Daum: "Türkiye'den de Transfer Yapabilirim"

Daum: "Türkiye'den de Transfer Yapabilirim"

Almanya İkinci Ligi'nde Mücadele Eden Fc Köln'ün Yeni Teknik Direktörü Christoph Daum, Takımına Dünyanın Her Ülkesinden Olduğu Gibi Türkiye'den de Oyuncu Transferi Yapabileceğini Ancak Bunu Şimdi Konuşmak İstemediğini Söyledi.

Daum:

Almanya İkinci Ligi'nde mücadele eden FC Köln'ün yeni teknik direktörü Christoph Daum, takımına dünyanın her ülkesinden olduğu gibi Türkiye'den de oyuncu transferi yapabileceğini ancak bunu şimdi konuşmak istemediğini söyledi.

Christoph Daum takımının başında çıktığı ilk antrenmanda yoğun sevgi ve tezahüratlarla karşılandı. Taraftarlar, ''Daum'a şükür'', ''Mesih Daum bizi kurtaracak'' şeklinde ilginç pankartlar açtı.

Rhein Energie Stadında yapılan Daum'lu ilk antrenmanı yaklaşık onbin kişi izledi. Daum, taraftarlara bol bol imza dağıttı. İmza dağıtırken Türkiye'de gördüğü ilgiden bahseden Daum, ''Türkiye'de havalimanına bile 7 bin kişi gelmişti. Askerler araya girerek ancak o kalabalıktan çıkabilmiştim'' diyerek Türkiye günlerini Alman basınına anlattı.

Daum transfer için herhangi bir isim vermezken, eski oyuncusu Alpay'ın Köln'de olmasından da son derece memnun olduğunu söyledi.

Kaynak: AA