Demokrasi Meydanı'nın Temeli Atıldı

Demokrasi Meydanı'nın Temeli Atıldı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Bursa’nın Karacabey ilçesinde ‘15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nın temeli atıldı.

Bursa'nın Karacabey ilçesinde '15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nın temeli atıldı.

'15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nın temel atma törenine AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Karacabey Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Karlık, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Başkan Ali Özkan, yaklaşık 20 yıl önce yapılan ve fonksiyonunu önemli ölçüde yitiren Hükümet Konağı'nın arkasındaki otoparkın yerine yapılacak meydanın ilçeye değer katacağını ifade etti. Ali Özkan, proje alanı içerisinde yer alan Kent Meydanı'na meclisin aldığı kararla '15 Temmuz Demokrasi Meydanı' adını vereceklerini söyledi.

Yeni meydanın 3 kattan oluşan ve toplam 5 bin metrekarelik alanı kapsadığını anlatan Başkan Ali Özkan, "Yeni projede bodrum katta bin 166 metrekarelik otopark, zemin katta 950 metrekarelik alanda iş yerleri, hela, trafo ve 208 metrekare revak alanı bulunacak. Aynı şekilde bin 232 metrekare olan 1. katta ise nikah salonu, sosyal tesis, çocuk oyun alanı, süs havuzu, gezinti alanları yer alacak. Burada yapılacak peyzaj düzenlemeleri ile birlikte ilçemiz çok gözde bir mekana kavuşmuş olacak" şeklinde konuştu. - BURSA

Demokrasi Meydanı'nın Temeli Atıldı
Demokrasi Meydanı'nın Temeli Atıldı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title