Dadaylar İstanbul'da Kan Bağışında Buluşuyor

Dadaylar İstanbul'da Kan Bağışında Buluşuyor

İstanbul'da 3 Yıldır Faaliyet Gösteren ve Çeşitli Etkinliklere Ev Sahipliği Yapan Daday ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Pazar Günü Tüm Dernek Üyeleriyle Birlikte Cerrahpaşa Hastanesi'ne Kan Bağışında Bulunacak.

Dadaylar İstanbul'da Kan Bağışında Buluşuyor

İstanbul'da 3 yıldır faaliyet gösteren ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Daday ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Pazar günü tüm dernek üyeleriyle birlikte Cerrahpaşa Hastanesi'ne kan bağışında bulunacak.

Merkezi İstanbul-Yeşilpınar'da bulunan ve kısa sürede üye sayısını bine çıkaran Dadaylılar Derneği'nin, bu Pazar saat 14.00'te tüm üyelerinin katılımıyla Cerrahpaşa Hastanesi'nde kan bağışında bulunacakları bildirildi. Tüm üyelerini ve duyarlı tüm vatandaşları Pazar günü gerçekleştirecekleri kan bağışı kampanyasına katılmaya davet eden Daday ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Selalmaz, İstanbul'da en çok nüfusa sahip ilin Kastamonulular ve bu Kastamonulular'ın arasında Dadaylılar'ın oluşturduğu derneklerinin böyle bir bağışla da öncelik yapmayı amaçladıkların ifade etti.

(AD-BÖ-NÇ-NÇ-Y)

Kaynak: İHA