Demirören Tek Yetkili Olarak Yeni Teknik Adam Arayışlarına Başlayacak

Demirören, Yönetim Kurulundan Bu Konu ile İlgili Yetki Aldığını Söylerken Dün İtibarıyla 6 Teknik Adamın Listelerinde Olduğunu İfade Etmişti.

05.06.2010 19:57 | Son Güncelleme: 05.06.2010 19:57
Demirören Tek Yetkili Olarak Yeni Teknik Adam Arayışlarına Başlayacak

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin dün sağlık sorunları sebebiyle görevini bırakmasının ardından Siyah Beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören tek yetkili olarak yeni teknik adam arayışlarına başlayacağını belirtmişti.

Bernd Schuster, Joachim Löw, Manuel Pellegrini, Mircea Lucescu ve adı açıklanmayan Brezilyalı bir teknik adamın listede olduğu öğrenilirken, Yıldırım Demirören'in 7 Haziran Pazartesi günü yurt dışına çıkarak listedeki isimlerle ve adı Beşiktaş ile şimdiye kadar anılmayan bazı teknik adamlarla görüşeceği ifade edildi.

Başkan Demirören'in özellikle Siyah Beyazlı takımın eski teknik adamlarından Mircea Lucescu üzerinde duracağı belirtildi. Rumen teknik adamın Shaktar Donetsk ile 30 Haziran 2011'e kadar sözleşmesi bulunurken, 3 milyon Euro tazminatı olan Lucescu'nun Beşiktaş'ın teklifine ne yanıt vereceği ise merak konusu.

Öte yandan Alman teknik adamlar Schuster ve Löw'ün, Demirören'in listesindeki diğer öne çıkan teknik adamlar olduğu biliniyor.

Başkan Demirören'in, 10 Haziran Perşembe gününe kadar temaslarını sürdüreceği ve yapacağı görüşmeler sonrası yönetim kurulu üyelerinin de fikrine başvurarak karar vereceği belirtildi.

Övünç ÖZDEM/İSTANBUL, (DHA)

Kaynak: DHA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
title