Dağlı: "1 Kasım Bir İstiklal Mücadelesidir"
Haberler » Yerel » Dağlı: "1 Kasım Bir İstiklal Mücadelesidir" - Haberler

Dağlı: "1 Kasım Bir İstiklal Mücadelesidir"

AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, "1 Kasım seçimleri gerçekten başka. Seçimden öte bu bir istiklal mücadelesidir.

Dağlı:

Milletvekili Tamer Dağlı, "1 Kasım seçimleri gerçekten başka. Seçimden öte bu bir istiklal mücadelesidir. Bu yeniden büyük Türkiye'nin kuruluşunun tescilidir" dedi.

Dağlı, 2002 yılından bu yana AK Parti teşkilatında görev almış, partiye ve Kozan'a emeği geçmiş kişilerle yemekte buluştu.

Yaklaşık 500 kişinin katıldığı yemek birlik, beraberlik havasında coşku içinde gerçekleşti. Yemeğe, AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek'in yanı sıra, Kozan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Şahin Ünüvar, Kozan Kadın Kolları Başkanı Aysun Sarıca, AK Parti Milletvekili Aday Adayları Hilmi Baysal, Abdullah Avcı, Ali Özgüner, Taşkın Özkul, Yusuf Bilgili, AK Parti Kozan Belediye Meclis üyeleri, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve AK Parti'ye kurulduğu günden bu yana emeği geçmiş çok sayıda kişi katıldı. Ortak düşüncenin 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'yi yeniden tek başına iktidara getirmek olduğu toplantıda, katılımcılar sık sık, "Kozan seninle gurur duyuyor, Tamer Dağlı Meclise" sloganları anlattı.

GELEBEK: "TAMER DAĞLI ADANA'NIN ÖZ EVLADI"

Yemekte konuşan AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek, Tamer Dağlı'nın Kozan ve Adana için çok büyük bir şans olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

"Uzun zamandır Kozan'ımızın bir adayının olmamasını dert ediniyorduk. Allah'a hamdolsun ki, bu dönemde Kozan'ın bağrından yetişen, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, İmamoğlu, kısaca tüm Adana'ya mal olmuş bir isim, Tamer Dağlı milletvekili adayımız olmuştur. Artık bizlere düşen, Kozan'a tarihinin en yüksek oyunu aldıracak çalışmaları yapmak ve Adana'da sağlanacak başarıyla Tamer kardeşimizi Meclise uğurlamaktır" dedi.

Tamer Dağlı da yaptığı konuşmada, "Hani hep diyoruz ya, bu seçim başka diye. 1 Kasım seçimleri gerçekten başka. Seçimden öte bu bir istiklal mücadelesidir. Bu yeniden büyük Türkiye'nin kuruluşunun tescilidir. Ülkemizin üzerinde emelleri ve hayalleri olanların hayallerini yerle bir etme tarihidir. Biliyorsunuz seferberlikte hiç kimse içinde bulunduğu şartlara bakmaz, üzerine düşeni yapar. Şimdi bende karşımda yüzlerce Tamer Dağlı görüyorum. ve inanıyorum ki, buradan çıktıktan sonra her biriniz kendisi milletvekili olacakmış çalışacak, AK Parti'nin yeniden tek başına iktidar olmasına katkıda bulunacaksınız" dedi.

Günün birlik olma günü olduğunu söyleyen Dağlı, şöyle devam etti:

"Kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakıp, memleket sevdasıyla tek ses, tek yürek olma zamanıdır. Ben sizlerin vekili olabilmek için yola çıktım. Yani milletvekili değil, milletin vekili olabilmek için bu yoldayım. Kıymetli arkadaşlar, vakit az, yükümüz ağır. O nedenle konuşmamı kısa keseceğim. Zira hepimiz buradan çıkıp var gücümüzle çalışacağız. Bu gayreti hepinizin gözlerinden okuyorum. Toplantımıza teşriflerinizden dolayı tekrar teşekkür ediyor, hepinizi Allah'a emanet ediyorum." - ADANA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri