Davutoğlu Haberleri

Davutoğlu haber, Davutoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Davutoğlu - Dün
Davutoğlu, İzmir'deki saldırı nedeniyle HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar'a taziyelerini iletti
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İzmir'deki saldırı nedeniyle HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar'a taziyelerini iletti.
Davutoğlu - 09.06.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
"Babacan ittifakta yok mu?" sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, şu yanıtı verdi: "Şu anda resmi olarak ittifakta dört parti var. Ama Gelecek Partisi ve DEVA Partisi de güçlendirilmiş parlamenter sistemi savunuyorlar. Onlar da biz de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Meral Hanım kendi grubunda iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sistemden neyi amaçladıklarını anlattı. Sayın Davutoğlu geldiğinde onlar da bir çalışma yapmışlardı, verdiler.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti, Irak Cumhurbaşkanı Talabani ile Görüştü
Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu Başkanlığındaki Türk Heyeti, Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani ile Görüştü. Irak Özel Temsilcisi Vekili Elçi Murat Özçelik, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Hakan Fidan ve Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'ndan Oluşan Heyet, Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani ile Bir Araya Geldi.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti, Irak Dışişleri Bakanı Zebari ile Görüştü
Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu Başkanlığındaki Türk Heyeti, Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari ile Görüştü. Zebari Görüşme Sonrasında Yaptığı Açıklamada, Operasyonun Irak'ın Egemenliğinin İhlali Olduğunu Söyledi. Davutoğlu İse Operasyonun Irak'ın İstikrarına da Yarar Getireceğini Belirtti.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti Zebari ile Görüştü
Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Sınır Ötesi Harekatla Irak'ın Egemenlik Haklarını İhlal Etmediklerini, Terör Örgütü PKK'nın Bölgeden Temizlenmesini Hedeflediklerini Söyledi.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti Irak'a Tarih Vermedi
Irak'ın kuzeyinde devam eden kara harekatı konusunda Iraklı üst düzey isimlerle görüşmek üzere Bağdat'a giden Türk heyeti, Iraklı yetkililere bir çekilme takvimi olmadığını aktardı. Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari ile bir araya gelen heyetten Ahmet Davutoğlu, 'Amacımız çok açık, görevimiz çok açık.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti Bağdat'ta Temaslara Başladı
Irak ve Türkiye Arasındaki Son Gelişmelerle İlgili Olarak Irak'ın Başşehri Bağdat'a Gelen Türk Heyeti, Temaslarına Başladı. Irak Özel Temsilcisi Vekili Elçi Murat Özçelik, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Hakan Fidan ve Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'ndan Oluşan Heyet, Irak Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Yardımcıları, Dışişleri Bakanı ve ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Ryan Crocker'...
Davutoğlu - 27.02.2008
Irak Başbakan Yardımcısı Salih: "Operasyon durmazsa sonuçları korkunç olur"
Irak'ın kuzeyinde devam eden kara harekatı konusunda Iraklı üst düzey isimlerle görüşmek üzere Bağdat'a giden Türk heyeti temaslarına başladı. Irak hükümet sözcüsü Ali El Debbağ, Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki heyetin görüşmelere başladığını ve ilerleyen saatlerde ikisi de Kürt asıllı olan Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani ve Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari ile bir araya geleceğini söyledi. Deb...
Davutoğlu - 27.02.2008
Irak Sertleşti, Türkiye Heyet Gönderdi
Başbakanın Danışmanı Büyükelçi Davutoğlu ile 2 Diplomattan Oluşan Türk Heyeti, PKK'ya Operasyonu Görüşmek için Bağdat'a Geldi. Ziyaret, Irak'ın Operasyona Sertleştiği Bir Zamanda Gerçekleşiyor.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti Bağdat'ta Temaslarına Başladı
Irak Özel Temsilcisi Vekili Elçi Murat Özçelik, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Hakan Fidan ve Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'ndan Oluşan Heyet, Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Temaslarına Başladı.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti Bağdat'a Gitti
Irak Özel Temsilcisi Vekili Elçi Murat Özçelik, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Hakan Fidan ve Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'ndan Oluşan Bir Heyetin Bugün Irak'a Gittiği Bildirildi.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti Bağdat'a Gitti
Türkiye'nin Irak Özel Temsilcisi Vekili Elçi Murat Özçelik başkanlığındaki Türk heyeti, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bağdat'a gitti. Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Irak Özel Temsilcisi Vekili Elçi Murat Özçelik, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Hakan Fidan ve Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'ndan oluşan bir heyetin son MGK toplantısında alınan kararlar çerçevesinde Irak'la ikili ilişkileri her alanda geliştirmek konusunda Irak Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı'nın iki yardımcısı ve Dışişleri Bakanı ile görüşmeler yapmak, ayrıca bu vesileyle ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Ryan Crocker'la temas etmek üzere bir çalışma ziyareti için bugün Bağdat'a gittiği belirtildi.
Davutoğlu - 27.02.2008
Türk Heyeti Bağdat'a Gitti
Türk Heyeti Bugün Irak ve Türkiye Arasındaki Son Gelişmeleri ve İlişkilerin Geliştirilmesi İçin Yapılacakları Değerlendirmek Üzere Bağdat'a Gitti.
Davutoğlu - 27.02.2008
Irak Özel Temsilci Vekili Özçelik ve Başbakanlık Başdanışmanı Davutoğlu Irak'a gitti
Irak Özel Temsilci Vekili Murat Özçelik ve Başbakanlık Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Irak'a gitti.
Davutoğlu - 25.02.2008
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Wilson'dan Sürpriz Başbakanlık Ziyareti
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nin Irak'ın Kuzeyine Yönelik Düzenlediği Kara Harekatı Devam Ederken Başbakanlık'a Sürpriz Bir Ziyaret Gerçekleştirdi. Wilson'ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dış Politika Danışmanı Ahmet Davutoğlu ile Görüştüğü Öğrenildi.
Davutoğlu - 25.02.2008
ABD Büyükelçisi Wilson Başbakanlık'ta
ABD Büyükelçisi Ross Wilson Başbakanlık'a Gelerek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dış Politika Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu ile Görüştü.
Davutoğlu - 25.02.2008
ABD Büyükelçisi Wilson, Davutoğlu ile görüştü
ABD Büyükelçisi Ross Wilson, Başbakan'ın Dışpolitika Danışmanı Ahmet Davutoğlu ile görüştü.
Davutoğlu - 31.01.2008
AB Büyükelçileri Davutoğlu'na Türbanı Sordu
AB Büyükelçileri, Başbakan Erdoğan'ın Dış Politika Başdanışmanı Davutoğlu ile Yemekte Buluştu. Dış Politika Konularına Ağırlık Verildiği Yemekte Türban da Soruldu. Yasağın Kaldırılacağını Belirten Davutoğlu da, "Türban Meselesi İnsan Hakları ve Demokrasi Meselesi, Hiçbir AB Ülkesinde Böyle Bir Yasak Yok" Mesajını Verdi.
Davutoğlu - 20.01.2008
'Soykırım'la Suçlanan Sudan Lideri Geliyor
Ankara, hafta başında ABD ve AB’nin tepkisini çeken bir yabancı lideri ağırlayacak. ABD, AB ve uluslararası insan hakları kuruluşlarının Darfur’da "soykırım" yapmakla suçladığı Sudan Devlet Başkanı Ömer Hasan el Beşir, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün resmi davetlisi olarak yarın Ankara’ya gelecek. El Beşir’in 3 gün sürecek Türkiye ziyareti, ABD ve AB’de ciddi rahatsızlık yarattı. Gül’ün resmi törenle karşılayacağı El Beşir, Meclis’i ziyaret ederek, TBMM Başkanı Köksal Toptan’la da görüşecek. Ziyaretle ilgili Ankara kulislerinde ilginç iddialar seslendiriliyor. Bu iddialara göre, El Beşir’in Türkiye ziyaretinde Başbakan Erdoğan ve Dış politika Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu önemli rol oynadı.
Davutoğlu - 11.01.2008
Cumhurbaşkanı Gül ile görüşen Foxman: ‘‘(Sözde) Ermeni soykırımı meselesi gündemden çıktı’’
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşen ABD'deki önde gelen Yahudi kuruluşlarından ADL Başkanı Abe Foxman, sözde Ermeni soykırımı meselesinin gündemden çıktığını söyledi. Gül, ABD ziyaretinin ikinci ayağı olan New York'ta, ABD'deki Musevi Cemaati'nin temsilcileri ile bir araya geldi. Türk Evi'nde gerçekleşen görüşme sonrası Gül, bazı temsilcilerle baş başa da görüştü. Görüşmeyi basına değerlendiren katılımcılar, 'görüşme başarılı ve yapıcı' değerlendirmesinde bulundu. Görüşmede sözde Ermeni Soykırımı Tasarısı'nın hiç gündeme gelmediği belirtilirken Yahudi Cemaati'yle ilişkiler ve İran konularının değerlendirildiği öğrenildi. Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Devlet Bakanı Mehmet Şimşek ve Büyükelçi Ahmet Davutoğlu'nun da katıldığı görüşmenin ardından açıklamada bulunan Amerikan Yahudi Komitesi'nden Barry Jacobs ve JINSA temsilcisi Joel Spyreger, görüşmeyi başarılı olarak niteledi.
Davutoğlu - 08.01.2008
Bush, Gül Onuruna Öğle Yemeği Verdi
ABD Başkanı George W. Bush, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül onuruna öğle yemeği verdi. Beyaz Saray'daki yemeğe, Dışişleri Bakanı ve Başmüzakareci Ali Babacan, Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Gül'ün Dışişleri Başdanışmanı Gürcan Türkoğlu ve Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu katıldı.
Davutoğlu - 08.01.2008
Bush Öncesi Rice
Görüşmeye, Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Türkiye'in Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, ABD’nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Feridun Sinirlioğlu ve Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu katıldı.
Davutoğlu - 08.01.2008
Cumhurbaşkanı Gül, Rıce'ı Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi ziyaret gerçekleştirdiği ABD'de Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ı kabul etti. Gül, konakladığı Willard Inter Continental Oteli'nde Rice ile kahvaltıda bir araya geldi. Görüşmeye, Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Türkiye'in Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Feridun Sinirlioğlu ve Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu katıldı.
Davutoğlu - 04.01.2008
Fiskobirlik'ten çıkarılan işçiler fabrikaya yürüdü
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'nin (FKB) kuruluşu olan Ordu Yağ Sanayi'de taşeron firmalar Soyaspor Gençlik Kulübü ve Halı Saha İşletmesi ile Yücel Karadeniz adına çalışırken iş akitleri feshedilen işçiler fabrikaya yürüdü. Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'nin (Fiskobirlik) iştirakleri arasında bulunan Ordu Yağ Sanayi'de taşeron firmalar Soyaspor Gençlik Kulübü ve Halı Saha İşletmesi ile Yücel Karadeniz adına çalışırken iş akitleri sona erdirilen çalışanlar belediye önünde toplandıktan sonra sessiz bir şekilde fabrikaya yürüdü. Herhangi bir pankart taşımayan ve slogan atmayan çalışanlar fabrikaya vardıktan sonra yönetim ile görüşmek üzere fabrika içine geçti. Burada çalışanlara tazminatları ve maaşlarından doğan alacaklarının ödemesi yapıldı. İş akdi feshedilen çalışanlardan Bayram Davutoğlu işçiler adına yaptığı açıklamada, "Bizler bizden istenen yazılı belgelerde yasal ve hukuki haklarımız korunmak kaydı ile tazminatlarımızın ödenmesini kabul ediyoruz demiştik.
Davutoğlu - 25.12.2007
Abt'den Yeni Bir Oyun, Düğün Evi Oyun Evi
Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu, yeni bir oyunla daha izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. “Düğün Evi Oyun Evi” adlı oyunun prömiyeri Büyükşehir Kültür Salonu’nda gerçekleştirildi. Prof. Dr. Nurhan Karadağ’ın yönettiği oyun, Anadolu geleneğinden gelen seyirlik oyunların bir araya gelmesiyle oluşuyor. Oyunda, Anadolu halkının ürettiği, yaşattığı, kendisiyle birlikte değiştirdiği ve geliştirdiği yaşama biçimi sahneye yansıtılıyor. Tarihi yüz binlerce yıl öncesine dayanan ve halen Anadolu’da pek çok köyde devam ettirilen köy seyirlik oyun gelenekleri, geleceğin tiyatrosuna önemli bir kaynaktır. Anadolu insanları, toplayıcılık mevsim dönüşümleri, ekim-dikim ve hasat zamanlarına özel bir önem vermiş, bu zamanları oruç, ritüel ve şenliklerle kutsamıştır. Unutulmaya yüz tutmuş bu geleneklerini yaşatmayı ilke edinen “ABT” yeni oyunu ile genç nesile de ışık tutmayı amaçlıyor. Oyunun yönetmen yardımcılığını Abdullah Sürekli, müzik ve dans düzeni İhsan Kılavuz, kostüm tasarımı Gizem Karasu, Işık Tasarımı ise Özgür Dokuyucu yapıyor. Oldukça kalabalık bir kadrosu olan oyunda, Abdullah Sürekli, Cenap Aydınoğlu, Mehmet Özgür, Gökhan Avkıran, Erdal Gürcan, Seyfi Satmaz, Recep Kamiloğlu, Nuri Türker, Metin Çelik, Mete Orhan, Nurullah Uzun, Durmuş Ali Emre, Selim Türkışık, Cengiz Kaya, Faruk Çelik, Hasibe Özgür, Safinaz Özgür, Mehtap İş, Gizem Karasu, Burçin Karahan, Derya Ünlü, Özlem Davutoğlu, Sacide Taşaner, Özge Özgür ve İpek Örgücüler rol alıyor.
Davutoğlu - 10.12.2007
Prof.dr. Sabahattin Zaim Son Yolculuğuna Uğurlandı
İstanbul'da vefat eden Prof. Dr. Sabahattin Zaim (81), Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Gül ve Erdoğan, namazın ardından Prof.Dr. Zaim'in tabutunu bir süre taşıdı. Prof.Dr. Zaim için Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze törenine, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Recai Kutan, SP Genel Başkan Yardımcısı Prof.
Davutoğlu - 16.11.2007
'Türkler PKK Konusunda ABD'den Şikayetçi'
Ankara'da Dışişleri Bakanlığı ve AKP'de görüşme yapılan Kürt Bölgesi İslam Cemaati lideri Ali Bapir, "Türkler, PKK ile mücadele konusunda ABD'den çok şikayetçiler" dedi. Bapir, Sebat gazetine verdiği demeçte, Türkiye'de gerçekleştirdikleri görüşmelerin, Kürt Bölgesi ile Türkiye arasında yaşanan gerilimin ortadan kaldırılması yönünde olumlu geçtiğini söyledi. Bapir, konuşmasına şöyle devam etti: "Ziyaret çerçevesinde Türkiye Dışişleri bakanlığı ve AKP yetkilileri ile görüşmeler yapıldı. Dışişleri Bakanlığında sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, Irak –Türkiye dostluk grubu temsilcisi Oğuz Çelikkol ile görüşmelerde bulunduk.
Davutoğlu - 06.11.2007
Okulun bahçe kapısı kafasına düşen öğrenci hayatını kaybetti
Trabzon'un Of ilçesinde okulun bahçe kapısı kafasına düşen öğrenci hayatını kaybetti. Of Miktad Sarıalioğlu İlköğretim Okulu 3 D sınıfı öğrencisi Burak Davutoğlu (9), oynarken bahçe kapısının üzerine düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.
Davutoğlu - 06.11.2007
Oval Ofis'te Kimler Vardı?
Başbakan Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı George W. Bush’un görüşmesinde Türk heyeti Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ergin Saygun, AKP Genel Başkan Yardımcısı Egemen Bağış, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu ve Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy’dan oluştu.
Davutoğlu - 05.11.2007
Bush-erdoğan Görüşmesi Sona Erdi
ABD Başkanı George W. Bush ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasındaki görüşme sona erdi. Beyaz Saray'da TSİ 20.15'te başlayan görüşme yaklaşık 1,5 saat sürdü. Görüşmeye; Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ergin Saygun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Egemen Bağış, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu ve Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy da katıldı.
Davutoğlu - 05.11.2007
Merakla Beklenen Görüşmesi Sona Erdi
Beyaz Saray'da, Türkiye saati ile 20.15'te başlayan Erdoğan-Bush görüşmesi, saat 21.40 sıralarında sona erdi. Beyaz Saray'daki görüşmeye Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ergin Saygun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Egemen Bağış, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu ve Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy da katıldı.
Davutoğlu - 05.11.2007
Erdoğan-Bush görüşmesi başladı
Amerika'da bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı George W. Bush'un görüşmesi başladı. Başbakan Erdoğan, TSİ 20.10'da Beyaz Saray'a geldi. Erdoğan ile birlikte Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ergin Saygun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Egemen Bağış, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu ve Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy da görüşmeye katıldı.
Davutoğlu - 05.11.2007
Nazillili Bayanlar Fitnese Merak Sardı
Nazilli'nin ilk özel spor salonu olan ve 25. yılını dolduran Yaşam Spor Merkezinde fitnes yapan bayanlar, Beden Eğitimi Öğretmeni Sevgi Aydın gözetiminde sağlık ve güzelliklerini muhafaza ediyor. Haftada üç gün spor yapan bayanlar hayatlarından çok memnun olduklarını ve kendilerini çok sağlıklı hissettiklerini belirttiler. İki hafta önce spor merkezine geldiğini ve fitnese başladığını belirten ADÜ Nazilli İ.İ.B.F. öğrencisi Melis Davutoğlu “Tesadüf eseri bulduğum bu salonda spor yapmaya başladım.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Davutoğlu Haberleri | Davutoğlu Haber - Haberler - Davutoğlu haberleri, son dakika davutoğlu haber ve gelişmeleri burada. Davutoğlu, İzmir'deki saldırı nedeniyle HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar'a taziyelerini iletti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 10:02:23. #1.15#

title