Demet Akalın bebek plasentası yedi mi? Bebek plasentası nedir? Demet Akalın ne dedi?

Demet Akalın bebek plasentası yedi mi? Bebek plasentası nedir? Demet Akalın ne dedi?

Demet Akalın bebek plasentası yedi mi? Bebek plasentası nedir? Demet Akalın ne dedi?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Demet Akalın 'bebek plasentası yedi' iddialarını daha fazla dayanamadı ve cevap verdi. Demet Akalın bebek plasentası yedi mi? Bebek plasentası nedir? Demet Akalın ne dedi?

Pop müziğin en çok dinlenen şarkıcılarından Demet Akalın son dönemlerde güzelliğiyle dikkat çekiyor. Güzelliğiyle gündeme oturan Demet Akalın soru yağmuruna tutuldu ve 'plasenta yedi' iddiaları ortaya atıldı. Bu iddialara ateş püsküren Demet Akalın yanıt verdi. Peki, Demet Akalın bebek plasentası yedi mi? Bebek plasentası nedir? Demet Akalın ne dedi?

DEMET AKALIN BEBEK PLASENTASI YEDİ Mİ?

Demet Akalın sosyal medya hesabından 'plasenta yedi' iddialarına yanıt verdi. Demet Akalın, 'Kızım kafayı mı yediniz. Allah akıl fikir versin size. Yani gerçekten inanamıyorum. 'Bebek bir şeyi mi yiyorsun?' diyorsunuz. Ne diyorsunuz? Türkçe konuşun! Kafayı mı yediniz? Ben seneler sonra kelle paçayı zor yemişim. Cilt bakımını da artık evde kendim yapıyorum. Kendinize gelin..." diyerek iddiaları yalanladı.

Demet Akalın bebek plasentası yedi mi? Bebek plasentası nedir? Demet Akalın ne dedi?

BEBEK PLASENTASI NEDİR?

Plasenta anneyle bebek arasındaki besin, oksijen ve diğer maddelerin alışverişini sağlayan yapıdır. Plasenta yeni hücre gruplarının yani dokuların oluşması için gerekli olan besinleri ve oksijeni özenle seçer ve bunları bebeğe taşırken, atık maddeleri ayırarak onları da annenin vücuduna gönderir.

Haber Yorumları (1)
BİR DOST: Ya şu kadını bi salın bi rahat bırakın ya.Bırakın kadını ya kadın gayet başarılı ,güçlü ve güzel bir kadın.Zenginliğini güzelliğini ,kıskanırsınız.Fıstık gibi kadın o kadar zengin ve güzel olmasına rağmen magazinlerde değil .Ağırbaşlı ve hanımefendi.Sizin taşkınlığınıza rağmen üslubunu koruyor her zaman.Şu fitne fücur ve kıskançlığınızı çekin kadının üzerinden kem gözünüzle nazar değdirmeye çalışıyorsunuz da değdiremezsiniz.Ayrıca kadın yok bebek plasentası kullanıyor falan diye iftiralar atacağınıza hayatınıza bakın.Kadının zenginliğini de kıskanmayın.Bileğinin hakkıyla ,emeğiyle yıllarca çalışmayla o paraları kazandı.Kaç tane şarkısı var.Onunla bununla ilgileneceğinize,klavye delikanlılığı yapacağınıza kendinizle ilgilenin emin olun insanlar sizi takmıyor muhatapa bile almıyor.Demetin tek derdi siz misiniz de kadının ailesi var işi gücü var,yoğun bir kadın.Siz de işinize gücünüze bakın hadi anam.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title