Demet Akalın'a Zeytin Dalı Uzatan Gülben Ergen, Demet Şener'le Kuaförde Görüntülendi

Demet Akalın'a Zeytin Dalı Uzatan Gülben Ergen, Demet Şener'le Kuaförde Görüntülendi

Gülben Ergen, zeytin dalı uzattığı Demet Akalın'a destek olacağını söyledikten sonra Akalın'ın 'Düşmanım' dediği Demet Şener'le kuaförde görüntülendi.

Şarkıcı Gülben Ergen, geçtiğimzi gün barış çağrısında bulunduğu Demet Akalın'ın düşmanı Demet Şener'le Bebek'te kuaför çıkışı görüntülendi. 6 buçuk yıllık eşi Okan Kurt'tan boşanan küs olduğu Demet Akalın'a zeytin dalı uzattı.

DEMET'E ZEYTİN DALI UZATARAK DEMET ŞENER'LE GÖRÜNTÜLENDİ

Ancak Ergen'in barış çağrısından sonra Akalın'ın yıllardır kavgalı olduğu Demet Şener'le görüntülenmesi kafaları karıştırdı. Arasının açık olduğu Demet Akalın'a zeytin dalı uzatan Ergen, "Demet benim boşanma sürecimde yanımda olmasa da, ben her zaman onun yanında olacağım" dedi.

DEMET ŞENER'LE BOŞANMA HAKKINDA KONUŞMADIK

Şarkıcı, içeride Şener'le, Kurt ve Akalın'ın boşanmasıyla ilgili herhangi bir şey konuşmadıklarını da sözlerine ekledi.

TEBESSÜM EDEREK UZAKLAŞTI

Demet Şener ise, muhabirlerin Kutluay'la boşanma döneminde Akalın'ın, "Ona teşekkür ederim, yoksa ben de iki çocuklu dul ıssız, işsiz güçsüz bir kadın olabilirdim" sözlerini hatırlatması üzerine, tebessüm ederek, "Mersi" demekle yetindi.

YORUMLAR (30)

  • ADINIZI YAZIN:
    eee çok merak ettik o şimdi öyle dedi o ne diycek onun yanında diğer düşmanı vardı gördüğüyle bla bla onun lafı onun fotosu vah vahhh dört gözle bekliyorum acaba şimdi ne olucak eskiden dallas vardı şimdide bunlar
  • ÇAKAL:
    çok karaktersiz bu gülben ya. ondan ona taşıycak aklı sıra pislik. akalın da salak ya uyar sizin gibi çakallara.
  • MUZ-CUMHURİYETİ.:
    sosyete cumhuriyeti, soyetik boyali - egolu hatunlar- vur oynasin cal oynasin birazda . . . . . . degilmi
Tüm 30 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.