HABER: Demet Akalın, sokağa çıkma yasağıyla ilgili Fahrettin Koca'ya tepki gösterdiği paylaşımını sildi

Demet Akalın, sokağa çıkma yasağıyla ilgili Fahrettin Koca'ya tepki gösterdiği paylaşımını sildi

8 Mayıs 2020 14:18
Demet Akalın, sokağa çıkma yasağıyla ilgili Fahrettin Koca'ya tepki gösterdiği paylaşımını sildi

Her zaman Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yaptığı çalışmaları destekleyen Demet Akalın, normalleşme sürecini desteklemediğini belirterek tepki gösterdi. "Sokağa çıkma yasağını bayrama kadar uzatmazsanız biz evde kalanlar ne zaman ölürüz?" diyen Akalın kısa sürede gündem olunca paylaşımını sildi.

Haber Yorumları (89)
OĞUZ KAYMAZ: SOKAK KISITLAMASI ARTIK KALDIRILSIN. GINA GELDİ. DEĞİL CORONA VİRÜS BELASI EVDE HAYAT VAR MIŞ LAFINA DIBIRIMLA GÜLERİM. ÇÜNKÜ İÇTİĞİNİZ SU YEDİĞİNİZ LOKMA SOLUK BORUNUZA KAÇAR YİNE ÖLÜRSÜNÜZ. YANİ AZRAİL SİZİ CORONA VİRÜS BELASIYLA ÖLDÜRMEZSE BAŞKA ŞEYLE ÖLDÜRÜR, YERİN DİBİNE DE GİRSENİZ AZRAİL SİZİ HER YERDE BULUR CANINIZI ALIR.
ALİ: O işini bilir,rüzgârın yönünü,hızını iyi ayarlar,bazen bu şekilde düşer,Neden sildin??? eğitim şart,eğitim şart,eğitim şart.
DÜRBÜNLÜ: Mimar Sinan ve Hacı Arif Bey''den beri Üzerinden Binlerce Yıl Geçse Bile Değerinden Hiçbir Şey Yitirmeyecek olan eserler veremeyen CAHİL CÜHEYLA bir toplumun bu DEMETCİKLERİ sabatçı sanmasından doğal ne olabilir ki?
SANAT SULUKULEYE DÜŞMÜŞ ÇALGICI ZURNACI: Sanat-Cık bunar. Sanatçı Üzerinden Binlerce Yıl Geçse Bile Değerinden Hiçbir Şey Yitirmeyecek eserler verendir. Bu zavallı ne vermiş?
MEHMET: bu kadın sanat falan yapmıyor işi gücü herkese sataşmak!!!!bende toplumumuzu anlayamıyırum bu kadının nesini takip ediyorlar????????
ASLİ: İnisan lara ne yaparsan yap hep bir memnuniyetsizllik lütfen gerekmedikce sokağa cikmayin evde kalin diyorlar canımız sıkılIyi diyorlar sokağa çıkma yasağı koyuyor bu sefer kitliktan çıkmış gibi marketlere fırınlarda kuyruklar tamam belirli saatlerde çıkın diyorlar bu sefer aa hastalık yayilicak diyorlar Allah gelen bir salgın yani kim istek böyle olsun
FIRAT: Demet hanım bu cümlesini kullanırken acaba ne amaç güttü ne yapmaya çalışıyorsunuz kendinizi milletin yerine koyun bi zahmet destek olacağınıza köstek olmayın devletimizin ve bakanımızın yanındayım
URFALI CİDO: insanlar caılşmasa dilenirler dilencini de gururu ve hisyeti olmaz coğu insanda gurursuz ve hisyetsiz yaşmak istemiyorlar
HALİME: Gerçekten ağzı olan konuşuyor gündemde kalmak için her yolu deniyorlar pes artık
ZUHAL: SONUNA KADAR DEVLETIMIZIN YANINDAYIZ.
DİLBİLGİSİ: Madem, trip atıyor devlete... Biri şu kadına Türkçe dilbilgisi öğretsin !
ERCAN: Devletimizin yanındayız.
KYBALİON: Bu iş uzadıkça insanlar kafayı kırmaya başlayacak. Ben bile evi severim ama artık bunaltmaya başladı.
SEYFİ: bu karıda kime saldıracağını şaşırdı
BAHADIR: KIZIM BİZ 69 YAŞINDA VE 21 MARTTAN BERİ ARALIKSIZ EVDEYİZ BİRŞEY OLMADI SİZLER EN AZINDAN HAFTADA BEŞGÜN KISINTISIZ DIŞARIDASINIZ SİZE SÖYLENECEK SÖZ YOK İNSANDA BİRAZ UTANMA OLUR AKIM DERKEN BAŞKA ŞEYLER SÖYLÜYORSUNUZ BİRAZDA SUSUN Ç
FİRAT: Cikma yasagi yapiyorsaniz da ya tam yapin ya da hic yapmayin. Cumartesi Pazar dokunmazlik Pazartesi potaya girebiliyoruz. Anlam veremiyorum. Bu arada cikma yasagi yapiyorsunuz da esnaflara da para yardimi edin.. öyle destek vermiyerek cogu iflas etmis durumda.. yazik günah!!!!
KARA: korkupta yorum silmeyeceksin. . . . . . . . . sözünün arkadasında duramayacaksan yazmayacaksın demet hanım huuuu. . . .
SAMI UÇAR: Sevıye sıfır
BURAK TAVSANCI: Bunlar dost gorunup arkada bicak saklayanlar. Yarin basa baska parti gelsin ona can ciger yalakaliklar baslar. Tek dertleri pirlantam niye ufak, garibanda ekmegim niye bayat der.
DOĞRU: Soruyu nerenizden anladiniz beyler kadın demiş ki uzatılsın yani parası bol yer içer evde yatar bende de o kadar para olsun 1 sene cikmam sokağa
SABAHATTİN KAYA: Halkin Sagligyla Oynama Hakkin Yok Demet Hanim düşünceni kendine Sakla ??
.: Haftaya vergi memurları kapını calar sen kimsin iktidarı eleştirirsin byarak inmez ezan suzmaz vatan bölünmez bekaaa
HASAN: Bu demetin hayatı cennet gibi nasıl olsa kuaförü mangalcısını istediğini eve getirtiyor dışarı çıkarmı hiç evide büyüktür zaten bir eksik sıkıntı vermemiş allah buna hayat güzel bayrama kadar yasak ister tabi.
FATİH T: demet kimse bugüne kadar bakanı destekliyormuş , minnettarız
VER COŞKUYU: Tabi kızım senin tuzun kuru aylarca çalışmayacak kadar paran var. Bu ülkede vergilerinden tut yasaklarına kadar tüm yük garibanın omzunda.
NE OLAJAKSA OLSUN YNE DORU DEMİSİN: Ekmek gokten su golden size gore
EMRE: arkadaşlar yani bunu ne anlamda söylemiş önemli olan o sokağa çıkma yasağı bayramda olmaz ve herkes özgür bi şekilde olursa zaten uzun zamandır bunalan halk bukonuda rahat davranarak sosyal mesafe diye bişey bırakmaycak bende isterim kültürümün dini inancım olan islamın görevlerini ve adetlerini yerinde getirmek ama bi anlık hevesle herşey berbat olabilir şuan iyi ilerliyoruz HERŞEYİN DAHA İYİ OLMASI DİLEĞİYLE. . .
PRİMCİ DEMET: Demet Akalın, tepki çekeceğini anlayıp hemen paylaşımı siliyor. Bunu biliyorsun neden paylaşıyorsun yazını ? Ha evet gündeme gelmek için tabi. Senin doğanda var bu her yerde adım geçsin, ben konuşulayım sürekli. Korona senin umrunda değil. Koronadan bile prim yaparsın sen.
TAMAM MI DEVAM MI: Madem yazdın sözünün arkasında dur
BİR VATANDAS: eeeee gundemde olabilmek icin bir yerlere bulasmak lazim, yoksa unutulurlar, bir degerleri yokki zaten boyle sanatci imalat hatalari
EŞİTLİK: Nerdeee senin ölüm haberini almak.
SALİH: Sendeki varlık bizde olsa bizde çıkmayız ????
AAAAA: Zaten bunların amacı evde kalmak değil gündemde kalmak değil mi
121: İyi reklam
YAHYA DİNC: Boyle bilinçsiz davranan insanlar yuzunden gelişemiyoruz bazen cok okumak yetmiyor insan kendinide eğitmeli
İYİ DE.....: kadın fena bişey yazmamış ki. Haksız da sayılmaz hani. hele de daha yasaklar kalkmadan dışarı çıkan o zihniyetleri (pardon zihniyetsizleri) gördükten sonra. . .
YAVUZ: Dusunceni kendine sakla bu ulkenin insanlarinin senin fikirlerini ihtiyaclari asla olmayacak.
HOROZ: Hiçbi anlamı olmayan anlamsız sokağa çıkma yasağı başlıyor ne faydası var hiçkimse bilmiyah yasahlarında aslında bi faydasını kimse bilmiyah bindik bi kıyamete gidiyah vallah
VATANDAŞ: Ah birde Türkçe konuşsan,
....: Erken öten Horozun başını keserler. Saçma sapan ötme.
HAKKIBULUTUNBİRYAŞINDAKİKARDEŞİ: dikkat et horozlara da bulaşıyomuş bu illet özelliklede yumurtlayan horozlara
SUNA DOGANAY: Bizim devletimiz gibi hangi ülke bu kadar bilgilendiriyor acaba iyice simardiniz artık yumuşak davranildikca
SAAT: Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir. Demet te bazen doğruyu söylüyor ama sonra korkuyor alışık değil. Güzel bir atasözünün var söylemeyin şimdi normal msjı onaylanıyor adamlar bunu hiç onaylamazlar. Onlar da demetin kafadan.
SÜMBÜLLÜ: İnşallah geberirsiniz de Demetgiller kurtuluruz sizin gibi asalaklardan
DEMET AKALIN: SENDE PEŞİMDEN GELİRSİN O ZAMAN PİS YOBAZ
LALELİ: Duada bile israf ediyorsunuz . Ya Sümbüllü kardeş iyi bir dilekte bulunun ki hayra girsin . Bu ne ya '' Geberirsiniz ''
URFALİ: Demo Geri vites ne ayak ????
KARA: senin izmitteki hallerinide biliyoruz demet çingenesi paraya tapıyorsun paranın agzıyla konuşuyorun seni oralara getiren bu millet ipini çekmesinide bilir. bu ülkenin bakanını eleştirirken laf olsun diye eleştirmeyeceksin. o adamın verdiği mücadelenin binde birini verdin mi bu ülkeye. haddini bil.
KARA: kocasından boşandı paraları gidecek diye mal delisi şimdi boşandıgı adamla dost hayatı yaşıyor paranın kudreti işte. önce kendi rezilliklerinle ilgilen bakana laf atacagına terbiyesiz.
XYZ: Lüzumsuz insan, sen kimsin bakanı eleştiriyorsun ergenler sayesinde ünlü olmuşsun sanatçı bozuntusu.
H.E: Su cahil kadini haber yapmayin artik
ZONGULDAK: Şu paranın konuşturduklarına bak kendisi halbuki çocuğu nu gezdiriyordu birde evine icra gelmesin malı mülkü gitmesin diye boşanması yok mu
ZAKİ BAKİ: ya bu kadın kim ki bakanı eleştiriyor demet hanım sayın bakanımızın çeyregi kadar bu devlete bu millete faydanız oldu mu acaba siz gençlere kötü örnek olmaktan başka neye yarıyorsunuz sanat desen yok ses desen hiç yok nasıl bu gibi insanlara sanatçı deniyor anlamıyorum
MEHMET: yorumu yanlis ve bos
43: takip eden cahiller böylelerine prim veriyor
MURAT: birileri artık şu kadını sustursun. cahil cahil konuşup gündemi meşgul etmesine izin vermeyin artık şu kadının.
A: BU KİM OLUYOR DA SALIK BAKANINA KAFA KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYOR
1 2
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: Demet Akalın, sokağa çıkma yasağıyla ilgili Fahrettin Koca'ya tepki gösterdiği paylaşımını sildi Hab
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 23:57:46. #1.14#
title