Demet Akalın İkinci Klibini "Evli, Mutlu Ve Çocuklu" Parçasına Çekti

Demet Akalın İkinci Klibini "Evli, Mutlu Ve Çocuklu" Parçasına Çekti

Demet Akalın" Zirve" isimli albümünün ikinci klibi "Evli, Mutlu ve Çocuklu" Kilyos' da çekildi.

Demet Akalın İkinci Klibini

Kilyos' da çekilen klipte, Demet Akalın' a 20 çocuk eşlik etti.

Sanatçının yatağı çekim gereği ağaca bağlandı.

"Zirve" isimli albümünü ile müzik listelerinde de zirveye oturan Demet Akalın, sevenlerinin isteği üzerine ikinci klibini "Evli, Mutlu ve Çocuklu" ya Eyüp Dirlik yönetmenliğinde çekti. Kliyos' da yapılan çekimlerde Demet Akalın'a 20 çocuk eşlik etti. Anne olmak istediğini her fırsatta dile getiren Demet Akalın , "Anne olmak çok istiyorum. Tabii ki o da olacak. Ama şimdi bu özlemimi çekimlerde bir nebze olsun giderdim. Hem ben çok eğlendim, hem de çocuklar çok keyif aldı" dedi.

Çekimlerde rol alan çocukların rahat etmesi için her türlü konforu ve rahatlığı düşündüklerini söyleyen Demet Akalın "Keyifler yerinde olması için, her türlü imkanı sağladık. İki gün boyunca da birlikte çok eğlendik. Harika görüntüler elde ettik. Onlar da seyredince çok mutlu olacaklar. Benim içinde , onlar içinde harika anı diyerek" inşallah çok kısa süre zamanında kendi çocuğunu da kucağına alacağının müjdesini verdi.

Çekimler süresince beş kıyafet değiştiren Demet Akalın'ın , yatağı da ağaca bağlandı. Albümünün sevenler tarafından çok beğenildiğini ve bu yazı bol bol konser vererek geçireceğini söyleyen Demet Akalın "Türkiye'nin birçok yerinde şarkılarımı söyleyip dans edeceğiz. Ve albümdeki birçok şarkıya kısa sür aralıklarla klip çekeceğim" diyerek sevenlerinin istediği tüm şarkıları kiplendireceğini söyledi.