DEMET EVGAR HABERLERİ

Demet Evgar haber, Demet Evgar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Demet Evgar 6.10.2015
Tomris İncer Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze namazına Tomris İncer'in yakınlarının yanı sıra Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, oyuncular Ulvi Alacakaptan, Okan Yalabık, Demet Evgar, Hale Akınlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Demet Evgar 24.9.2015
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
"Yok Artık!" Senaryosunu ünlü karikatürist Serkan Altuniğne'nin yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu, Serkan Keskin, Çağlar Çorumlu, Demet Evgar, Murat Akkoyunlu, Funda Eryiğit, Ceren Moray, Algı Eke ve Necip Memili gibi ünlü isimler yer alıyor.
Demet Evgar: Sinema - Yok ArtıkDemet Evgar 24.9.2015
Demet Evgar: Demet EvgarDemet Evgar 7.8.2015
Demet Evgar 5.8.2015
Kötü Kedi' Uğur Yücel
Bülent Üstün'ün efsane çizgi roman karakteri Kötü Kedi Şerafettin, Uğur Yücel'in sesiyle beyazperdeyle buluşurken, ağzı bozuk, terso kahraman Şerafettin'in afet sevgilisi Misket'i ise Demet Evgar sesiyle hayat buluyor.
Demet Evgar 5.8.2015
Sahne Demet Evgar?ın
Bu yıl Tuluğ Tırpan ve Demet Evgar'ın sahneye çıktığı ikiliye Volkan Hürsever, Nedim Ruacan, Serdar Barçın ve Çağlayan Yıldız eşlik etti.
Demet Evgar 4.8.2015
"Kötü Kedi Şerafettin" Uğur Yücel ve Demet Evgar İle Geliyor
Bülent Üstün'ün efsane çizgi roman karakteri, kedilerin en ahlaksızı "Kötü Kedi Şerafettin", Uğur Yücel'in sesiyle, tozu dumana katarak beyaz perdeyi yırtmaya geliyor!
Demet Evgar 4.8.2015
Enka Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları
27. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları Tuluğ Tırpan ve Demet Evgar konseriyle sona erdi.
Demet Evgar 22.7.2015
Yok Artık!? Demet
Erkan Kolçak Köstendil, Ceren Moray ile Şebnem Bozoklu'nun yer aldığı 'Yok Artık!' filminin kadrosu netleşti. Yönetmenliğini Caner Özyurtlu'nun üstlendiği yapıma son olarak Demet Evgar, Ceyda karakteriyle dahil oldu.
Demet Evgar 20.7.2015
Suruç'taki Terör Saldırısı
ENKA Kültür Sanat Vakfı'ndan yapılan açıklamada, Tuluğ Tırpan ve Demet Evgar konserinin, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde meydana gelen saldırı nedeniyle yapılamayacağı belirtildi.
Demet Evgar 2.7.2015
Enka Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları
Yaz aylarında tiyatroların kendilerine yer bulmakta zorlandıklarının altını çizen Ovalı, şunları kaydetti: "Oynayacak mekanları yok ya da var olan açık mekanlar çok büyük oluyor ve tiyatro için uygun olmuyor. Bizim bin kişilik Eşref Denizhan Açıkhava tiyatromuzla yaklaşık 600 kişilik İbrahim Betil Oditoryumumuz var. Yazın açık havada tiyatro ağırlamaktan çok keyif alıyoruz. Ödüllü oyunlar da var bu yılki etkinliklerimizde. Bu yıl Afife Jale'de ödül alan DOT'un 'İki Kişilik Yaz' ile geçen yıl Sadri Alışık ve Afife Ödüllerini kazanan Tiyatro İn sahne alacak." Ovalı, Kültür Sanat Buluşmaları kapsamında 21 gecede, 10 film, 7 konser, 2 tiyatro, 2 müzikal, 2 modern dans ve bir serginin sanatseverlerle buluşacağını belirterek, Fazıl Say, MFÖ, Demet Evgar, Ara Dinkjian, Vincent Peirani Quintet ve Kıraç'ın konser veren isimler arasında yer aldığını söyledi.
Demet Evgar 5.4.2015
Sadri Alışık Aramızdan Ayrılışının 20, Doğumunun 90'ıncı Yılında Mezarı Başında Anıldı
Usta sinema ve tiyatro oyuncusu Sadri Alışık için, Zincirlikuyu'daki mezarı başında anma töreni düzenlendi. Törene oğlu Kerem Alışık, torunu Sadri Alışık, sanatçı Demet Evgar, oynadığı filmlerden bazılarının senaristi ve yönetmeni Safa Önal ile yakınları ve hayranları katıldı.
Demet Evgar 4.4.2015
2 Nisan Günü Türkiye Otizme Mavi Işık Yaktı
"Otizme Mavi Işık Yak!" kampanyasına Anjelika Akbar, Arda Turan, Ahmet Ümit, Buket Uzuner, Çağatay Ulusoy, Cahit Berkay, İrfan Değirmenci, Demet Evgar, Ebru Destan, Ebru Gündeş, Esra Erol, Fatih Portakal, Ece Temelkuran, Işın Karaca, Jülide Ateş, Levent Üzümcü, Meltem Cumbul, Melek Baykal, Petek Dinçöz gibi pek çok sanatçı, sporcu, gazeteci ve yazar destek verdi.
Demet Evgar 24.3.2015
Türk Sinemasının 100. Yılı
Türk sinemasının 100. yılı, Beyoğlu Belediyesi ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikle kutlandı.  Park Bosphorus Hotel'de düzenlenen etkinlikte, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın yanı sıra İlyas Salman'dan Cem Yılmaz'a, Ayşen Gruda'dan Melisa Sözen'e kadar Türk sinemasının birçok oyuncusu buluştu.  Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, etkinlikte yaptığı konuşmada, Ayastefanos'taki Rus Abidesinin Yıkılışı filminden başlayarak sinemaya can katanları tebrik etti.  Sinemanın toplum hayatındaki dönüştürücü etkisine vurgu yapan Demircan, "Bizler sadece anne babalarımızın, ilkokul öğretmenlerimizin, hocalarımızın biçimlendirdiği insanlar değiliz. Biraz da sanatın ve özellikle sinemanın eserleriyiz. Susuz Yaz, Hababam Sınıfı, Karaoğlan, Malkoçoğlu, Selvi Boylum Al Yazmalım, Muhsin Bey, Kibar Feyzo, Eşkıya, İnek Şaban, Umut ve yüzlerce efsane film, bize biçim verdi" dedi.  Türk sinemasının bir kültür ve sanat endüstrisi olarak kendisini geliştirmesi gerektiğini ifade eden Demircan, "Yeşilçam Ödülleri, sinema konusunda Beyoğlu Belediyesi adına kurduğumuz çok önemli bir cümleydi. Sinema endüstrisinin bu cümleye sahip çıkması gerektiğini, geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum. Aramızda bulunan siz değerli sinema emektarlarını ve endüstrinin bütün paydaşlarını, Yeşilçam Ödülleri'ne sahip çıkmaya davet ediyorum. Bilmenizi isterim ki siz varsanız, sektör varsa biz varız. Her zaman yanınızdayız" diye konuştu.  Gecede halk oylamasıyla belirlenen "En iyi film" ödülü, 1977 yapımı "Selvi Boylum Al Yazmalım"a verildi. Ödülü, filmin yapımcısı Arif Keskiner aldı.  Cüneyt Arkın, Ediz Hun, İzzet Günay, Memduh Ün, Münir Özkul, Safa Önal, Yılmaz Atadeniz, Türker İnanoğlu ile vefat eden Ekrem Bora, Erol Günaydın, Erol Taş, Öztürk Serengil ve Ömer Kavur'a "Saygı ödülü" verildi.  Ceyda Düvenci ve Yekta Kopan'ın sunuculuğunu üstlendiği gecede, Enbe Orkestrası eşliğinde, Serenay Sarıkaya, Zafer Algöz ve Bergüzar Korel sahne aldı.  Gecede, ödül alan diğer film ve sanatçılar şunlar: "En iyi 10 drama filmi" :  Bir Zamanlar Anadolu'da, Eşkıya, Gelin, Masumiyet, Muhsin Bey, Selvi Boylum Al Yazmalım, Susuz Yaz, Umut, Sürü ve Yol.  "En iyi ilk 10 yönetmen" :  Nuri Bilge Ceylan, Şerif Gören, Yavuz Turgul, Zeki Demirkubuz, Atıf Yılmaz, Halit Refiğ, Ömer Lütfi Akad, Metin Erksan, Yılmaz Güney, Zeki Ökten.  "En iyi ilk 10 kadın drama oyuncusu" :  Fatma Girik, Filiz Akın, Hülya Avşar, Hülya Koçyiğit, Meltem Cumbul, Müjde Ar, Nebahat Çehre, Selda Alkor, Türkan Şoray, Zuhal Olcay.  "En iyi ilk 10 erkek drama oyuncusu" :  Çetin Tekindor, Fikret Hakan, Fikret Kuşkan, Haluk Bilginer, Kadir İnanır, Şener Şen, Tarık Akan, Ayhan Işık, Yılmaz Güney, Tuncel Kurtiz.  "En iyi ilk 10 komedi kadın oyuncusu" :  Ayşen Gruda, Binnur Kaya, Demet Akbağ, Demet Evgar, Nevra Serezli, Perran Kutman, Yasemin Yalçın, Adile Naşit, Suna Pekuysal, Mürüvet Sim.
Demet Evgar 5.3.2015
"ÇEKMECELER", Mavili Galayla Açıldı!
Film ekibinin yanı sıra, Demet Evgar, Tuba Ünsal-Mirgün Cabas, Leman Sam, Şevval Sam, Hatice Aslan, Ömür Gedik, Yüksel Aksu, .
Demet Evgar 16.2.2015
"Soytarım Lear" 23-24 Şubat'da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde!
W. Shakespeare'in "Kral Lear" oyunundan Yiğit Sertdemir'in uyarlayıp yönettiği oyunda Berkay Ateş, Demet Evgar, Okan Yalabık, Sezin Akbaşoğulları, Umut Kurt, Tomris İncer ve Yiğit Sertdemir oynuyor.
Demet Evgar 22.12.2014
22. İTÜ Emös Başarı Ödülleri Töreni'nde Buluşuyor!
İnternet üzerinden yapılan ankette "Yılın En BaşArı'lı Dizisi, Yılın En BaşArılı Kadın Oyuncusu, Yılın En BaşArılı Yazarı, Yılın En BaşArılı İş Kadını" gibi toplamda 18 farklı kategoride 108 aday yarışıyor. Kerem Bürsin, Gülşen, Demet Evgar, Farah Zeynep Abdullah gibi pek çok ünlü ismin aday olarak yarıştığı anketin sonucunda kazananlar, 27 Ocak 2015 gecesi Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek ödül töreninde ödüllerini alacaklar.
Demet Evgar 9.12.2014
"Soytarım Lear" Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde!
W. Shakespeare'in "Kral Lear" oyunundan Yiğit Sertdemir'in uyarlayıp yönettiği oyunda Berkay Ateş, Demet Evgar, Okan Yalabık, Sezin Akbaşoğulları, Umut Kurt, Tomris İncer ve Yiğit Sertdemir oynuyor.
Demet Evgar 5.12.2014
"Şarkılarla Filmler" Damga Vuracak!
TEGV ve Most Productions işbirliğiyle gerçekleştirilecek Şarkılarla Filmler Konseri'ne, Sezen Aksu, Gökçe Bahadır, Belçim Bilgin, Ayça Bingöl, Şebnem Bozoklu, Deniz Çakır, Cem Davran, Melike Demirağ, Yetkin Dikinciler, Kenan Doğulu, Demet Evgar, Barış Falay, Mert Fırat, Buğra Gülsoy, Mete Horozoğlu, Çağan Irmak, Aras Bulut İynemli, Emre Karayel, Hülya Koçyiğit, Erkan Kolçak Köstendil, Özgü Namal, Erkan Oğur, Menderes Samancılar, Emel Sayın ve Gonca Vuslateri sahne alacak.
Şu an buradasınız: Demet Evgar Haberleri | Demet Evgar Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Demet Evgar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Demet Evgar kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Yönetmen, Oscar'ı Alabilecek mi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.7.2020 04:57:07. #1.14#
title