Demokrasi Nöbeti

Demokrasi Nöbeti

- Sabah namazından detayla - Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Karabük'te cemaatle sabah namazı kılan vatandaşlar, meydanlardaki demokrasi nöbetini sürdürdü DÜZCE - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"...

- Sabah namazından detayla - Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Karabük'te cemaatle sabah namazı kılan vatandaşlar, meydanlardaki demokrasi nöbetini sürdürdü
DÜZCE - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında vatandaşların demokrasi nöbeti devam ediyor.

Düzce'de Anıtpark Meydanı'na Türk bayraklarıyla gelen binlerce kişi, darbe girişimini protesto etti.

Darbe girişiminde şehit olanlar için dua eden ve geceyi meydanlarda geçiren vatandaşlar, yanlarında getirdikleri seccadelerle sabah namazını kıldı.

"Şehitlerimiz için sabah namazında birlikteyiz" adı altında kılınan namazın ardından Türk Kızılayı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce katılımcılara poğaça ve süt ikram edildi.

Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı ve İl Müftüsü Selami Emen tarafından kıldırılan sabah namazına, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe belediye başkanları ve kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.