Daha.net Hızla Büyüyor

Daha.net Hızla Büyüyor

"Türkiye'de Hosting Artık Daha.net" Sloganıyla Türk Hosting Pazarına Giren ve 1997 Yılından Beri Bu Alanda Faaliyet Gösteren Kanadalı Softcom Firmasının İştiraki Olan Daha.net, Hızlı Büyümesini Sürdürmek Üzere Satın Alma Operasyonları Gerçekleştiriyor.

Daha.net Hızla Büyüyor
Türkiye hosting pazarına iddialı bir giriş yapan daha.net, büyüme stratejisi doğrultusunda yaptığı satın almaları sürdürüyor. Son olarak www.tarmhost.com ve www.dakikhost firmalarını bünyesine katan daha.net, en az 100 en fazla 1000 müşterisi olan ve yer sağlayıcı belgesi bulunan hosting firmalarına yeşil ışık yakıyor.
Daha.net Genel Müdürü Timur Çataklı, konu hakkındaki görüşlerini şöyle dile getiriyor:

"Türkiye lokasyonlu sunucularımız ile hosting alanında ihtiyaç duyulan pek çok hizmeti aynı çatı altında bulma imkânı sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz satın almalarla da Türk internet pazarındaki hızlı büyümemizi sürdürüyoruz. Satın alacağımız firmayı ise çatısı altında faaliyet gösterdiğimiz SoftCom Kanada ile birlikte değerlendiriyoruz. Aradığımız özelliklere sahip tüm firmalar bizimle web sitemizin iletişim sayfası üzerinden irtibata geçebilir."

Yazan:
SDN -  

Kaynak: Shiftdelete.net