DEMİ MOORE HABERLERİ

Demi Moore haber, Demi Moore son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Demi Moore - 24.1.2014
Dünyanın En Seksi Kadını Evlilik Yolunda
Bu yıl dünyanın en seksi kadını seçilen Mila Kunis; Ashton Kutcher ile ilişkisine resmiyet kazandırma kararı aldı. Demi Moore ile boşandıktan sonra mutluluğu Kunis'te bulan Kutcher ise aşk sarhoşu.
Demi Moore - 19.12.2013
Bruce Willis Baba Oluyor
58 yaşındaki Willis'in ünlü oyuncu eski eşi Demi Moore ile evliliğinden Rumer, (25), Scout, (22) ve Tallulah (20) adlarında üç kızı var.
Demi Moore - 9.5.2013
Ünlü İtalyan Modacı Öldü
Moda dünyasın ünlü simalarından Ottavio Missoni, Varese iline bağlı Sumirago Beldesi'ndeki evinde öldü. Demi Moore, Cameron Diaz, Sharon Stone gibi ünlüleri giydiren Missoni'nin, kalp ve solunum yetmezliği nedeniyle kaldırıldığı hastaneden 1 Mayıs'ta taburcu edildiği belirtildi.
Demi Moore - 1.5.2013
At Şampuanı'nın Etkileri
Çekimler sırasında Uzun, şu açıklamaları yaptı: ( Dünyanın en zor saçlarından birine sahibim asi kuru ve yıpranmış olan saçlarımı kendine getirdi dolayısıyla daha önceden kullandığım şampuanın  yüzü olmak ayrı bir keyif verdi bütün bayanlar  gönül rahatlığıyla kulanabilir) Dünyada bir çok ünlü kadının kullandığı “Herbatech Horse Tail Sampuan” (At Şampuanı'nı) “Demi Moore, Jennifer Lopez, Adriana Lima” ve daha bir birçok dünya starı da kullanıyordu.
Demi Moore - 24.4.2013
Kızının Eski Nişanlısıyla Randevu!
Kendisinden 15 yaş küçük oyuncu eşi Ashton Kutcher'dan ayrıldıktan sonra bunalıma giren Demi Moore kayışı kopardı.
Demi Moore - 28.3.2013
Hollywood Yıldızları Marmaris'e Hayran Kaldı
Dünyanın en ünlü magazin dergilerinden olan OK dergisinin Editörü Annabel Mackie'nin yayına hazırladığı makalede birçok Hollywood yıldızının Ege kıyılarında mavi yolculuğa çıktığı belirtildi. Türkiye'nin cazibesine sadece İngiliz turistlerin değil Michael Douglas, Catherine Zeta Jones, Steven Spielberg, Shakira, Matt LeBlanc, Demi Moore, Charlize Theron ve Tom Hanks gibi ünlülerin de kapıldığını kaydeden Mackie, Marmaris'in doğal güzelliklerini yansıtan kareleri dergi okurlarıyla paylaştı.
Demi Moore - 13.3.2013
Ashton'a Acı Çektirecek
Demi Moore, kendisini aldatan ve Mila Kunis ile birlikte olmaya başlayan Ashton Kutcher'dan intikam almaya hazırlanıyor.
Demi Moore - 20.2.2013
Yüz Şekline Göre Saç Kesimi
Saçlarınız uzunsa da omuzlara kadar düzleştirip, omuzdan aşağısında dalga oluşturun ve dikkati saçın uçlarına çekin. İsterseniz Demi Moore gibi dümdüz, tek renk ve uzun kullanmak da yüzünüzü ince ve uzun göstermekte yararlı olacaktır.
Demi Moore - 23.12.2012
Demi Moore Boşanma Dilekçesini Verdi
ABD'li aktör Ashton Kutcher'un kendisinden 16 yaş büyük eşi Demi Moore, Los Angeles'taki mahkemeye boşanma davasıyla ilgili dilekçesini sundu.
Demi Moore - 22.11.2012
Roma'da Romantik Çift
Ashton Kutcher, eşi Demi Moore ile ayrılmasının birinci yılında sevgilisi Mila Kunis ile Roma'da tatilde.
Demi Moore - 7.11.2012
Bu Saç Modelleri Yaşı Küçük Gösteriyor!
Saçlarına herkesin imrendiği Altın Küre ve Emmy Ödüllü 42 yaşındaki aktris Jennifer Aniston'ın saç rengi ve kesimi, tarzı ile yüzüne parlaklık ve canlılık veriyor. Işıl ışıl görünmesini sağlıyor. Aniston gibi parlak saçlara sahip olmak için Evoria.com'da indirimli satışa sunulan John Frieda Sheer Blonde Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuanı kullanılabilir. Ünlü yıldız bu ışıltı sayesinde yaşından genç duruyor ve çevresine muhteşem bir enerji yayıyor. Siyahın gençlik iksirini keşfeden kadın: Demi Moore Demi Moore'ın saçlarını nazikçe omuzlarının üstüne bırakan bu tarzı, belli bir stili seven kadınların tercihi.
Demi Moore - 20.10.2012
Keçe Tasarımları Ev ve İş Yerlerini Süslüyor
Ev ve iş yeri aksesuarlarında genelde doğal keçeyi kullandığını belirten tasarımcı Feyza Açıkgöz, amacının yok olmak üzere olan keçeciliğe dikkat çekmek istediğini söyledi. Saf keçeyi temizledikten ve işledikten sonra ev ve iş yeri aksesuarına dönüştürdüğünü anlatan Açıkgöz, hazırladığı tasarımların genelde yabancılar tarafından ilgi gördüğünü söyledi. Yaptığı tasarımlarından birini dünyaca ünlü aktris Demi Moore'nin aldığını belirten Açıkgöz, Anadolu motiflerinin dünyanın değişik ülkelerinde ev ve iş yerini süslemesinin ülke tanıtımı adına sevindirici olduğunu kaydetti.
Demi Moore - 4.10.2012
Demi Moore İğne İpliğe Döndü
İhanet ettiği eşi Demi Moore'dan boşandıktan sonra Mila Kunis'le aşk yaşamaya başlayan Ashton Kutcher'ın, Kunis'e yıllardır aşık olduğu ortaya çıktı.
Demi Moore - 27.8.2012
Demi Moore'dan Sonra Huzuru Buldu
Ünlü aktör Ashton Kutcher, Demi Moore ile yaşadığı yılların ardından Mila Kunis ile huzuru buldu.
Demi Moore - 23.8.2012
Hollywood Ünlülerinin Güzellik Sırları!
Sürekli güzel, bakımlı ve genç görünmeyi kim istemez? Biz bile bunun için hem maddi hem manevi birçok fedakarlıkta bulunurken, Hollywood’un ünlü isimlerinin kimsenin bilmediği, ilginç yöntemlere başvuruyor olması pek de sürpriz sayılmaz aslında… Filmlerde hayranlıkla izlediğimiz Hollywood ünlülerinin zamana nasıl meydan okuduklarını, nasıl sürekli bakımlı ve güzel göründüklerini merak eder dururuz. Elbette arada sırada basına kullandıkları ürünler ya da doğal bakımlarla ilgi haberler düşse de, aslında sır gibi sakladıkları, birbirinden ilginç yöntemlere başvuruyorlar. İşte size Hollywood ünlülerinin en mahrem 5 güzellik sırrı! Sülük tedavisi bilinen eski tedavi yöntemlerinden biri olan sülük tedavisini Hollywood'un ünlü isimlerinin kanlarını detoksifiye etmek için kullandıklarını biliyor muydunuz? Demi Moore'un, kanını detoksifiye etmek için sülük tedavisine gittiğini, kendini çok daha arınmış ve sağlıklı hissettiği söyleniyor.
Demi Moore - 1.8.2012
Demi Moore Genç Erkek Sever
Demi Moore sonunda eski eşi Ashton Kutcher'ı unutmayı başarmış.
Demi Moore - 26.7.2012
İşte Ünlü Kadınlar ve Burçları!
Demi Moore - Akrep Ona bakınca akrep olduğunu tahmin etmek hiç de zor değil.
Demi Moore - 26.7.2012
En Sonunda Yakalandılar!
Bir süredir gözlerden uzak bir ilişki sürdüren Mila Kunis ve Ashton Kutcher çifti, geçtiğimiz gün katıldıkları bir partide öpüşürken fotoğralandı. Bu fotoğraflar en çok Kutcher'ın eski eşi Demi Moore'u etkiledi.
Demi Moore - 10.7.2012
TV'de İlk Kez ''Kahkaha''
LOL Lisede yeni bir yıla başlayan Lola (Miley Cyrus) arkadaşları, okulu ve aşk hayatı arasında denge kurmaya çalışmaktadır. Tabii bir de aşırı korumacı annesi (Demi Moore) ile ilişkisinde de… Sevgilisinden ayrılan Lola'nın kalbi kırıktır.
Demi Moore - 9.7.2012
Kızları Reddetti
Demi Moore, hala genç kocası Ashton Kutcher'dan ayrılmanın ve aldatılmanın acısını atlatamadı.
Demi Moore - 7.7.2012
Çapkın Longorıa
Bir zamanlar Demi Moore, kendinden yaşça küçük Ashton Kutcher ile ilişki yaşadığı için eleştirilmişti.
Demi Moore - 6.7.2012
Gelmiş Geçmiş En İyi 25 Aşk Filmi!
Gösterim Yılı: 1999 IMDB Puanı: 6,9 Ghost (Hayalet) Başroller: Patrick Swayze, Demi Moore, Whoopi Goldberg and Tony Goldwyn.
Demi Moore - 1.7.2012
Dünya Kalite Zirvesi Los Angeles'ta
Gala ve ödül törenini sunan Fadik Atasoy konuşmasında, "Çekeceğin filmde ne kadar ürün konumlandıracaksın, bu çok gerekli bir husus bence. Demi Moore'un oynadığı "Hayalet" diye bir film vardı ve o filmde bir ayakkabı markası kutusu içinden çıkan bir mektup.
Demi Moore - 1.7.2012
(Düzeltme) Dünya Kalite Zirvesi Los Angeles'ta Yapıldı
Gala ve ödül törenini sunan Fadik Atasoy konuşmasında, "Çekeceğin filmde ne kadar ürün konumlandıracaksın, bu çok gerekli bir husus bence. Demi Moore'un oynadığı Hayalet diye bir film vardı ve o filmde bir ayakkabı markası kutusu içinden çıkan bir mektup.
Demi Moore - 31.5.2012
Bruce Willis Göcek'te Fena Yakalandı!
ABD'li bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Bruce Willis, gençlik yıllarını New Jersey'de geçirdi. Willis, Türk televizyonlarında da yayınlanan Moonlighting (Mavi Ay) adlı dizideki David Addison rolü ile şöhreti yakaladı ve çok sayıda filme imza attı. 1987 yılında evlendiği ünlü aktris Demi Moore'den 2000'de boşanan Willis'in üç çocuğu bulunuyor.
Demi Moore - 31.5.2012
Bruce Wıllıs, Göcek'te
Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Bruce Willis, gençlik yıllarını New Jersey'de geçirdi. Willis, Türk televizyonlarında da yayınlanan Moonlighting (Mavi Ay) adlı dizideki David Addison rolü ile şöhreti yakaladı ve çok sayıda filme imza attı. 1987 yılında evlendiği ünlü aktris Demi Moore'den 2000'de boşanan Willis'in üç çocuğu bulunuyor.
Demi Moore - 13.5.2012
3 Günde 3 Güzel
Demi Moore ile 6 yıllık evliliğini noktalayan Ashton Kutcher, arka arkaya Hollywood'un en popüler isimleriyle.
Demi Moore - 8.5.2012
Savaş Başladı
ACISINI ÇIKARTACAK Arka arkaya reklam filmlerinde oynayan Humphries, kullanıldığı günlerin acısını çıkarmaya yeminli! NEDEN AYRILMIŞLARDI ilk iddiayı daha önce aktör Ashton Kutcher'ın, eşi Hollywood yıldızı Demi Moore'u aldattığını ortaya çıkaran Amerikalı Star Dergisi ortaya atmıştı.
Demi Moore - 5.5.2012
Twitter'da Adı Artık 'Sadece Demi'
Ashton Kutcher ile evliliğini sonlandıran ABD'li oyuncu Demi Moore, boşanmanın kötü izlerini üzerinden atmaya başladı.
Demi Moore - 1.5.2012
TV'de İlk Kez Bunraku
Japon kukla tiyatrosu Bunraku'dan alan yapım, Doğu ve Batı'nın efsanevi kahramanlarını biraraya getiriyor.
Demi Moore - 27.4.2012
Büyük Aşkına Kavuştu
Demi Moore ile evliliğini sonlandıran Ashton Kutcher'ın en büyük aşkı Mila Kunis'e döndüğü konuşuluyor.
Demi Moore - 22.4.2012
Tehlikeli Yakınlaşma
Ashton Kutcher ile boşanma arifesinde olan Demi Moore, Hollywood'un popüler isimlerinden Gerard Butler ile yakınlaştı.
Demi Moore - 16.4.2012
40 Derece Bikram Yoga Stüdyosu
Etiler 40 Derece Bikram Yoga Stüdyosu'nda haftanın her günü farklı saatlerde en az iki ders yapılıyor. 7 yaşından itibaren her yaş grubu ve seviyeye uygun olan Bikram Yoga Başlangıç Serisi için grup ders ve özel ders seçenekleri bulunuyor. Tüm dünyadaki Bikram Yoga eğitmenleri diğer ülkelerle dönüşümlü olarak çalışıyor. ÜNLÜLERİN GENÇLİK VE GÜZELLİK SIRRI: BİKRAM YOGA Yurtdışında birçok ünlü ismin tercihi olan Bikram Yoga, 90 dakikalık derste fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel fayda sağlıyor. Hollywood'un ünlü yıldızları Demi Moore, Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow, popstarlar Madonna, Lady Gaga, dünya çapında sporcular David Beckham, Kerim Abdülcabbar ve İngiltere tacının varisi Prens Harry gibi isimler gençlik ve güzelliklerini korumak için Bikram Yoga'yı tercih ediyor.
Demi Moore - 28.3.2012
Kızları Görünce Gözü Döndü
Oyuncu Demi Moore'dan ayrılan Ashton Kutcher'ın gözü döndü.
Demi Moore - 20.3.2012
Dönüşü Muhteşem Oldu
Kendisinden genç eşi Asthon Kutcher tarafından aldatıldığının ortaya çıkmasından sonra rehabilitasyon merkezinde tedavi gören ABD'li ünlü oyuncu Demi Moore,....
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Demi Moore Haberleri | Demi Moore Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Demi Moore haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Demi Moore kimdir, hayatı ve biyografisi. Muğla Göcek Koyları İçin İçeride İhale, Dışarıda Eylem.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 17:47:00. #1.14#
title