Delgado'nun Forma Giyip Giyemeyeceği Belli Değil

Delgado'nun Forma Giyip Giyemeyeceği Belli Değil

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Yarın Çaykur Rizespor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Tamamlarken, Dünkü Antrenmanda Sakatlanan Delgado'nun Forma Giyip Giyemeyeceği de Maç Öncesi Belli Olacak.

Delgado'nun Forma Giyip Giyemeyeceği Belli Değil

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de yarın Çaykur Rizespor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamlarken, dünkü antrenmanda sakatlanan Delgado'nun forma giyip giyemeyeceği de maç öncesi belli olacak.

Siyah-beyazlılar, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Jean Tigana yönetiminde son çalışmasını yaptı. Akşam, basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas, yarım sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı ve duran top organizasyonları üzerinde durdu.

Antrenmanda, İbrahim Üzülmez ve Mustafa takımdan ayrı çalışırken, bir süredir takımdan ayrı olan Bobo, bugün takım çalışmasında yer aldı. Dünkü çalışma sırasında sol bileğinden sakatlanan Delgado'nun tedavisine ise devam edildi. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Delgado'nun forma giyip giyemeyeceğine yarın maç saatinde karar verileceğini bildirdi.

Antrenman sonrasında teknik direktör Tigana tarafından açıklanan maç kadrosunda şu futbolcular yer alıyor:

Runje, Murat, Ali Tandoğan, İbrahim Toraman, Gökhan Zan, Baki, Serdar, İbrahim Kaş, Mehmet, Fahri, Kleberson, Koray, Burak, Ricardinho, Nobre, Gökhan Güleç, Delgado, Can, Bobo.

Kaynak: AA