Dekoltesi Kriz Yarattı

Dekoltesi Kriz Yarattı

İngiltere'de Yayınlanan Buzda Dans Programının Sunucusunun Giydiği Dekolte Yüzünden Ülkede Kelimenin Tam Anlamıyla Bir Kriz Çıktı.

Dekoltesi Kriz Yarattı

İNGİLTERE'DE YAYINLANAN BUZDA DANS PROGRAMININ SUNUCUSUNUN GİYDİĞİ DEKOLTE YÜZÜNDEN ÜLKEDE KELİMENİN TAM ANLAMIYLA BİR KRİZ ÇIKTI.

İngiltere'de yayınlanan Buzda Dans programının sunucusu Holly Willoughby'nin giydiği dekolte yüzünden ülkede kelimenin tam anlamıyla bir kriz çıktı.

Bütün sorun programın üç hafta önceki bölümünde başladı. Willoughby'nin giydiği elbisenin göğüs dekoltesinin gereğinden fazla açık olduğunu ileri süren seyirciler hafta boyu programın yayınladığı kanalı telefon yağmuruna tuttu.

Güzel sunucu kanalın kendisini uyarması üzerine bir sonraki hafta göğüs kısmı tamamen kapalı siyah bir elbise giydi.

Ancak Willoughby bu hafta yine göğüs dekoltesi olan bir giysi tercih etti. Seyircilerin şikayetleri artınca da sunucu kendisini savurmak zorunda kadı.

'Kimsenin söyledikleri umurumda değil' diyen güzel sunucu 'Ben kendimi seviyorum ve böyle beğeniyorum' diye konuştu.

Halkın TV'de aşırı zayıf kadınlar görmeye alıştığını bu yüzden böyle aşırı tepki verdiğini söyleyen Holly Willoughby, 'Bu yüzden de normal kiloda ve hatları kıvrımlı olan kadınları gördüklerinde tepki duyuyorlar' dedi.

Kaynak: Gecce