Delgado Çalışmayı Yarıda Bıraktı

Delgado Çalışmayı Yarıda Bıraktı

Beşiktaş, Yeni Sezon Hazırlıklarını Yoğun Tempolu Akşam Antrenmanıyla Sürdürdü. Antrenman Maçında Sakatlanan Delgado Çalışmayı Yarıda Bıraktı.

Delgado Çalışmayı Yarıda Bıraktı

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını yoğun tempolu akşam antrenmanıyla sürdürdü. Antrenman maçında sakatlanan Delgado çalışmayı yarıda bıraktı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde çalışmalarını devam ettiren ve sabah salonda çalışan siyah-beyazlı takım, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetimindeki akşamki idmanıyla hazırlıklarına devam etti.

Futbolcular çalışmanın ardından mavi, beyaz, kırmızı ve yeşil yelekler giyerek 4 takım halinde yarım sahada çift kale maç oynadılar. Serdar Özkan ve Mehmet Sedef'in de yer aldığı gençlerden oluşan mavi takım, yarım saha maçlarında diğer ekiplere üstünlük sağlamayı başardı.

Beşiktaş'ın akşam antrenmanına, bugün sözleşme imzaladığı açıklanan Gökhan Zan dışındaki tüm oyuncular katıldı. Gökhan Zan'ın Avusturya kampı öncesi memleketi Hatay'a gideceği ve daha sonra takıma katılacağı bildirildi.

Beşiktaş'ın yarım sahada yaptığı çift kale maç esnasına Deglado'nun sakatlanması teknik heyeti korkuttu.

Sağ ayağından sakatlanan Arjantinli oyuncuya sağlık ekibi tarafından saha kenarında ilk müdahale yapıldı. Oyuncu çalışmayı yarıda bıraktı. Delgado'nun önemli bir sakatlığının olmadığı ve tedbir amacıyla çalışmadan alındığı bildirildi.

Bu arada, Uğur İnceman da çift kale maçı bırakan bir diğer oyuncu oldu.

Türkiye Minikler Futbol Şampiyonası'nda birinci olan Beşiktaş Minik Takımı oyuncuları, antrenmanı ziyaret ederek başarılarının sevincini (A) Takım oyuncularıyla paylaştı.

Kaynak: AA