Demet Akalın'dan Boşanan Okan Kurt Kızı Hira'nın Kuaförde Saçlarını Yıkadı

Demet Akalın'dan Boşanan Okan Kurt Kızı Hira'nın Kuaförde Saçlarını Yıkadı

Demet Akalın'dan boşanan Okan Kurt kızı Hira Kurt'u kuaföre götürüp kızının isteği üzerine saçlarını yıkadı.

6,5 yıllık eşi Demet Akalın'dan 11 Eylül'de boşanan Okan Kurt bütün zamanını kızı Hira'ya ayırıyor. Okan Kurt 4 yaşındaki kızını kuaföre götürdü. Hira saçlarını ise babasının yıkamasını istedi. Kızının bu isteğini yerine getiren Okan Kurt, kızının saçlarını yıkamaya başladı. Hira'nın ise durumdan memnun olduğu her halinden belliydi. Okan Kurt ise kızıyla olan bu anlarını, "Kuzum , Babam yıkasın dedi. Hemen görev aşkıyla işin başına geçtim" notuyla paylaştı.

DJ'LİĞİ BIRAKTI

Yüksek meblağdaki borçları nedeniyle bir süreliğine DJ'lik yapan Okan Kurt, ticaret hayatına geri dönüş yaptı. DJ'lik yaparak 10 bin TL para kazanan Kurt, Antalya'da yeni açılan bir mekândan gelen 15 bin TL'lik iş teklifini geri çevirdiği öğrenildi.

YORUMLAR (25)

  • BİLGE:
    İlk aylar öyle olur ama başka bir kadın araya girince çocuklarını gitgide daha az görmeye başlar erkek milleti. Hele bir de yeni kadın da çocuk yaparsa, ilk eşin çocuklarının pabucu dama atılır. Çocuğunuz 16 yaşını doldurmadan ikinci eşten çocuk yapmayın yoksa fena kalpleri kırılıyor.
  • ABDURRAHMAN DÜŞÜNGEN:
    Her gün karışımıza çıkmasın artık.Yazık değil mi?Yaptığı işler doğru değildi. Artık onurlandırmayalım. Bunları.
Tüm 25 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.