Delgado'da Ödem Tespit Edildi

Fıortis Türkiye Kupası (A) Grubu'nda Dün Deplasmanda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diski Spor'u 4-0 Yenen Beşiktaş, İzin Yapmadan 8 Ocak Salı Günü Ankaraspor ile Oynayacağı Grubun 3. Hafta Maçının Hazırlıklarına Başladı.

Delgado'da Ödem Tespit Edildi

Fıortis Türkiye Kupası (A) Grubu'nda dün deplasmanda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor'u 4-0 yenen Beşiktaş, izin yapmadan 8 Ocak Salı günü Ankaraspor ile oynayacağı grubun 3. hafta maçının hazırlıklarına başladı.

Basına kapalı olarak BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana tedavileri süren Ricardinho, Gökhan Zan, Mehmet Sedef, Mehmet Yozgatlı, Serdar Kurtuluş, Serdar Özkan ile sol üst iç adalesinde gerilme ile ödem tespit edilen Delgado ve sol dizinde darbeye bağlı ağrıları bulunan İbrahim Üzülmez katılmadı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor maçı öncesinde İstanbul'da yapılan idmanda sakatlanan Delgado'nun, Ankaraspor maçında oynamasının zor olduğu, İbrahim Üzülmez'in durumunun ise yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacağı bildirildi.

Diyarbakır'da forma giyen oyuncuların koşu yaptığı antrenmanda, diğer futbolcular ise pas çalışması yapıp, çift kale maç oynadı.

Siyah-beyazlılar, yarın öğleden sonra yapacağı antrenmanın ardından, Ankaraspor maçı için tesislerde kampa girecek.

Kaynak: DHA