Demet Akalın'dan Sonra Songül Karlı'nın da Eski Eşinin Borçlarından Dolayı Evine Haciz Geldi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Demet Akalın'dan Sonra Songül Karlı'nın da Eski Eşinin Borçlarından Dolayı Evine Haciz Geldi

Diğer - Haberler | Magazin

Önceki gün spor hocasıyla görüntülenen Songül Karlı, eski eşinin borçlarından dolayı evine haciz geldiği için zor günler geçirdiğini söyledi.

Medyatava'nın haberine göre, ünlü şarkıcı Songül Karlı, önceki gün spor hocası ile birlikte Bebek parkında spor yaparken görüntülendi. Demet Akalın'la aynı kaderi yaşadığı için zor günler geçirdiğini söyleyen Karlı, eski eşi Metin Yüncü'nün borçları yüzünden evinde hiçbir şey kalmadığını belirtti.

Müzik camiasının iki ismin başı eski eşlerinin borçlarından dolayı. Şarkıcı Demet Akalın'ın Okan Kurt'un borçlarından dolayı haciz gelmesinden sonra şimdi de Songül Karlı'ya eski eşi Metin Yüce'nin borçlarından dolayı icra geldi.

Demet Akalın'dan Sonra Songül Karlı'nın da Eski Eşinin Borçlarından Dolayı Evine Haciz Geldi

Songül Karlı, "Çocuğumun bilgisayarına varana kadar her şeyimizi aldılar ve benim çocuğum okula başlayacak. Hatta en çok zoruma giden oğlumun gitarının haczedilmesiydi. Bu yaşadıklarımız normal şeyler değil. Alışmaya çalışıyoruz." dedi

Songül Karlı, geçtiğimiz günlerde katıldığı magazin programında Metin Yüncü'nün kendisine şiddet uyguladığını ve 20 milyon TL dolandırdığını iddia etmişti.

Demet Akalın'dan Sonra Songül Karlı'nın da Eski Eşinin Borçlarından Dolayı Evine Haciz Geldi
Diğer - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (29)
SAĞDUYU:FALANCAÜNLÜ, SANATÇI, FİLANCA ÜNLÜ VE ÇOK ZENGİN İŞ ADAMI İLE EVLENDİ''. BİRİNİZ DE BİR KERECİK OLSUN BİR MEMURLA, SIRADAN BİR ESNAFLA EVLENİN YA!SONUÇ DA, O İŞ ADAMLARI NEDENSE YA İFLAS EDİYOR, YA DA PARANIZI TIRTIKLIYOR. EĞER EVİNİZE ''ADAM''GİBİ ERKEK ARIYORSANIZ O TARZ İNSANLARIN GÖNLÜNDE, BEYNİNDE VE YÜREĞİNDE SİZİN GİBİ KADINLAR ZATEN YOK!HEM DE HİÇ YOK!OLANI YA KIRO, YA MAÇO, YA MAGANDA. DİĞERLERİNİN GÖZÜ SİZİN ÜÇ KURUŞ SERVETİNİZDE, ŞÖHRETİNİZDE!KISACASI TENCERE YUVARLANINCA KAPAK AYRI YERE GİDER.
Bay Doğru:Ekranlardan milleti kandırarak izleyenlerin temiz duygularını sömürerek çıkar sağlarsanız olacağı bu. Hayda gelen huya gider.
fenerbahçe:çok doğru bir yorum olmuş. . .
500