Dava Ertelendi

Dava Ertelendi

Trafik Polislerine Mukavemet Ettikleri Öne Sürülen Şarkıcı ile Eşinin Yargılanmasına Devam Edildi.

Dava Ertelendi

TRAFİK POLİSLERİNE MUKAVEMET ETTİKLERİ ÖNE SÜRÜLEN ŞARKICI İLE EŞİNİN YARGILANMASINA DEVAM EDİLDİ.

Beşiktaş'ta içinde bulundukları aracı durduran trafik polisleriyle tartışarak mukavemet ettikleri öne sürülen şarkıcı Tuğba Özerk (Kanioğulları) ile eşi Erhan Kanioğulları'nın yargılanmasına devam edildi.

İstanbul 10. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuksuz sanıklar Ayşe Tuğba Özerk ile eşi Erhan Kanioğulları katıldı. Duruşmada söz alan Erhan Kanioğulları, müştekilere hakaret etmediğini belirtti.

Tuğba Özerk de, önceki savunmalarını tekrar ettiğini ve iddiaları kabul etmediğini belirterek, 'Görevli memura hakaret etmedim" dedi.

Duruşmaya tanık olarak çağrılan gazeteci Sinan Kal ise, olay gecesi Beşiktaş Dolmabahçe'de bulunduğunu ve polislerin trafik uygulaması sırasında siyah bir cipi durdurduğunu gördüğünü ifade ederek, 'Bir süre sonra polislerle ciptekiler arasında tartışma çıktı. Alkolmetreye üflemesi sonucu alkollü çıkan Erkan Kanioğulları'nın ehliyetine el konuldu' şeklinde konuştu. Tanık Sinan Kal, eşinin ehliyetine el konulmasına tepki gösteren Ayşe Tuğba Özerk'in polise hakarette bulunduğunu dile getirerek, 'Erhan Kanioğulları'nın hakaret ettiğini görmedim. Taraflar arasında herhangi bir mukavemet ve itiş kakış görmedim" dedi.

Mahkeme heyeti, eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi. Duruşmanın ardından adliyeden ayrılan Tuğba Özerk, gazetecilerin yönelttiği soruları yanıtsız bıraktı.

Kaynak: Gecce