletmeci

Ankara 1. Böl 9 Yavuz Gökhan Uluser Diş Hekimi

Ankara 1. Böl 10 Selahattin Karakaya Emekli

Ankara 1. Böl 11 Erkut Kubat Çiftçi

Ankara 1. Böl 12 Sedat Apaydın Makine Mühendisi

Ankara 1. Böl 13 Fatma Şükran Gümüş Emekli

Ankara 1. Böl 14 Kerim Bilgehan Kimya Mühendisi

Ankara 1. Böl 15 Şerafettin Yener Emekli Polis

Ankara 1. Böl 16 Güler Kurt Serbest

Ankara 1. Böl 17 Fahrettin Gün Mali Müşavir

Ankara 1. Böl 18 İsa Bulut Makine Mühendisi

Ankara 2. Böl 1 Nuri Efe İş Adamı

Ankara 2. Böl 2 Selami Genel Kimya Mühendisi

Ankara 2. Böl 3 Ali Kılıç Emekli

Ankara 2. Böl 4 Nihat Yılmaz İş Adamı

Ankara 2. Böl 5 Fikret Çatmakaş Lise

Ankara 2. Böl 6 Yaşar Karataş Esnaf

Ankara 2. Böl 7 Dilek Nezihe Ocak İktisatçı

Ankara 2. Böl 8 Mehmet Cahit Karakuş Emekli

Ankara 2. Böl 9 Sıtkı Taner Koç Serbest

Ankara 2. Böl 10 Mustafa Kaplan Emekli

Ankara 2. Böl 11 Borahan Günalp İşletmeci

Ankara 2. Böl 12 Ali Ulu Tüccar

Ankara 2. Böl 13 Aynur Barut Ev Hanımı

Ankara 2. Böl 14 Adem Bölükbaş Serbest

Antalya 1 Ali Ateş Serbest

Antalya 2 Ali Yener Erçin Emekli

Antalya 3 Metin Özkan Serbest

Antalya 4 Ömer Faruk Altuntaş Emekli

Antalya 5 Gülen Sultan Yüksel Serbest

Antalya 6 İskender Alper Serbest

Antalya 7 Mehmet Yıldırımkanlı Serbest

Antalya 8 Ahmet Nedim Turbil Serbest

Antalya 9 Fuat Karapınar Serbest

Antalya 10 Turgut Tuğrul Tuna Serbest

Antalya 11 İsmail Hakkı Ertural Serbest

Antalya 12 Gülsüm Özcan Muhasebeci

Antalya 13 Üzeyir Bekem Serbest

Antalya 14 Nedret Eryol Emekli

Artvin 1 Osman Özdemir Mali Müşavir

Artvin 2 Ferman Erşahin Makine Mühendisi

Aydın 1 Serhat Emanet İşletmeci

Aydın 2 Ahmet Zühtü Soydar Serbest

Aydın 3 Neriman Arat Ev Hanımı

Aydın 4 Cafer Avcı Serbest

Aydın 5 Ali Osman Duman Emekli

Aydın 6 Turgay Harman Serbest

Aydın 7 Muzaffer Çıbık Serbest

Balıkesir 1 Haydar Altıntaş Sanayici

Balıkesir 2 Ayşe Sema Yılmaz Doktor

Balıkesir 3 Mehmet Ali Özcan Emekli

Balıkesir 4 Hasan Basri Karadağ Serbest

Balıkesir 5 Cenap Aslan Esnaf

Balıkesir 6 Erdoğan Karakavuk Serbest

Balıkesir 7 İbrahim Tetik Emekli Öğretmen

Balıkesir 8 Laçin Özbek Öğrenci

Bilecik 1 Mustafa Sarı Mühendis

Bilecik 2 Emin Uluyol Emekli Astsubay

Bingöl 1 Emine Göktürk Serbest

Bingöl 2 Mevlüt Demircioğlu Emekli

Bingöl 3 Soner Çetin Diş Teknisyeni

Bitlis 1 Yaşar Çimen Serbest

Bitlis 2 Cumaali Akbudak Serbest

Bitlis 3 Ümit Doğan Serbest

Bolu 1 Sezgin Karakaş Elektrik Mühendisi

Bolu 2 İsmail Hakkı Erpaçal Makine Mühendisi

Bolu 3 Şerafettin Yalçın Emekli Sigortacı

Burdur 1 Şaban Kaya Serbest

Burdur 2 Ergün Yıldırım Serbest

Burdur 3 Yılmaz Özat Emekli

Bursa 1 Ergün Koç Ekonomist

Bursa 2 Hülya Kara Eczacı

Bursa 3 Recep Yılmaz Gıda Mühendisi

Bursa 4 Selahattin Çakmak İşletmeci

Bursa 5 Selahettin Ekinci Eğitimci

Bursa 6 Mustafa Ayvazoğlu Gıda Sektörü

Bursa 7 Enes Günhan Serbest

Bursa 8 Cemal Yeşilyurt Serbest

Bursa 9 Halil Şahinalp Tekstil

Bursa 10 Naile Şenyuva Serbest

Bursa 11 Mürteza Yağci Emekli Öğretmen

Bursa 12 Nermin Aday Yönetici

Bursa 13 Tayfun Kırgöz Serbest

Bursa 14 Ethem Koyuncu Yönetici

Bursa 15 Mehmet Ölmez İşçi

Bursa 16 Ramazan Gürgen İşçi

Bursa 17 Ali Şeker Mobilyacı

Bursa 18 Fahri Cesur Serbest

Çanakkale 1 Turhan Demir Mali Müşavir

Çanakkale 2 Nail Babacan Avukat

Çanakkale 3 Metin Bolak Esnaf

Çanakkale 4 Faruk Kısa Yönetici

Çankırı 1 Rıza Serkan Baylan İç Mimar

Çankırı 2 Tekant Özalp Avukat

Çorum 1 Sevim Girgin Ev Hanımı

Çorum 2 Hüseyin Çetin Serbest

Çorum 3 Şaban Siyakuş Serbest

Çorum 4 Kadir Öztürk Emekli

Denizli 1 Aşkın Çelik İş Adamı

Denizli 2 Sevim Yalçıner Yüksek Hemşire

Denizli 3 Murat Öztürk Jeoloji Mühendisi

Denizli 4 Yıldıray Akıncı Esnaf

Denizli 5 Azam Keçeli Ziraat Mühendisi

Denizli 6 Mustafa Nak Mali Müşavir

Denizli 7 Hulki İlhan Emekli

Diyarbakır 1 İrfan Yıldırım İşletmeci

Diyarbakır 2 Hasan Yigitkan Serbest

Diyarbakır 3 Ayhan Şahin Serbest

Diyarbakır 4 Zeynep Kaymak Memur

Diyarbakır 5 Fatma Ay Emlak Danışmanı

Diyarbakır 6 Ömer Tünen Yönetici

Diyarbakır 7 Tamer Altın Serbest

Diyarbakır 8 Mustafa Şafak İşçi

Diyarbakır 9 Ahmet Faruk Güzelbey Esnaf

Diyarbakır 10 Velat Ari Öğrenci

Diyarbakır 11 Tolga Ulusoy İktisatçı

Edirne 1 Doğan Yakar Tüccar

Edirne 2 Yener İşbilir Tüccar

Edirne 3 Münir Aydın Mali Müşavir

Elazığ 1 Mehmet Göktürk Gazeteci

Elazığ 2 Abdulvahap Aydoğan Emekli

Elazığ 3 Gürkan Çok Muhasebeci

Elazığ 4 İbrahim Danış Serbest

Erzincan 1 Hakan Yavuz Serbest

Erzincan 2 Şehri Yılmaz Esnaf

Erzurum 1 Hikmet Uç Esnaf

Erzurum 2 Selim Çatalkaya Serbest

Erzurum 3 Recep Akkamış Serbest

Erzurum 4 Mesud Ercan Tüccar

Erzurum 5 Kemal Akın Emekli

Erzurum 6 Mithat Baran Emekli

Eskişehir 1 Hasan Hüseyin Kaya Emekli

Eskişehir 2 Metin Eker Otomativ

Eskişehir 3 Mustafa Kaya Emekli Öğretmen

Eskişehir 4 Abdullah Leblebici Öğretmen

Eskişehir 5 Ömer Acar Serbest

Eskişehir 6 Seval Gökkaya Ev Hanımı

Gaziantep 1 Özden Fatma Müftüoğlu Ev Hanımı

Gaziantep 2 Omay Karaata Makine Mühendisi

Gaziantep 3 Murat Azgın Serbest

Gaziantep 4 Ökkeş Erdal Cömert Satış Pazarlama

Gaziantep 5 Hakan Mutlu Özcan Çiftçi

Gaziantep 6 Gökhan Büyük Makine Mühendisi

Gaziantep 7 Abdulkadir Erçin Emlak Danışmanı

Gaziantep 8 Mehmet Karadaş Esnaf

Gaziantep 9 Uğur Oğan Danışman

Gaziantep 10 Hasan Andıç Tüccar

Gaziantep 11 Turgay Sarıoğlu Emekli

Gaziantep 12 Mehmet Turan Çapan İşçi

Giresun 1 Ahmet Karakılıç İnşaat Mühendisi

Giresun 2 Metin Korkmaz Emekli

Giresun 3 Firdes Şişmanoğlu Serbest

Giresun 4 Halil Durutürk Tekniker

Gümüşhane 1 Özkan Gül Serbest

Gümüşhane 2 Sait Özmüş Serbest

Hakkari 1 Ali Bezirgan Mühendis

Hakkari 2 Ali Adnan Barut Esnaf

Hakkari 3 Mehmet Kelle Emekli

Hatay 1 Recep Çetin Emekli Astsubay

Hatay 2 Hüseyin Dincer Emekli Müze Müdürü

Hatay 3 İlmettin Köybaşı Esnaf

Hatay 4 Adil Çolak Emekli

Hatay 5 Güneş Balkaya Ev Hanımı

Hatay 6 Hasan Atılgan Serbest

Hatay 7 Ali Güler İşçi

Hatay 8 Ömer Şehne Emekli

Hatay 9 Recep Karakuş Emlak Danışmanı

Hatay 10 Arif Dede Emekli

Isparta 1 Ömer Levent Serbest

Isparta 2 Ercan Turan Emekli Astsubay

Isparta 3 Mahmut Şengül İşletmeci

Isparta 4 Durmuş Ali Karip Esnaf

Mersin 1 Mehmet Ali Yavuz Jeoloji Mühendisi

Mersin 2 Bektaş Sacıhan Avukat

Mersin 3 Burak Canlı Avukat

Mersin 4 Ömer Gül Emekli

Mersin 5 Fatma Oksayoğlu İşletmeci

Mersin 6 Tevfik Sucularlı Emekli

Mersin 7 Aydın Keskin Makine Mühendisi

Mersin 8 Hatice Leman Turan Emekli

Mersin 9 Durmuş İşiaçık Veteriner Hekim

Mersin 10 Aysun Ayhan Serbest

Mersin 11 Önder Bolat Emekli

İstanbul 1. Böl 1 Salih Sarı İş Adamı

İstanbul 1. Böl 2 Dursun Akdemir Doktor

İstanbul 1. Böl 3 Musa Küpeli Esnaf

İstanbul 1. Böl 4 Nimet Bulut Emekli

İstanbul 1. Böl 5 Kemal Çakır Serbest

İstanbul 1. Böl 6 Ahmet Köse İşletmeci

İstanbul 1. Böl 7 Huriye Tuğce Şefkatlı Serbest

İstanbul 1. Böl 8 Halil Kurşun Serbest

İstanbul 1. Böl 9 Adnan Sancak Serbest

İstanbul 1. Böl 10 Ümit Onar Serbest

İstanbul 1. Böl 11 Ali Bülent Varol Serbest

İstanbul 1. Böl 12 Mustafa Kıran Avukat

İstanbul 1. Böl 13 Çetin Subaşı Serbest

İstanbul 1. Böl 14 Sinan Keskin Yönetici

İstanbul 1. Böl 15 Selim Tankut Elektronik Mühendisi

İstanbul 1. Böl 16 Metin Çimen Turizm

İstanbul 1. Böl 17 Vuslat Balkış İç Mimar

İstanbul 1. Böl 18 Yavuz Nural Serbest

İstanbul 1. Böl 19 Eyüp Ülker Serbest

İstanbul 1. Böl 20 Şakir Mısırlıoğlu Serbest

İstanbul 1. Böl 21 Gülşah Başbuğ Serbest

İstanbul 1. Böl 22 Enver Karakaş Serbest

İstanbul 1. Böl 23 Cihan Mutlu Ticaret

İstanbul 1. Böl 24 Alara Şükran Şenyüz Serbest

İstanbul 1. Böl 25 Gülten Alkan Serbest

İstanbul 1. Böl 26 Ali Mutlu Serbest

İstanbul 1. Böl 27 Kıvanç Büyükesen Serbest

İstanbul 1. Böl 28 Duygu Ertürk Serbest

İstanbul 1. Böl 29 Uğur Taşpınar Serbest

İstanbul 1. Böl 30 Hamza Doğruyol Serbest

İstanbul 1. Böl 31 Arzu Kaya Serbest

İstanbul 2. Böl. 1 Sefer Baylan İş Adamı

İstanbul 2. Böl. 2 Nuran Deniz Ev Hanımı

İstanbul 2. Böl. 3 İsa Şeker İş Adamı

İstanbul 2. Böl. 4 İlker Hakan Terzioğlu Yapı Ressamı

İstanbul 2. Böl. 5 Selma Çetinkaya Serbest

İstanbul 2. Böl. 6 Emine Yerli Yönetici

İstanbul 2. Böl. 7 Ferruh Şendur Serbest

İstanbul 2. Böl. 8 Müge Boncukçu Tekstil

İstanbul 2. Böl. 9 Adnan Öztürk Torna/ Tesfiye

İstanbul 2. Böl. 10 Gülten Arıkan Serbest

İstanbul 2. Böl. 11 Durmuş Karaçuha Serbest

İstanbul 2. Böl. 12 Ali Rıza Tunay Serbest

İstanbul 2. Böl. 13 İsmail Yamak Serbest

İstanbul 2. Böl. 14 Şükrü Bozkurt Serbest

İstanbul 2. Böl. 15 Mesut Garibe Serbest

İstanbul 2. Böl. 16 Latif Akgül Emekli

İstanbul 2. Böl. 17 Lokman Demirbaş İşletmeci

İstanbul 2. Böl. 18 Halit Paşalı Emekli

İstanbul 2. Böl. 19 Nihat Kajan Serbest

İstanbul 2. Böl. 20 Mükrime Özsalar Emekli

İstanbul 2. Böl. 21 Muradiye Çalışkan Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul 2. Böl. 22 Nurol Kurt Serbest

İstanbul 2. Böl. 23 Zeliha Akar Serbest

İstanbul 2. Böl. 24 Zuhal Koyun Serbest

İstanbul 2. Böl. 25 Özlem Azman Muhasebe

İstanbul 2. Böl. 26 Ali Çelikçi Serbest

İstanbul 3. Böl 1 Halil Hayri Erçağ Emekli

İstanbul 3. Böl 2 Mustafa Yaşar Gençoğlu Serbest

İstanbul 3. Böl 3 Etem Kağan Çelik Serbest

İstanbul 3. Böl 4 Semra Karahan Ev Hanımı

İstanbul 3. Böl 5 Cemal Bacakcı Tüccar

İstanbul 3. Böl 6 Gürkan Akbaba Yönetici

İstanbul 3. Böl 7 Necmettin Dönmez İnşaat Mühendisi

İstanbul 3. Böl 8 Bahar Çelik Serbest

İstanbul 3. Böl 9 Yüksel Başalmaz Emekli

İstanbul 3. Böl 10 Mehmet Turan Emekli

İstanbul 3. Böl 11 Serdal Ural Gazeteci

İstanbul 3. Böl 12 Ali Savut Tüccar

İstanbul 3. Böl 13 Şule Ağaçayak Ersoy Mali Müşavir

İstanbul 3. Böl 14 Abuzer Mutlu Tüccar

İstanbul 3. Böl 15 Hasan Köroğlu Emekli

İstanbul 3. Böl 16 Cemal Yalanız Ticaret

İstanbul 3. Böl 17 Lütfi Turan Taşımacılık

İstanbul 3. Böl 18 Faruk İlhan Serbest

İstanbul 3. Böl 19 Mustafa Özeroğlu Serbest

İstanbul 3. Böl 20 Tayfun Kahraman Serbest

İstanbul 3. Böl 21 Bülent Çoban İşletmeci

İstanbul 3. Böl 22 Canan Beşirik Muhasebe

İstanbul 3. Böl 23 Orhan Koç Serbest

İstanbul 3. Böl 24 Nursel Arslan Emekli

İstanbul 3. Böl 25 İdriz Var İşletmeci

İstanbul 3. Böl 26 Aytaç Şencan Yönetici

İstanbul 3. Böl 27 Hatice Büyükçıngıl Yönetici

İstanbul 3. Böl 28 İlker Ergür Serbest

İstanbul 3. Böl 29 Özhan Azman Jeoloji Mühendisi

İstanbul 3. Böl 30 Hüseyin Aksoy Emekli

İstanbul 3. Böl 31 Ahmet Erman Serbest

İzmir 1. 1 Gültekin Uysal İş Adamı

İzmir 1. 2 Osman Varol Dramaturg

İzmir 1. 3 Yusuf Bahadır Karakullukcu İnşaat Mühendisi

İzmir 1. 4 Cihangir Öztürk İdareci

İzmir 1. 5 Atila Yaman Reklamcı

İzmir 1. 6 Hasan Enet Emekli

İzmir 1. 7 İnci Taşar Serbest

İzmir 1. 8 Pınar Foral Psikolog

İzmir 1. 9 Savaş Canakay Muhasebe

İzmir 1. 10 Ali Şenol Esnaf

İzmir 1. 11 Güray Güleryüz Teknisyen

İzmir 1. 12 Muhsin Murat Erdoğan Ziraat Yük. Müh.

İzmir 1. 13 Kadir Karagül Emlak Danışmanı

İzmir 2 1 Gürcan Ötegengil Öğretmen

İzmir 2 2 Osman Kocatürk Emekli

İzmir 2 3 Ahmet Alper Kasap Gıda İmalatı

İzmir 2 4 İbrahim Muhsin Erdem Serbest

İzmir 2 5 Fatma Büyükyörük Ev Hanımı

İzmir 2 6 Enver Aktaş Pazarlamacı

İzmir 2 7 Osman Yılmaz Emekli

İzmir 2 8 Metin Tilav Serbest

İzmir 2 9 Hüseyin Ekenoğlu Emekli

İzmir 2 10 Nuri Vatansever Emekli

İzmir 2 11 Ali Solak Emekli

İzmir 2 12 Salih Özdemir Esnaf

İzmir 2 13 Dilek Buyruk Serbest

Kars 1 Mustafa Atasever Emekli

Kars 2 Hüseyin Ayvaz Emekli

Kars 3 Mithat Ceylan Çiftçi

Kastamonu 1 Melik Koç Emekli Bankacı

Kastamonu 2 Orhan Sarı Ziraat Mühendisi

Kastamonu 3 Salahattin Sevinç Serbest

Kayseri 1 Ahmet Kayacı Emekli

Kayseri 2 Şahin Yurtgüven Mimar

Kayseri 3 Salim Önem Müteahhit

Kayseri 4 Necmiye Özbakkal Ev Hanımı

Kayseri 5 Serpil Gürkan Ev Hanımı

Kayseri 6 Hayri Uçar Serbest

Kayseri 7 Gökhan Özdin Mobilyacı

Kayseri 8 Ömer Doğan Emekli

Kayseri 9 Mustafa Baran Emekli

Kırklareli 1 Orhan Akyıldız Emekli Öğretmen

Kırklareli 2 Sezgin Çakan Avukat

Kırklareli 3 Ali Çevik Serbest

Kırşehir 1 Akif Aközbek Esnaf

Kırşehir 2 İbrahim Altuntaş Esnaf

Kocaeli 1 Murat Aydoğdu Serbest

Kocaeli 2 Erhan Türkan Avukat

Kocaeli 3 Hatice Bozkaya Ev Hanımı

Kocaeli 4 Erdem Açıkel Serbest

Kocaeli 5 Mustafa Nazlıgül Serbest

Kocaeli 6 Mükerrem Ocakoğlu Emekli

Kocaeli 7 Ahmet Cengiz Serbest

Kocaeli 8 Aynur Kurt Ev Hanımı

Kocaeli 9 İdris Nebi Gönenç Yönetici

Kocaeli 10 Ali Yılmaz Emekli

Kocaeli 11 Uğur Saral Yönetici

Konya 1 Muhammed Kelleci Emekli

Konya 2 İsa Çelik Sanayici

Konya 3 Nermin Varlısenet Ev Hanımı

Konya 4 Adem Ağmış Esnaf

Konya 5 Ali Seçmen Çevik Emekli Öğretmen

Konya 6 Gürcan Şevki Şeker Emekli

Konya 7 Şevki Şen Emekli

Konya 8 Yaşar Yaman Esnaf

Konya 9 Hasan Bedel Emekli Müfettiş

Konya 10 Mehmet Gökmen Emekli Müfettiş

Konya 11 Ali Acar Mali Müşavir

Konya 12 Mehmet İşlek Esnaf

Konya 13 Münir Nair Kapandı İnşaat Mühendisi

Konya 14 Ali Sütcü Emekli

Kütahya 1 Mutahhar Temel Emekli

Kütahya 2 Adnan Menderes Yiğiter Emekli

Kütahya 3 Halil Gün Emekli

Kütahya 4 Hasan Hüseyin Namaz Serbest

Malatya 1 Mehmet Sait Şerafettin Arpacı Kimya Mühendisi

Malatya 2 Selahattin Çimenyayla Tenisyen

Malatya 3 Hüseyin Güzel Emekli

Malatya 4 Mehmet Zeki Güleç Emekli

Malatya 5 Cafer Avşar Emekli

Malatya 6 Bedri Karakoç Esnaf

Manisa 1 Nihat Onbaşıoğlu İnşaat Mühendisi

Manisa 2 İrfan Akkoyun Esnaf

Manisa 3 Göksel Açıkça Serbest

Manisa 4 Mehmet Kara Serbest

Manisa 5 Suat Şen Çiftçi

Manisa 6 Sabit Kocabaş Emekli

Manisa 7 Tuncay Akgün Serbest

Manisa 8 Mikayil Olğar Serbest

Manisa 9 Mustafa Diktaş Emekli

K. Maraş 1 Fatma Bican Emekli

K. Maraş 2 Celal Bağcı Emekli

K. Maraş 3 İsmail Kirişci Emekli

K. Maraş 4 Yusuf Kömbeci Diş Teknisyeni

K. Maraş 5 Mehmet Diken İşçi

K. Maraş 6 Halil Sulak Emekli

K. Maraş 7 Mehmet Aydın İşçi

K. Maraş 8 Abdurrahman Seyit Serbest

Mardin 1 Nilgün Kolsarıcı Emekli

Mardin 2 Ayşe Gülçin Kavak Çocuk Gel. Uzmanı

Mardin 3 Zeki Uslu Emekli

Mardin 4 Özder Kıyak Mali Müşavir

Mardin 5 Ali Torun Çiftçi

Mardin 6 Ali Akgünler Esnaf

Muğla 1 Zekai Alper Müteahhit

Muğla 2 Atınç Koylu İşletmeci

Muğla 3 Azmi Peker Jeoloji Mühendisi

Muğla 4 Ayten Arslan Mimar

Muğla 5 Süleyman Yıldız Turizimci

Muğla 6 Anıl Danacı Turizm

Muş 1 Vedat Nurettin Şan Serbest

Muş 2 Necdet Afyon Serbest

Muş 3 Mehmet Cahit Altıntaş Emekli

Nevşehir 1 Durmuş Alagöz Emekli Gazeteci

Nevşehir 2 Rıza Sakallı Emekli

Nevşehir 3 Kadri Uslu Ziraat Yük. Müh.

Niğde 1 Zafer Çaprak İşletmeci

Niğde 2 Deniz Aldemir Serbest

Niğde 3 Efrahim Arslan Serbest

Ordu 1 Sinan Genç Serbest

Ordu 2 Şemi Şemsettin Çakır Serbest

Ordu 3 Halil Çiftçi Serbest

Ordu 4 Mustafa Murat Özel Serbest

Ordu 5 Ali Şarlı Çiftçi

Rize 1 Mustafa Hulusi Kanbur Mimar

Rize 2 Selahattin Tüylü Emekli

Rize 3 Hamit Çelik Emekli

Sakarya 1 Bülent Akça Eğitim İşletmecisi

Sakarya 2 Hülya Lüleci İş Kadını

Sakarya 3 Mustafa Kolat Serbest

Sakarya 4 Cengiz Karabaş Eğitim İşletmecisi

Sakarya 5 Nebiye Güner Maliyeci

Sakarya 6 Hasan Bilal İş Adamı

Sakarya 7 Bedriye Gül Denizatı Serbest

Samsun 1 Erdem Demirdağ Serbest

Samsun 2 Ertan Özgen Dış Ticaret

Samsun 3 Çağdaş Gökpınar İktisatçı

Samsun 4 Muhammet Gül Emlak Danışmanı

Samsun 5 Meral Şenocak Serbest

Samsun 6 Tevfik Yılmaz Serbest

Samsun 7 Ali Öztürk Serbest

Samsun 8 Mustafa Kemal Kumbasar Serbest

Samsun 9 Mehmet Aydın Serbest

Siirt 1 Mustafa Özen Çiftçi

Siirt 2 Murat Hüdaverdigar Üçok Emekli

Siirt 3 Selman İlbaş İşçi

Sinop 1 Mahir Topcu Mühendis

Sinop 2 Nurgül Ünal Turizmci

Sivas 1 Şadan Rıfkı Turhan İktisatçı

Sivas 2 İrfan Kama İktisatçı

Sivas 3 Kadir Doymuş Serbest

Sivas 4 Levent Öztürk Muhasebeci

Sivas 5 Ender Meral Serbest

Tekirdağ 1 Muhtar Mahramlı Çiftçi

Tekirdağ 2 Belda Gürler Gıda Teknoloğu

Tekirdağ 3 Hayrettin Turlin Serbest

Tekirdağ 4 Nazmi Güner Emekli

Tekirdağ 5 Feyzi Tezcan Serbest

Tekirdağ 6 Hüseyin Bizer Emekli

Tokat 1 Ali Engin Emekli

Tokat 2 Ahmet Öztürk Emekli

Tokat 3 Cihat Erdoğ Eğitimci

Tokat 4 İlhan Trak Emekli Öğretmen

Tokat 5 Akif Demirel İşletmeci

Trabzon 1 Ali Akar Mimar

Trabzon 2 Kemal İnan Tüccar

Trabzon 3 Hasan Alimisoğlu Emekli

Trabzon 4 Şenol Çolakoğlu Jeofizik Mühendiasi

Trabzon 5 Hakan Hüseyin Küçükali Müteahhit

Trabzon 6 Ali Osman Karabayır Elektrik Mühendisi

Tunceli 1 İrfan Esenkal Serbest

Tunceli 2 Vicdan Özsoy Halkla İlişkiler

Şanlıurfa 1 Ali Suat Erkoç Doktor

Şanlıurfa 2 Ömer Faruk Dağ İş Adamı

Şanlıurfa 3 Ömer Kaya Serbest

Şanlıurfa 4 Mer İ Alas Çiftçi

Şanlıurfa 5 Mustafa Demirkan Serbest

Şanlıurfa 6 Ş.müslüm Derici İş Adamı

Şanlıurfa 7 Celal Doğan Serbest

Şanlıurfa 8 Ahmet İlhan Türker Serbest

Şanlıurfa 9 Osman Aslan Emekli

Şanlıurfa 10 Sait Polat Serbest

Şanlıurfa 11 Mehmet Reşat Polat Serbest

Şanlıurfa 12 Mehmet Sinan Kaya Serbest

Uşak 1 İsmail Topal İnşaat Mühendisi

Uşak 2 Şaban Şahin Emekli Öğretmen

Uşak 3 Hayri Dikbaş Mali Müşavir

Van 1 Erden Cambazoğlu Serbest

Van 2 Feda Barut Ev Hanımı

Van 3 Cemal Çakıroğlu İş Adamı

Van 4 Mehmet Gökkasap Emekli

Van 5 Ayhan Hartlı Müteahhit

Van 6 Hikmet Uygun Serbest

Van 7 Mustafa Ülkür Emekli

Van 8 Salih Zeki Yanaşık Serbest

Yozgat 1 Yaşar Bozkurt Emekli

Yozgat 2 Ali Ünsalan Emekli

Yozgat 3 Özkan Ermiş Emekli

Yozgat 4 Ömer Sargın Emekli

Zonguldak 1 Hamza Kara Avukat

Zonguldak 2 Menderes Uzun Esnaf

Zonguldak 3 Önder Bostancı Mobilyacı

Zonguldak 4 Metin Demir İşçi

Zonguldak 5 Nuray Eren Serbest

Aksaray 1 Servet Ceylan İş Adamı

Aksaray 2 Hakan Çetin Diş Teknisyeni

Aksaray 3 Ramazan Ok Diş Teknisyeni

Bayburt 1 Ümmet Öksüz Emekli Bürokrat

Bayburt 2 Yusuf Yıldız İnşaat Teknikeri

Karaman 1 Leyla Berber Ev Hanımı

Karaman 2 Cemil Can Serbest

Kırıkkale 1 Hayati Çimen Esnaf

Kırıkkale 2 Yunus Emre Karaca Esnaf

Kırıkkale 3 Hasan Boztaş Serbest

Batman 1 Ahmet Güneş Esnaf

Batman 2 Yaşar Demirhan Emekli

Batman 3 Muhammed Fadıl Boral Esnaf

Batman 4 Şerif Kaya Şoför

Şırnak 1 İsmail Ökten Emekli

Şırnak 2 Yusuf Kaçmaz Serbest

Şırnak 3 Mücahit Çalık Serbest

Şırnak 4 Çiçek Sürücügil Serbest

Bartın 1 Gürhan Eryol Emekli

Bartın 2 Reşat Helvacı Gazeteci

Ardahan 1 Mete Gür Serbest

Ardahan 2 Serhat Atmaca Esnaf

Iğdır 1 Sevener Demirtekin Serbest

Iğdır 2 Umut Yaşar Ada Nakliyeci

Yalova 1 Hasan Hüseyin Ürekli Serbest

Yalova 2 Nurşen Sevren Ev Hanımı

Karabük 1 Ertan Küçükay Ziraat Mühendisi

Karabük 2 Onur Başokur İş Adamı

Kilis 1 Yüksel Özlü Serbest

Kilis 2 Serpin Alca Hemşire

Osmaniye 1 Fehmi Rutbil Mobilyacı

Osmaniye 2 Mehmet Said Gamlı Emlak Danışmanı

Osmaniye 3 Ökkeş Açıcı Serbest

Osmaniye 4 Murat Demir Serbest

Düzce 1 Vahit Özyurt Esnaf

Düzce 2 Ümit Ceylan Serbest

Düzce 3 Halil Merzifonluoğlu İşçi

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Manşet Haberler

title