Demet Akalın Hamile
Haberler » Magazin » Haber

Demet Akalın Hamile

Daha önce Önder Bekensir İle Evlenir Evlenmez Hemen Hamile Kalacağını Söyleyen Demet Akalın Sözünde Durdu.

Demet Akalın Hamile

Daha önce Önder Bekensir ile evlenir evlenmez hemen hamile kalacağını söyleyen Demet Akalın sözünde durdu. Vatan gazetesinden Özlem Ülkü'nün haberine göre Akalın hamile. Bu mutlu haberi de geçen hafta aile fertlerini tek tek arayıp onlarla da paylaştı.

Yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, Bekensir ile 22 Ocak'da nikah masasına oturan Akalın'a doktoru geçen hafta müjdeyi verdi. Bu mutlu haberi ilk olarak eşi Bekensir ile paylaşan ünlü popçu, daha sonra aile bireylerini tek tek aradı.

38 yaşında hamile kalan Akalın bu haberi paylaştığı tüm yakınlarına "Bebek 3 aylık olmadan kimseye söylemeyelim, nazar değer" dedi.

Yoğun iş temposu nedeniyle anne olma planını yıllarca erteleyen Akalın'ın, ilk eşi Oğuz Kayhan ile evliliği de bu yüzden bitmişti. Kayhan baba olmak isterken Akalın ise çalışırken çocuk sahibi olmayı reddetmişti. İlk kez Önder Bekensir ile ilişkisinde anne olmak istediğini belirten Akalın, "Kızım olsun isterim ama Allah ne verirse o da kabulümdür. Kız çocuklarını süslemek, pembe kıyafetler giydirmek bana daha tatlı geliyor" demişti.