Damatlık Haberleri

Damatlık haber, Damatlık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Damatlık - 09.09.2019
Asma köprüde düğün yaptılar
Düğün öncesi, yaklaşık 35 yıl önce yapılan 110 metre uzunluğundaki asma köprüyü balonlar ve Türk bayrakları ile süsleyen çiftin yakınları, gelinlik ve damatlık giyerek köprüye gelen Gelekçi çifti ile oyunlar oynayıp gönüllerince eğlendi.
Damatlık - 01.09.2019
Babadağ, turizm projesiyle doğal stüdyo oldu
Babadağ Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (BASİAD) öncülüğünde Pamukkale Üniversitesi ve Babadağ Belediyesi tarafından 'Turizm Yolunda Babadağ' projesi hayata geçirildi. Projeyle ilçede turizm potansiyeli oluşturmak için 100 evin dış cepheleri, orijinaline uygun restore edilerek, farklı renklere boyandı. İlçenin girişindeki Mehmet Özer Caddesi'nde 100 evin boyanmasıyla cadde, rengarenk oldu. Gökkuşağını andıran cadde, özellikle fotoğrafçıların ilgi odağı haline geldi. Yeni evlenen çiftler, gelinlik ve damatlıkla doğal stüdyoya dönen caddeye gelip, rennkli evlerin önünde fotoğraf çektirmeye başladı.
Damatlık - 01.09.2019
Dha yurt bülteni-3
Görüntü Dökümü ------------------------ -Elevit Yaylasının drone görüntüleri -Yayladan detay görüntüler -Turistlerin görüntüleri -Turistlerle röportaj BOYUT: 628 MB HABER KAMERA:  Aytekin KALENDER/RİZE, =============================================== 6)BABADAĞ DOĞAL STÜDYO HALİNE GELDİ DENİZLİ'nin Babadağ ilçesinde, turizm potansiyeli oluşturmak amacıyla 2 yıl önce 100 evin dış cepheleri, orijinaline uygun olarak restore edilip, çeşitli renklere boyandı. Rengarenk evler ise zamanla, fotoğrafçılar için doğal stüdyo haline dönüştü.  Babadağ Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (BASİAD) öncülüğünde; Pamukkale Üniversitesi ve Babadağ Belediyesi tarafından 'Turizm Yolunda Babadağ' projesi hayata geçirildi. Projeyle ilçede turizm potansiyeli oluşturmak için 100 evin dış cepheleri, orijinaline uygun olarak restore edilip, çeşitli renklere boyandı. İlçenin girişindeki Mehmet Özer Caddesi'nde 100 evin boyanmasıyla cadde rengarenk hale döndü. Gökkuşağını andıran cadde özellikle fotoğrafçıların ilgi odağı haline geldi. Yeni evlenen çiftler, gelinlik ve damatlıkla doğal stüdyoya dönen caddeye gelip, rengarenk evlerin önünde hatıra fotoğrafları çektirmeye başladı.
Damatlık - 29.08.2019
Nikah masasına askeri kamuflajla oturdu
Ağrı'da görev yapan uzman çavuş Mehmet İnandı, Osmaniye'deki nikah törenine damatlık yerine askeri kamuflajla katıldı.
Damatlık - 30.07.2019
Türkiye'nin Maldivleri'nde gün batımı bir başka güzel
İstanbul, Ankara, İzmir, Afyonkarahisar, Denizli ve Antalya gibi şehirlerden gelinlik ve damatlıklarıyla düğün albümü için fotoğraf çektirmeye gelen çiftler de gün batımında Salda Gölü'nde oluşan görsel şölende en özel günlerini ölümsüzleştiriyor.
Damatlık - 05.07.2019
Topukluları çıkarıp şalvarı giydi, lavanta bahçesi kurdu
Bir yandan da hasat ettiği lavantaları demet yaparak kentteki çiçekçilere satan Göçer'in bahçesi, bir fotoğraf stüdyosunu andırmaya başladı. Öyle ki bahçesinde gelinlik ve damatlık giyen mankenlere katalog çekimleri yaptıran Göçer, acentelerle de irtibat kurarak lavanta kokulu bahçesini turistlere açmaya hazırlanıyor.
Damatlık - 03.07.2019
Gelinlik ve damatlık hayalleri gerçek oldu
Antalya'da bir çiftin imkansızlıklar nedeniyle yapamadıkları düğünü, 43 yıl sonra gerçekleşti.
Damatlık - 25.06.2019
12 yıllık aşklarını evlilikle taçlandırdılar
12 yıl önce lise sıralarında tanışan Pınar Et İnsan Kaynakları Sorumlusu Yeşim Akbudak ile Satış Sorumlusu Ali Kartal birlikteliklerini Kumsal Kır Bahçesi'nde dillere destan bir törenle taçlandırdı. Yaşamlarının en önemli kararını vererek bir ömür mutluluk için imza atan çiftin mutlulukları gözlerine yansıdı. Kişiye özel dikim gelinlik ve damatlıkla göz kamaştıran Yeşim Akbudak'ın nikah şahitliğini aile dostu Mustafa Derici yaparken Ali Kartal'ın şahitliğini ise kuzeni Halil İbrahim Arda üstlendi.
Damatlık - 15.06.2019
"Sultan Alparslan'ın diyarı"na ilgi
Yeni evlenen çiftler de dış mekan fotoğraf çekimlerini Murat Köprüsü'nde gerçekleştiriyor. Gelinlik ve damatlıklarını giyerek tarihi köprüye gelen çiftler, bir ömür saklayacakları fotoğraflara tarihi köprünün güzelliğini de ekliyor.
Damatlık - 12.06.2019
Oğlunun muradını hasta yatağında gördü
Ankara Şehir Hastanesi Onkoloji bölümünde kanser tedavisi gören Mehmet Yüksel'in en büyük dileği, tek erkek evladını damatlık içinde görebilmekti.
Damatlık - 22.04.2019
Antik Kent Laodikya Kır Çiçekleriyle Rengarenk Oldu
Denizli'de 7 bin 500 yıllık geçmişe sahip olan ve birçok medeniyete ev sahipliği yapan antik kent Laodikya'da baharın gelmesiyle adeta renk cümbüşü yaşanıyor. Antik kentin içindeki tarihi kalıntıların arasında ve çevresinde açan rengarenk çiçekler görsel şölen yaratıyor. Kırmızı gelincikler, beyaz papatyalar başta olmak üzere kır çiçeklerinin oluşturduğu görsel şovu izlemeye gelen ziyaretçiler bol bol fotoğraf çekiyor.  Eskihisar Mahallesi yakınındaki 7 bin 500 yılık geçmişe sahip Laodikya'da Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü tarafından 16 yıldır yapılan kazı çalışmaları aynı anda bir çok alanda devam ediyor. Antik kaynaklara göre, Laodikya'nın, M.Ö. 3. yüzyılın ortalarında Seleukoslar Kralı 2. Antiokhos'un eşi Laodike adına kurulduğu sanılan antik kentte 12 ay kazı çalışması yapılırken, baharın gelmesiyle çalışmalar da hız kazandı. Tarihi kalıntıların arasında ve çevresinde açan kır çiçekleri ile antik kentte adeta görsel şölen oluştu. Gelincikler ve papatyalar başta olmak üzere rengarenk kır çiçekleri, Antik Kenti ziyaret edenlerin yoğun ilgisini çekiyor. Tarihi kalıntılar arasında gezen ziyaretçiler, kır çiçeklerinin arasında özçekim yapıp, o anları ölümsüzleştiriyor. Evlenen çiftler de gelinlik ve damatlıklarıyla Laodikya'ya gelerek doğal fonda anı biriktiriyor, fotoğraf çekiliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Damatlık Haberleri | Damatlık Haber - Haberler - Sayfa 5 - Damatlık haberleri, son dakika damatlık haber ve gelişmeleri burada. Şehit Er Erdoğan İstanbul'a uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 23:20:33. #1.15#
title