Demirbilek Türkiye Birincisi Oldu - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Demirbilek Türkiye Birincisi Oldu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Demirbilek Türkiye Birincisi Oldu

Ankara’da düzenlenen Türkiye Gençler Bilek Güreşi Yarışması’nda 19 Mayıslı Burak Deniz, sağ ve sol kol bilek yarışmasında Türkiye birincisi oldu.

Ankara'da düzenlenen Türkiye Gençler Bilek Güreşi Yarışması'nda 19 Mayıslı Burak Deniz, sağ ve sol kol bilek yarışmasında Türkiye birincisi oldu.

Ankara'da yapılan Türkiye'nin gençler kategorisinde en kapsamlı bilek güreşi yarışması olma özelliğini taşıyan 5.Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması'nda 75 kiloda Türkiye birincisi olan, Ballıca Çok Programlı Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Burak Deniz, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol tarafından ödüllendirildi.

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, "Genç öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ediyorum. Türkiye birincisi olarak hem ilçemizi hem de Samsunumuzu gururlandırdı. Sporcunun her zaman yanındayız" dedi.

Öğrencisini tebrik eden 19 Mayıs Çok Programlı Lisesi Müdürü Harun Ustabaşı, "Öğrencimiz bu gururu bizlere yaşattı. Kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu. - SAMSUN

Demirbilek Türkiye Birincisi Oldu

Demirbilek Türkiye Birincisi Oldu

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title